Administration - en to nl translation catalogue (2364 entries)

en: Thank you for updating! WordPress %s makes your site more connected and responsive.
nl: Bedankt voor het bijwerken! WordPress %s maakt je site meer verbonden en schaalbaar.

note: translators: 1: WP_Term class name, WP_Comment class name, WP_Network class name
en: New %1$s, %2$s, and %3$s objects make interacting with terms, comments, and networks more predictable and intuitive in code.
nl: Nieuwe %1$s, %2$s en %3$s objecten maken de interactie met termen, reacties en het netwerk beter voorspelbaar en intuïtief in de code.

note: translators: WP_Comment_Query class name
en: Comment queries now have cache handling to improve performance. New arguments in %s make crafting robust comment queries simpler.
nl: Reactie query's hebben nu cache ondersteuning om performance te verbeteren. Nieuwe argumenten in %s maken het robuuster en query's eenvoudiger.

en: Term, comment, and network objects
nl: Termen, reacties en netwerk objecten

en: Comment query improvements
nl: Reactie query's verbeteringen

note: translators: 1: add_term_meta() docs link, 2: get_term_meta() docs link, 3: update_term_meta() docs link
en: Terms now support metadata, just like posts. See %1$s, %2$s, and %3$s for more information.
nl: Terms ondersteunen nu metadata, net als berichten. Zie %1$s, %2$s, en %3$s voor meer informatie.

note: translators: WordPress REST API plugin link
en: Infrastructure is the first part of a multi-stage rollout for the REST API. Inclusion of core endpoints is targeted for an upcoming release. To get a sneak peek of the core endpoints, and for more information on extending the REST API, check out the official %s plugin.
nl: Infrastructuur is het eerste onderdeel van een meer-traps uitrol voor de REST-API. Inbegrip van core endpoints staat gepland voor de volgende release. Voor een sneak-preview van de endpoints en meer informatie over het uitbreiden van de REST-API, bekijk je de officiële %s plugin.

en: Infrastructure for the REST API has been integrated into core, marking a new era in developing with WordPress. The REST API serves to provide developers with a path forward for building and extending RESTful APIs on top of WordPress.
nl: Met de integratie van de REST API in de WordPress core breekt een nieuw tijdperk aan voor ontwikkelen met WordPress. De REST API servers bieden ontwikkelaars een stap voorwaarts om een REST API te ontwikkelen bovenop WordPress.

en: REST API infrastructure
nl: REST API infrastructuur

en: In addition to post embeds, WordPress 4.4 also adds support for five new oEmbed providers: Cloudup, Reddit&nbsp;Comments, ReverbNation, Speaker&nbsp;Deck, and VideoPress.
nl: Als toevoeging voor bericht embeds, voegt WordPress 4.4 ook ondersteuning toe voor vijf nieuwe oEmbed providers: Cloudup, Reddit&nbsp;Comments, ReverbNation, Speaker&nbsp;Deck en VideoPress.

en: Even more embed providers
nl: Nog meer embed ondersteuning

en: Now you can embed your posts on other sites, even other WordPress sites. Simply drop a post URL into the editor and see an instant embed preview, complete with the title, excerpt, and featured image if you&#8217;ve set one. We&#8217;ll even include your site icon and links for comments and sharing.
nl: Het is nu mogelijk om je berichten als embed in te voegen op andere andere sites, zelfs op andere WordPress sites. Plak eenvoudig de bericht URL en je ziet direct een voorbeeld met titel, samenvatting en uitgelichte afbeelding. We hebben zelfs je site iconen, links en reacties meegenomen voor het delen.

en: Embed your WordPress content
nl: Je WordPress inhoud als embed toevoegen

en: WordPress now takes a smarter approach to displaying appropriate image sizes on any device, ensuring a perfect fit every time. You don&#8217;t need to do anything to your theme, it just works.
nl: WordPress kan nu geschaalde afbeeldingen weergeven op elk apparaat, zodat deze perfect passen. Je hoeft er niks voor in je thema te doen, het werkt gewoon!

en: Twenty Sixteen was built to look great on any device. A fluid grid design, flexible header, fun color schemes, and more, will make your content shine.
nl: Twenty Sixteen is gebouwd om er fantastisch uit te zien op elk apparaat. Een vloeiend grid ontwerp, flexibele headers, grappige kleurenschema's en veel meer zorgen ervoor dat je inhoud tot leven komt.

en: Responsive images
nl: Schaalbare afbeeldingen

en: Our newest default theme, Twenty Sixteen, is a modern take on a classic blog design.
nl: Ons nieuwste standaard thema Twenty Sixteen is een moderne insteek voor het klassieke blogontwerp.

en: Send the new user an email about their account.
nl: Nieuwe gebruiker een e-mailbericht versturen over hun account.

en: Send User Notification
nl: Gebruikersmelding versturen

[ctx: menu location]
note: translators: %s: menu name
en: (Currently set to: %s)
nl: (Nu ingesteld op: %s)

note: translators: %s: WordPress version number
en: <strong>Version %s</strong> addressed one security issue.
nl: <strong>Versie %s</strong> heeft een beveiligingsprobleem opgelost.

note: translators: %s: site link
en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!
nl: Welkom bij %s. Dit is je eerste bericht. Het bericht kun je bewerken of verwijderen, dan kun je starten met bloggen!

note: translators: %s: Gravatar URL
en: You can change your profile picture on <a href="%s">Gravatar</a>.
nl: Je kunt je profielfoto veranderen op <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Profile Picture
nl: Profiel foto

en: Maintenance Releases
nl: Onderhoudsreleases

en: Security Releases
nl: Beveiligingsreleases

en: Maintenance and Security Releases
nl: Onderhoud en beveiligingsreleases

en: Plain
nl: Standaard

en: WordPress offers you the ability to create a custom URL structure for your permalinks and archives. Custom URL structures can improve the aesthetics, usability, and forward-compatibility of your links. A <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">number of tags are available</a>, and here are some examples to get you started.
nl: WordPress geeft je de mogelijkheid om een aangepaste URL structuur te maken voor je permalinks en archieven. Aangepaste URL structuren kunnen de schoonheid, bruikbaarheid en compatibiliteit van je links verbeteren. Een <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks">aantal tags zijn beschikbaar</a> en hier zijn wat voorbeelden om je op weg te helpen.

en: Permalinks can contain useful information, such as the post date, title, or other elements. You can choose from any of the suggested permalink formats, or you can craft your own if you select Custom Structure.
nl: Permalinks kunnen bruikbare informatie bevatten, zoals publicatie datum, titel of andere elementen. Je kunt kiezen uit diverse voorgestelde formaten of je kunt je eigen aangepaste structuur creëren.

en: Image preview
nl: Voorbeeld afbeelding

note: translators: %s: Codex URL
en: Need more help? <a href="%s">We got it</a>.
nl: Meer hulp nodig? <a href="%s">We zijn er voor je</a>.

note: translators: %s: wp-config.php
en: Sorry, but I can&#8217;t write the %s file.
nl: Helaas, het is niet mogelijk bestand %s te bewerken.

note: translators: %s: localhost
en: You should be able to get this info from your web host, if %s doesn&#8217;t work.
nl: Je zou deze informatie van je webhost moeten kunnen krijgen als %s niet werkt.

note: translators: %s: wp-config.php
en: You can create the %s manually and paste the following text into it.
nl: Je kunt het bestand %s handmatige creëren en de volgende tekst erin plakken.

note: translators: 1: wp-config-sample.php, 2: wp-config.php
en: If for any reason this automatic file creation doesn&#8217;t work, don&#8217;t worry. All this does is fill in the database information to a configuration file. You may also simply open %1$s in a text editor, fill in your information, and save it as %2$s.
nl: Als het automatisch aanmaken mislukt, maak je dan geen zorgen. Het enige wat dit proces doet is de database informatie in een configuratiebestand zetten. Je kunt ook %1$s in een tekstbewerker openen, de informatie toevoegen en opslaan als %2$s.

note: translators: %s: wp-config.php
en: We&#8217;re going to use this information to create a %s file.
nl: Wij zullen deze informatie gebruiken om een %s bestand te maken.

note: translators: %s: wp-content/uploads
en: Default is %s
nl: Standaard is %s

note: translators: 1: localhost 2: localhost.localdomain
en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
nl: Omdat je %1$s gebruikt, moeten de sites in je netwerk subfolders gebruiken. Overweeg %2$s als je subdomeinen wilt gebruiken.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
nl: Maak een keuze of je sites in je WordPress netwerk als subdomein of subfolder wilt gebruiken.

en: You cannot change this later.
nl: Je kunt dit achteraf niet wijzigen.

note: translators: 1: mod_rewrite, 2: mod_rewrite documentation URL, 3: Google search for mod_rewrite
en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
nl: Als %1$s is uitgeschakeld, vraag je beheerder om deze module in te schakelen, of bekijk de <a href="%2$s">Apache documentatie</a> of kijk <a href="%3$s">ergens anders</a> voor hulp om het in te stellen.

note: translators: %s: mod_rewrite
en: It looks like the Apache %s module is not installed.
nl: Het lijkt er op dat de Apache %s module niet is ge&iuml;nstalleerd.

note: translators: %s: mod_rewrite
en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
nl: Verzeker jezelf ervan dat de Apache %s module is geïnstalleerd aangezien het gebruikt gaat worden na deze installatie.

note: translators: %s: style.css
en: The theme is missing the %s stylesheet.
nl: Het thema heeft geen %s stylesheet.

note: translators: %s: index.php
en: The theme is missing the %s file.
nl: Het thema mist het %s bestand.

note: translators: 1: .po 2: .mo
en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
nl: Het taalpakket mist of %1$s of de %2$s bestanden.

note: translators: %s: style.css
en: The %s stylesheet doesn&#8217;t contain a valid theme header.
nl: Het %s stylesheet bevat geen geldige thema header.

en: If you have marked themes as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
nl: Als je thema's als favoriet gemarkeerd hebt op WordPress.org, kun je ze hier bekijken.

[ctx: themes]
en: Favorites
nl: Favorieten

en: Allow automatic database repair
nl: Automatische databasereparaties toestaan

en: Database repair results
nl: Resultaten databasereparatie

en: Check secret keys
nl: Geheime sleutels controleren

en: WordPress database repair
nl: WordPress database repareren

en: Before getting started
nl: Voorafgaande aan het starten

en: Setup your database connection
nl: Je database connectie instellen

en: Successful database connection
nl: Database connectie succesvol

note: translators: %s: walker class name
en: The Walker class named %s does not exist.
nl: De Walker class met de naam %s bestaat niet.

note: translators: %s: nav menu title
en: %s has been updated.
nl: %s is succesvol bijgewerkt.

note: translators: 1: drop-in constant name, 2: wp-config.php
en: Requires %1$s in %2$s file.
nl: Vereist %1$s in het %2$s bestand.

note: translators: %s: file name
en: You are about to delete %s.
nl: Je staat op het punt om %s te verwijderen.

note: translators: %s: date and time
en: Daylight saving time begins on: %s.
nl: Zomertijd begint op: %s.

note: translators: %s: date and time
en: Standard time begins on: %s.
nl: Standaard tijd begint om: %s.

note: translators: %s: mu-plugins directory name
en: Files in the %s directory are executed automatically.
nl: Bestanden in de %s directory worden automatisch uitgevoerd.

en: You are not allowed to manage these items.
nl: Je hebt geen toestemming om deze items te beheren.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
nl: Hiermee zal de lijst met inactieve widgets worden opgeschoond. Het is dan niet mogelijk om aanpassingen te herstellen.

en: Users list
nl: Gebruikerslijst

en: One of the selected users is not a member of this site.
nl: Eén van de geselecteerde gebruikers is niet lid van deze site.

en: Users list navigation
nl: Gebruikerslijst navigatie

en: Clear Inactive Widgets
nl: Inactieve widgets sluiten

en: Filter users list
nl: Gebruikerslijst filteren

en: You do not have sufficient permissions to add users to this network.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om gebruikers aan dit netwerk toe te voegen.

en: You are not allowed to create users.
nl: Je hebt geen toestemming om gebruikers aan te maken.

en: Filter media items list
nl: Filter media bestanden lijst

en: Media items list
nl: Media bestanden lijst

en: Media items list navigation
nl: Media bestanden lijst navigatie

note: translators: %s: file extension
en: %s files
nl: %s bestanden

en: Themes list
nl: Themalijst

en: Filter themes list
nl: Themalijst filteren

en: Install Parent Theme
nl: Hoofdthema installeren

en: The selected plugin has been <strong>deleted</strong>.
nl: De geselecteerde plugin is <strong>verwijderd</strong>.

en: All selected plugins are up to date.
nl: Alle geselecteerde plugins zijn bijgewerkt.

note: translators: %s: plugin file name
en: Browsing %s (active)
nl: Bladeren %s (actief)

en: Plugins list
nl: Pluginlijst

en: Filter plugins list
nl: Pluginlijst filteren

en: Plugins list navigation
nl: Pluginlijst navigatie

note: translators: %s: plugin file name
en: Editing %s (inactive)
nl: %s bewerken (inactief)

note: translators: %s: plugin file name
en: Browsing %s (inactive)
nl: %s bekijken (inactief)

note: translators: %s: plugin file name
en: Editing %s (active)
nl: %s bewerken (actief)

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Nginx">Documentation on Nginx configuration</a>.
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Nginx">Documentation over Nginx configuratie</a>.

note: translators: %s: local time
en: Local time is %s
nl: Lokale tijd is %s

[ctx: site]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Links list
nl: Linklijst

en: Toggle panel: %s
nl: Verberg panel %s

en: Get Version %s
nl: Bijwerken naar versie %s

en: Edit permalink
nl: Permalink bewerken

note: translators: 1: Site Wide Only: true, 2: Network: true
en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
nl: De %1$s plugin header is verlopen. Gebruik in plaats daarvoor %2$s.

en: Once you complete these steps, your network is enabled and configured. You will have to log in again.
nl: Wanneer je deze stappen hebt afgerond is je netwerk geactiveerd. Je zult hierna opnieuw in moeten loggen.

en: Saving revision&hellip;
nl: Revisie bewaren&hellip;

note: translators: 1: a filename like .htaccess. 2: a file path.
en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
nl: Voeg het volgende toe aan je %1$s bestand in %2$s, en <strong>vervang</strong> daarmee andere WordPress regels:

en: To make your installation more secure, you should also add:
nl: Voeg ook dit toe, om je installatie nog veiliger te maken:

note: translators: 1: wp-config.php 2: location of wp-config file
en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code>:
nl: Voeg het volgende toe aan je %1$s bestand in %2$s <strong>boven</strong> de regel waar <code>/* That&#8217;s all, stop editing! Happy blogging. */</code> staat:

note: translators: 1: wp-config.php
en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
nl: Deze unieke autorisatiesleutel ontbreekt ook in je %s bestand.

note: translators: 1: wp-config.php
en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
nl: Deze unieke authenticatiesleutels ontbreken ook van je %s bestand.

en: Enabling the Network
nl: Netwerk activeren

note: translators: 1: wp-config.php
en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing %s file.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> we bevelen aan om het bestaande %s bestand te backuppen.

note: translators: 1: wp-config.php 2: .htaccess translators: 1: wp-config.php 2: web.config
en: <strong>Caution:</strong> We recommend you back up your existing %1$s and %2$s files.
nl: <strong>Let op:</strong> We raden je aan om een backup te maken van %1$s en %2$s bestanden .

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
nl: Graag de configuratiestappen afronden. Om een nieuw netwerk aan te maken moet je de netwerk databasetabellen leegmaken of verwijderen.

en: Complete the following steps to enable the features for creating a network of sites.
nl: De volgende stappen afronden om de nieuwe eigenschappen te activeren om een netwerk met sites te creëren.

en: Your email address.
nl: Je e-mailadres.

en: Network Title
nl: Netwerktitel

en: An existing WordPress network was detected.
nl: Een bestaande WordPress netwerk was gevonden.

en: Network Admin Email
nl: E-mailadres netwerkbeheerder

en: Because your install is not new, the sites in your WordPress network must use sub-domains.
nl: Aangezien je werkt met een bestaande installatie moeten de sites in je WordPress netwerk gebruik maken van subdomeinen.

en: The original configuration steps are shown here for reference.
nl: De originele configuratie stappen worden hier getoond ter referentie.

en: What would you like to call your network?
nl: Hoe zou je je netwerk willen noemen?

en: Sub-domain Install
nl: Subdomein installatie

en: Because your install is in a directory, the sites in your WordPress network must use sub-directories.
nl: Aangezien je installatie in een subfolder zit moeten de sites in je WordPress netwerk subfolders gebruiken.

en: The main site in a sub-directory install will need to use a modified permalink structure, potentially breaking existing links.
nl: De hoofdsite als een subdirectory installatie zorgt ervoor dat de permalinkstructuur gewijzigd moet worden wat mogelijk bestaande links corrupt maakt.

en: Network Details
nl: Netwerkdetails

en: Sub-directory Install
nl: Subdirectory installatie

note: translators: 1: site url 2: host name 3. www
en: We recommend you change your siteurl to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
nl: Het is aan te bevelen om je siteurl te wijzigen in %1$s voordat het netwerk wordt geactiveerd. Het is nog steeds mogelijk om je site te bezoeken met de %3$s prefix in het adres als %2$s, maar elke link zal de %3$s prefix niet bevatten.

note: translators: %s: host name
en: The internet address of your network will be %s.
nl: Het internetadres van je netwerk wordt: %s.

en: Server Address
nl: Serveradres

en: Sub-domains
nl: Subdomeinen

[ctx: subdomain examples]
note: translators: 1: hostname
en: like <code>site1.%1$s</code> and <code>site2.%1$s</code>
nl: zoals <code>site1.%1$s</code> en <code>site2.%1$s</code>

en: Subdirectory networks may not be fully compatible with custom wp-content directories.
nl: Netwerken met subfolders kunnen niet volledig compatibel zijn met aangepaste wp-content folders.

en: You will need a wildcard DNS record if you are going to use the virtual host (sub-domain) functionality.
nl: Je hebt een wildcard DNS record nodig als je gebruik wilt maken van de virtual host (subdomein) functionaliteit.

en: Sub-directories
nl: Subfolders

[ctx: subdirectory examples]
note: translators: 1: hostname
en: like <code>%1$s/site1</code> and <code>%1$s/site2</code>
nl: zoals <code>%1$s/site1</code> en <code>%1$s/site2</code>

en: Addresses of Sites in your Network
nl: Adressen van de sites in je netwerk

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to creating a network of WordPress sites. We will create configuration files in the next step.
nl: Vul onderstaande informatie in en je bent op weg om een netwerk te creëren met WordPress sites. Wij zullen de configuratie-bestanden aanmaken in de volgende stap.

en: Return to Dashboard
nl: Terug naar het Dashboard

en: ERROR: The network could not be created.
nl: FOUT: Aanmaken van het netwerk niet mogelijk.

[ctx: Default network name]
en: %s Sites
nl: %s sites

en: Welcome to the Network installation process!
nl: Welkom bij de netwerkinstallatie!

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: You cannot install a network of sites with your server address.
nl: Je kunt geen netwerk installeren met je server adres.

en: Once the network is created, you may reactivate your plugins.
nl: Wanneer het netwerk gemaakt is mag je je plugins weer opnieuw activeren.

note: translators: %s: port number
en: You cannot use port numbers such as %s.
nl: Je mag geen poortnummers gebruiken zoals %s.

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when creating a network.
nl: De constante DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES kan niet worden gedefinieerd wanneer je een netwerk maakt.

en: Please <a href="%s">deactivate your plugins</a> before enabling the Network feature.
nl: Graag de <a href="%s">plugins deactiveren</a> voordat je het Netwerk gaat inschakelen.

en: User has no sites or content and will be deleted.
nl: Gebruiker heeft geen sites of publicaties en zal worden verwijderd.

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

note: translators: user login
en: What should be done with content owned by %s?
nl: Wat moet er gebeuren met de inhoud van %s?

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
nl: Zodra je klikt op &#8220;Verwijdering bevestigen&#8221; worden deze gebruiker permanent verwijderd.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
nl: Zodra je klikt op &#8220;Verwijdering bevestigen&#8221; worden deze gebruikers permanent verwijderd.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
nl: Waarschuwing! Gebruiker kan niet verwijderd worden. De gebruiker %s is een netwerkbeheerder.

en: Warning! User %s cannot be deleted.
nl: Waarschuwing! Gebruiker %s kan niet verwijderd worden.

en: Theme Footer
nl: Themavoettekst

en: Invalid image URL
nl: Ongeldige afbeelding URL

en: Theme Header
nl: Thema header

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de gebruiker van alle netwerken en sites te verwijderen.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
nl: Je hebt ervoor gekozen om de volgende gebruikers te verwijderen van alle netwerken en sites.

en: No role
nl: Geen rol

[ctx: no user roles]
en: None
nl: Geen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Items list
nl: Itemlijst

en: Items list navigation
nl: Itemlijst navigatie

en: %s column | %s columns
nl[0]: %s kolom
nl[1]: %s kolommen

note: translators: 1: comment author, 2: notification if the comment is pending
en: From %1$s %2$s
nl: Van %1$s %2$s

en: Additional settings
nl: Overige instellingen

note: translators: 1: Title of an update, 2: Error message
en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van %1$s: %2$s.

en: View Mode
nl: Bekijk modus

note: translators: date and time format for recent posts on the dashboard, from a different calendar year, see http:php.net/date
en: M jS Y
nl: j M Y

[ctx: verb]
en: View
nl: Bekijken

en: View all drafts
nl: Alle concepten bekijken

en: Boxes
nl: Vakken

en: End date:
nl: Einddatum:

note: translators: %s: the new user
en: User %s added
nl: Gebruiker %s toegevoegd

en: Filter items list
nl: Itemlijst filteren

[ctx: comments]
note: translators: %s: pending comments count
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Wachtend <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
note: translators: %s: approved comments count
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Goedgekeurd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Goedgekeurd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
note: translators: %s: trashed comments count
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: No pending comments
nl: Geen wachtende reacties

en: Network Active
nl: Netwerk actief

en: Network Only
nl: Alleen netwerk

en: Saving&hellip;
nl: Opslaan&hellip;

[ctx: column name]
en: Submitted On
nl: Geplaatst op

[ctx: comments]
note: translators: %s: all comments count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: hostname:port
en: Failed to initialize a SFTP subsystem session with the SSH2 Server %s
nl: Het is niet gelukt een SFTP sessie tot stand te brengen met de SSH2 server %s.

en: Content to export
nl: Content om te exporteren

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
nl: Je kunt de berichtweergave wisselen tussen een simpel overzicht met titels of een overzicht met titels en samenvatting door de tab Scherminstellingen te kiezen.

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
nl: Het verwijderen van een categorie leidt niet tot verwijdering van de berichten binnen die categorie. Berichten die onderdeel waren van de verwijderde categorie zijn nu gekoppeld aan categorie %s.

note: translators: %s: comment date
en: Submitted on: %s
nl: Geplaatst op: %s

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post. The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators.
nl: <strong>Publiceren</strong> &mdash; Je kunt de voorwaarden voor publicatie van je bericht instellen in het Publiceren vak. Voor Status, Zichtbaarheid en (Onmiddellijk) publiceren klik je op de Bewerken link om meer opties weer te geven. Zichtbaarheid bevat opties om je bericht te beschermen met een wachtwoord of om het op de voorpagina van je site te plakken (sticky). (Onmiddellijk) publiceren laat je toe om een datum en tijdstip in de toekomst of in het verleden in te stellen, zodat je de publicatie op een later tijdstip kunt plannen of een bericht kunt terugdateren. Het met een wachtwoord beschermen biedt de mogelijkheid om een wachtwoord in te stellen voor elk bericht. The privé optie verbergt het bericht voor iedereen met uitzondering van bewerkers of beheerders.

en: Page scheduled for: %s.
nl: Pagina gepland voor: %s.

en: Page draft updated.
nl: Pagina concept bijgewerkt.

en: Page published.
nl: Pagina gepubliceerd.

en: Page submitted.
nl: Pagina ingediend.

en: Post draft updated.
nl: Conceptbericht bijgewerkt.

en: Post scheduled for: %s.
nl: Bericht ingepland voor: %s.

en: Post submitted.
nl: Bericht geplaatst.

en: Post published.
nl: Bericht gepubliceerd.

en: View page
nl: Pagina bekijken

en: Preview page
nl: Preview pagina

en: Comments list navigation
nl: Navigatie reactielijst

en: Comments list
nl: Reactielijst

en: Preview post
nl: Voorbeeld bericht

en: Filter comments list
nl: Reactielijst filteren

en: In the <strong>Submitted On</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
nl: In de <strong>geplaatst op</strong> kolom wordt de datum en tijd getoond wanneer de reactie was achtergelaten op de site. Een klik op de datum/tijd link brengt je naar de reactie op de live site.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
nl: Beweeg in de kolom <strong>Reactie</strong> met de cursor over een reactie om de opties goedkeuren, antwoorden (en goedkeuren), snel bewerken, als spam markeren, of verwijderen voor die reactie zichtbaar te maken.

en: You are not allowed to edit comments.
nl: Je hebt geen toestemming om reacties te bewerken.

en: The current theme does not support a flexible sized header image.
nl: Het huidige thema ondersteunt geen flexibele kopafbeelding.

note: translators: 1: comments count 2: post title
en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
nl: Reacties (%1$s) op &#8220;%2$s&#8221;

note: translators: %s: comment link
en: In reply to %s.
nl: In antwoord op %s.

en: The current theme does not support uploading a custom header image.
nl: Het huidige thema ondersteunt helaas geen aangepaste kopafbeelding.

en: Docs Committer
nl: Documentatiebijdrager

en: You&rsquo;re using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
nl: Je maakt gebruikt van het automatisch gegenereerde wachtwoord voor je account. Wil je dit wijzigen?

en: You have specified this user for removal:
nl: Deze gebruiker is aangemerkt voor verwijdering:

note: translators: 1: User's display name.
en: Log %s out of all locations.
nl: %s uitloggen op alle locaties.

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
nl: Je telefoon verloren of ben je bent vergeten uit te loggen op een publieke computer? Je kunt jezelf overal uitloggen, behalve op je huidige computer.

en: Log Out Everywhere Else
nl: Op alle overige locaties uitloggen

en: Cancel password change
nl: Wachtwoordaanpassingen annuleren

en: Generate Password
nl: Wachtwoord genereren

en: Account Management
nl: Gebruikersbeheer

en: Sessions
nl: Sessies

note: translators: The non-breaking space prevents 1Password from thinking the text "log in" should trigger a password save prompt.
en: You will need this password to log&nbsp;in. Please store it in a secure location.
nl: Dit wachtwoord is nodig om in te loggen. Zorg ervoor dat je het bewaard op een geheime locatie.

en: No approved comments
nl: Geen goedgekeurde reacties

en: No comments
nl: Geen reacties

en: %s approved comment | %s approved comments
nl[0]: %s toegelaten reactie
nl[1]: %s toegelaten reacties

en: %s pending comment | %s pending comments
nl[0]: %s wachtende reactie
nl[1]: %s wachtende reacties

en: %s comment | %s comments
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: Image could not be processed.
nl: Afbeelding kon niet worden verwerkt.

note: translators: %s: plugin name
en: Edit %s
nl: %s bewerken

note: translators: %s: plugin name
en: Activate %s
nl: Activeer %s

note: translators: %s: plugin name
en: Network Activate %s
nl: Network activeren %s

note: translators: %s: plugin name
en: Network deactivate %s
nl: Network deactiveren %s

note: translators: %s: plugin name
en: Delete %s
nl: %s verwijderen

note: translators: %s: plugin name
en: Deactivate %s
nl: %s deactiveren

en: Confirm use of weak password
nl: Gebruik van een zwak wachtwoord bevestigen

en: Confirm Password
nl: Wachtwoord bevestigen

note: Translators: 1: wp-config.php; 2: Secret key service URL.
en: While you are editing your %1$s file, take a moment to make sure you have all 8 keys and that they are unique. You can generate these using the <a href="%2$s">WordPress.org secret key service</a>.
nl: Wanneer je je %1$s-bestand gaat bewerken, neem een moment om te controleren dat alle 8 sleutels beschikbaar en uniek zijn. De sleutels kunnen gegenereerd worden via de <a href="%2$s">WordPress geheime sleutel service</a>.

en: Show more details
nl: Meer details tonen

en: The constant DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES cannot be defined when installing WordPress.
nl: De constante DO_NOT_UPGRADE_GLOBAL_TABLES kan niet gedefinieerd worden tijdens de installatie van WordPress.

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Live voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: %s post by this author | %s posts by this author
nl[0]: %s bericht door deze auteur
nl[1]: %s berichten door deze auteur

en: This category already exists.
nl: Deze categorie bestaat al.

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: More actions
nl: Meer acties

note: translators: %s: comment link
en: In reply to: %s
nl: In antwoord op: %s

note: translators: %s: post link
en: In response to: %s
nl: In antwoord op: %s

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="https://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>, no other action necessary.
nl: Trackbacks zijn een manier om blogsystemen te informeren dat je een link naar ze hebt opgenomen. Wanneer je linkt naar andere WordPress sites worden ze automatisch op de hoogte gesteld met <a href="https://codex.wordpress.org/Introduction_to_Blogging#Managing_Comments" target="_blank">pingbacks</a>. Geen andere handeling is nodig.

en: Enter the address here if you <a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">want your site home page to be different from your WordPress installation directory.</a>
nl: Voer het adres hier in als je <a href="https://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory">wilt dat je site een andere homepagina krijgt ten opzicht van de WordPress installatiedirectory.</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Revisions Management</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Revision_Management" target="_blank">Revisiebeheer</a>

en: You can also embed media from many popular websites including Twitter, YouTube, Flickr and others by pasting the media URL on its own line into the content of your post/page. Please refer to the Codex to <a href="https://codex.wordpress.org/Embeds">learn more about embeds</a>.
nl: Je kunt ook media inbedden van vele populaire websites, inclusief Twitter, YouTube, Flickr en anderen. Plak de media URL op een eigen regel in je bericht/pagina. Bezoek de Codex voor meer informatie over <a href="https://codex.wordpress.org/Embeds">Embeds</a>.

en: <strong>Format</strong> &mdash; Post Formats designate how your theme will display a specific post. For example, you could have a <em>standard</em> blog post with a title and paragraphs, or a short <em>aside</em> that omits the title and contains a short text blurb. Please refer to the Codex for <a href="https://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">descriptions of each post format</a>. Your theme could enable all or some of 10 possible formats.
nl: <strong>Berichtformaat</strong> - Berichtformaten bepalen hoe een thema een bepaald bericht toont. Het kan bijvoorbeeld een <em>standaard</em> bericht met een titel en paragrafen hebben of een korte <em>aside</em> welke geen titel toont en enkel een kort stukje tekst. Meer informatie <a href="https://codex.wordpress.org/Post_Formats#Supported_Formats">over berichtformaten</a> kan gevonden worden op de Codex. Een thema kan slechts enkele of alle 10 mogelijke formats ondersteunen en/of tonen.

en: WordPress is not notifying any <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%s">visibility settings</a>.
nl: WordPress stelt geen enkele <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Service</a> op de hoogte vanwege je <a href="%s">privacy-instellingen</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Documentation on Tags</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Tags_Screen" target="_blank">Documentatie over tags</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentation on Writing Settings</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Writing_Screen" target="_blank">Documentatie over schrijfinstellingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Pages</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het toevoegen van nieuwe pagina&#39;s</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Pages</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen" target="_blank">Documentatie over paginabeheer</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentation on Menus</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Menus_Screen" target="_blank">Documentatie over menu&#39;s</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentation on Import</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Import_Screen" target="_blank">Documentatie over importeren</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Background</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Background_Screen" target="_blank">Documentatie over aangepaste achtergrond</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentation on Editing Plugins</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Editor_Screen" target="_blank">Documentatie over het bewerken van plugins</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentation on Widgets</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Widgets_Screen" target="_blank">Documentatie over widgets</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentation on Dashboard</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Screen" target="_blank">Documentatie over het dashboard</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Link Categories</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Link_Categories_Screen" target="_blank">Documentatie over linkcategorie&#235;n</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Posts</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Screen" target="_blank">Documentatie over berichtenbeheer</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentation on Categories</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Categories_Screen" target="_blank">Documentatie over categorie&#235;n</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Installing Plugins</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Plugins_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het installeren van plugins</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Adding New Users</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het toevoegen van nieuwe gebruikers</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentation on Reading Settings</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Reading_Screen" target="_blank">Documentatie over leesinstelingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Creating Links</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het aanmaken van links</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentation on Discussion Settings</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Discussion_Screen" target="_blank">Documentatie over discussie instellingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentation on Permalinks Settings</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Permalinks_Screen" target="_blank">Documentatie over permalink instellingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentation on User Profiles</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Your_Profile_Screen" target="_blank">Documentatie over gebruikersprofielen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Uploading Media Files</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over uploaden van media bestanden</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Users</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Users_Screen" target="_blank">Documentatie over gebruikersbeheer</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentation on Comments</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Administration_Screens#Comments" target="_blank">Documentatie over reacties</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Posts_Add_New_Screen" target="_blank">Documentatie over het schrijven en bewerken van berichten</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentation on Updating WordPress</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_Updates_Screen" target="_blank">Documentatie over het bijwerken van WordPress</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentation on Media Settings</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_Media_Screen" target="_blank">Documentatie over media instellingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentation on General Settings</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Settings_General_Screen" target="_blank">Documentatie over de algemene instellingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentation on Export</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Export_Screen" target="_blank">Documentatie over exporteren</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentation on Managing Links</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Links_Screen" target="_blank">Documentatie over het beheren van links</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentation on Custom Header</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Header_Screen" target="_blank">Documentatie over aangepaste kopafbeeldingen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentation on Tools</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Tools_Screen" target="_blank">Documentatie over hulpmiddelen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentation on Media Library</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Library_Screen" target="_blank">Documentatie over de mediabibliotheek</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentation on Editing Pages</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Pages_Screen#Editing_Individual_Pages" target="_blank">Documentatie over pagina&#39;s bewerken</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentation on Edit Media</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Media_Add_New_Screen#Edit_Media" target="_blank">Documentatie over media bewerken</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Roles_and_Capabilities" target="_blank">Beschrijvingen van rollen en capaciteiten</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentation on Using Permalinks</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Permalinks" target="_blank">Documentatie over het gebruik van Permalinks</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Documentatie over sneltoetsen</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentation on Writing Plugins</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Writing_a_Plugin" target="_blank">Documentatie over het schrijven van plugins</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Documentation on My Sites</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Dashboard_My_Sites_Screen" target="_blank">Documentatie over mijn sites</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">More information</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Keyboard_Shortcuts" target="_blank">Meer informatie</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentation on Comment Spam</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Comment_Spam" target="_blank">Documentatie over reactie spam</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentation on date and time formatting</a>.
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time">Documentatie over datum- en tijdformat</a>.

en: You can update to <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> automatically or download the package and install it manually:
nl: Je kunt automatisch bijwerken naar <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %2$s</a> of het pakket hier downloaden en handmatig installeren:

en: <strong>Important:</strong> before updating, please <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">back up your database and files</a>. For help with updates, visit the <a href="https://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">Updating WordPress</a> Codex page.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> voordat je WordPress gaat bijwerken, bezoek eerst de codex over <a href="https://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">database en bestanden backuppen</a>. Voor verdere ondersteuning met bijwerken, bezoek de <a href="https://codex.wordpress.org/Updating_WordPress">WordPress updaten</a> Codex pagina.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentation on Adding New Themes</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes#Adding_New_Themes" target="_blank">Documentatie over het toevoegen van nieuwe thema's</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentation on Theme Development</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Theme_Development" target="_blank">Documentatie over het Ontwikkelen van Thema's</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentation on Using Themes</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Themes" target="_blank">Documentatie over het gebruik van Thema's</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentation on Editing Files</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Editing_Files" target="_blank">Documentatie over het Bewerken van Bestanden</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentation on Template Tags</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Template_Tags" target="_blank">Documentatie over Template Tags</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentation on Managing Plugins</a>
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Managing_Plugins#Plugin_Management" target="_blank">Documentatie over het beheren van plugins</a>

note: translators: %s: the option/setting
en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://codex.wordpress.org/Settings_API
nl: De instelling %s is niet geregistreerd. Niet-geregistreerde instellingen worden niet meer ondersteund. Zie https://codex.wordpress.org/Settings_API

en: You cannot update because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
nl: Bijwerken van WordPress naar <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">versie %1$s</a> is niet mogelijk omdat deze PHP-versie %2$s of hoger vereist en MySQL-versie %3$s of hoger. Je site draait momenteel op PHP-versie %4$s en MySQL-versie %5$s.

en: You cannot update because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Bijwerken is niet mogelijk omdat <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> PHP-versie %2$s of hoger vereist. Je maakt gebruik van versie: %3$s.

en: You cannot update because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Bijwerken is niet mogelijk omdat <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> MySQL-versie %2$s of hoger vereist. Je maakt gebruik van versie: %3$s.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
nl: Installeren is niet mogelijk omdat <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> PHP-versie %2$s of hoger en MySQL-versie %3$s of hoger vereist. Je maakt gebruik van PHP-versie %4$s en MySQL-versie %5$s.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! <a href="%2$s">Please update now</a>.
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is beschikbaar! <a href="%2$s">Nu bijwerken</a>.

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is available! Please notify the site administrator.
nl: <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> is beschikbaar! Breng de sitebeheerder hiervan op de hoogte.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Installeren is niet mogelijk omdat <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> PHP-versie %2$s of hoger vereist. Je maakt gebruik van versie: %3$s.

en: You cannot install because <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: Installeren is niet mogelijk omdat <a href="https://codex.wordpress.org/Version_%1$s">WordPress %1$s</a> MySQL-versie %2$s of hoger vereist. Je maakt gebruik van versie: %3$s.

en: The theme you are currently using isn&#8217;t widget-aware, meaning that it has no sidebars that you are able to change. For information on making your theme widget-aware, please <a href="https://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">follow these instructions</a>.
nl: Het thema dat je gebruikt is niet geschikt voor gebruik van widgets, omdat het geen sidebar heeft welke je kunt aanpassen. Voor informatie over hoe je een thema geschikt kunt maken voor widgets, volg <a href="https://codex.wordpress.org/Widgetizing_Themes">deze instructies</a>.

en: You need to make this file writable before you can save your changes. See <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">the Codex</a> for more information.
nl: Je moet dit bestand eerst beschrijfbaar maken voor je de wijzigingen kunt opslaan. Zie <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">de Codex</a> voor meer informatie.

en: When you publish a new post, WordPress automatically notifies the following site update services. For more about this, see <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> on the Codex. Separate multiple service <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s with line breaks.
nl: Als je een nieuw bericht publiceert, zal WordPress automatisch de volgende site update services inlichten. Bezoek <a href="https://codex.wordpress.org/Update_Services">Update Services</a> op de Codex voor meer informatie. Meerdere service-<abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s scheiden met een nieuwe regel.

en: If your <code>.htaccess</code> file were <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so these are the mod_rewrite rules you should have in your <code>.htaccess</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all.
nl: Als je <code>.htaccess</code>-bestand <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">beschrijfbaar</a> zou zijn, zou dit automatisch gedaan kunnen worden. Dat is het nu niet, dus hier zijn de mod_rewrite regels die in het <code>.htaccess</code>-bestand moeten staan. Klik in het veld en druk op <kbd>Ctrl + a</kbd> om alles te selecteren.

en: If the root directory of your site were <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Create a new file, called <code>web.config</code> in the root directory of your site. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this code into the <code>web.config</code> file.
nl: Als de root directory van je site <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">beschrijfbaar</a> zou zijn, zouden we dit automatisch kunnen doen doen, maar dat is niet zo. Hier is url rewrite rule welke je nodig hebt in je <code>web.config</code>. Maak een nieuw bestand, genaamd <code>web.config</code> in de root directory van je site. Klik in het veld en gebruik de <kbd>CTRL + a</kbd> toets om alle te selecteren. Voeg deze code toe aan het <code>web.config</code> bestand.

en: If your <code>web.config</code> file were <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">writable</a>, we could do this automatically, but it isn&#8217;t so this is the url rewrite rule you should have in your <code>web.config</code> file. Click in the field and press <kbd>CTRL + a</kbd> to select all. Then insert this rule inside of the <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element in <code>web.config</code> file.
nl: Als je<code>web.config</code>-bestand <a href="https://codex.wordpress.org/Changing_File_Permissions">beschrijfbaar</a> zou zijn, zouden we dit automatisch kunnen doen. Dit is het niet, dus hier zijn de mod_rewrite regels die in het <code>web.config</code>-bestand moeten staan. Klik in het veld en druk op <kbd>Ctrl + a</kbd> om alles te selecteren. Vervolgens kan de regel ingevoegd worden in het <code>/&lt;configuration&gt;/&lt;system.webServer&gt;/&lt;rewrite&gt;/&lt;rules&gt;</code> element van het <code>web.config</code> bestand.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
nl: Met extra velden kun je een bericht voorzien van extra metadata welke je in je <a href="https://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">thema kunt gebruiken</a>.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="https://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">Learn more about manual excerpts.</a>
nl: Samenvattingen zijn optionele, zelfgeschreven uittreksels van je bericht welke kunnen worden gebruikt in je thema. Je kunt <a href="https://codex.wordpress.org/Excerpt" target="_blank">hier meer lezen over handmatige samenvattingen</a>.

en: The <a href="https://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">character encoding</a> of your site (UTF-8 is recommended)
nl: De <a href="https://codex.wordpress.org/Glossary#Character_set">karakter encoding</a> van de site  (UTF-8 wordt aanbevolen)

en: Standard Editor
nl: Standaard editor

en: example: www.wordpress.org
nl: Bijvoorbeeld: www.wordpress.org

en: You can Search for themes by keyword, author, or tag, or can get more specific and search by criteria listed in the feature filter.
nl: Het is mogelijk om te zoeken naar thema's bij sleutelwoord, auteur of tags. Daarnaast kun je specifieker zoeken door de criteria te gebruiken in het filter.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
nl: Het zoeken naar geïnstalleerde thema's maakt gebruikt van termen in de naam, omschrijving, auteur of tags van de thema's.

en: Number of Themes found: %d
nl: Aantal gevonden thema's: %d

en: Alternately, you can browse the themes that are Featured, Popular, or Latest. When you find a theme you like, you can preview it or install it.
nl: Als alternatief kun je bladeren door de thema's via Uitgelicht, Populair of Laatste. Wanneer je een thema leuk vindt kun je het bekijken of installeren.

en: enter a custom date format in the following field
nl: een aangepast datumformaat invoeren in het volgende veld

en: enter a custom time format in the following field
nl: een aangepast tijdsformaat invoeren in het volgende veld

en: Custom time format:
nl: Aangepast tijdsformaat:

en: Custom date format:
nl: Aangepast datumformaat:

en: example:
nl: voorbeeld:

en: Plugins updated successfully.
nl: Plugins succesvol bijgewerkt.

en: %s Active Installs
nl: %s Actieve Installaties

[ctx: Active plugin installs]
en: 1+ Million
nl: +1 miljoen

en: Active Installs:
nl: Actieve installaties:

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
nl: 'Press this' is een eenvoudig hulpmiddel dat je informatie laat verzamelen op het web om hier eenvoudig een nieuw bericht van te maken.

en: Detach
nl: Loskoppelen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Enter the location on the server where the public and private keys are located. If a passphrase is needed, enter that in the password field above.
nl: Vul de locatie in waar de publieke en priv&#233;sleutels staan op de server. Als een wachtwoord nodig is, vul deze dan in het bovenstaande veld in.

en: %d media attachment moved to the trash. | %d media attachments moved to the trash.
nl[0]: %d media bijlage is naar de prullenbak verplaatst.
nl[1]: %d media bijlagen zijn naar de prullenbak verplaatst.

en: What should be done with content owned by these users?
nl: Wat moet er worden gedaan met de bijdragen van deze gebruikers?

en: %s user deleted. | %s users deleted.
nl[0]: %s gebruiker verwijderd.
nl[1]: %s gebruikers verwijderd.

en: You have specified these users for deletion:
nl: Je hebt deze gebruikers geselecteerd om te verwijderen:

en: %d media attachment restored from the trash. | %d media attachments restored from the trash.
nl[0]: %d media bijlage is teruggezet vanuit de prullenbak.
nl[1]: %d media bijlagen zijn teruggezet vanuit de prullenbak.

en: %d media attachment permanently deleted. | %d media attachments permanently deleted.
nl[0]: %d media bijlage is definitief verwijderd.
nl[1]: %d media bijlagen zijn definitief verwijderd.

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
nl: 1 pagina is niet bijgewerkt, omdat deze momenteel in bewerking is.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
nl: 1 bericht is niet bijgewerkt, omdat deze momenteel in bewerking is.

en: These plugins may be active on other sites in the network.
nl: Deze plugins kunnen actief zijn op andere sites in het netwerk.

en: You are about to remove the following plugins:
nl: Je staat op het punt de volgende plugins te verwijderen:

en: Delete Plugins
nl: Verwijder plugins

en: Hide post options
nl: Berichtinstellingen verbergen

en: In the editing area the Tab key enters a tab character. To move below this area by pressing Tab, press the Esc key followed by the Tab key. In some cases the Esc key will need to be pressed twice before the Tab key will allow you to continue.
nl: In het tekstbewerkingsgebied levert de Tab-toets een tab karakter op. Om voorbij het bewerkingsgebied te komen klik je op Esc gevolgd door de Tab-toets. In sommige gevallen moet de Esc toets tweemaal geklikt worden voordat er verder gegaan kan worden.

note: translators: Do not translate USERNAME, URL_DELETE, SITE_NAME: those are placeholders.
en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here
    some time in the future! (But remember your current site and username
    are gone forever.)
    
    Thanks for using the site,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###
nl: Hoi ###USERNAME###,
    
    Je hebt recentelijk geklikt op de 'Site verwijderen' link op je site en een formulier ingevuld op deze pagina.
    
    Wanneer je daadwerkelijk de site wilt verwijderen klik op de onderstaande link. Je zal niet opnieuw gevraagd worden om bevestiging. Weet dus zeker wat je doet als je hier op klikt:
    ###URL_DELETE###
    
    Als je je site verwijdert overweeg om in de toekomst een nieuwe site te openen hier! (Maar wees je ervan bewust dat je huidige site en gebruikersnaam definitief zijn verwijderd.)
    
    Bedankt voor het gebruiken van de site,
    Webmaster
    ###SITE_NAME###

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
nl: Voor het toevoegen van aangepaste links, <strong>breidt de aangepast link-sectie uit, voer een URL met linktekst toe en klik op Aan menu toevoegen</strong>

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
nl: De onderstaande bookmarklet naar je bookmark balk slepen. Vervolgens kun je, als je op een pagina bent die je wilt delen, eenvoudig op 'Dit publiceren' klikken.

en: Follow the link to open Press This. Then add it to your device&#8217;s bookmarks or home screen.
nl: De link volgen om 'Press this'  te openen. Daarna kun je het toevoegen aan je bookmarks of home-scherm.

en: Direct link (best for mobile)
nl: Directe link (beste voor mobiel)

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
nl: De &#8220;Press this&#8221; bookmarklet code kopiëren

en: Install Press This
nl: 'Press this' installeren

en: Open Press This
nl: 'Press this' openen

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
nl: Je bent op dit moment een pagina aan het bewerken die de laatste berichten toont.

en: Detached %d attachment. | Detached %d attachments.
nl[0]: %d bijlage losgekoppeld.
nl[1]: %d bijlagen losgekoppeld.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
nl: Het is mogelijk om uit te loggen bij andere apparaten, zoals je telefoon of publieke computer, door te klikken op 'Alle andere sessies uitloggen' knop.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
nl: Wanneer het niet mogelijk is om de bookmarklet te slepen naar de bookmarks kopieer de volgende code en voeg een nieuwe bookmark toe. Plak de code in het URL-veld van de nieuwe bookmark.

en: Close details dialog
nl: Detaildialoogvenster sluiten

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Posts Page
nl: Berichten Pagina

en: Number of items per page:
nl: Aantal items per pagina:

en: Edit selected menu
nl: Bewerk geselecteerde menu

[ctx: timezone date format]
note: translators: date and time format for exact current time, mainly about timezones, see http:php.net/date
en: Y-m-d H:i:s
nl: d-m-Y H:i:s

en: This theme has not been rated yet.
nl: Dit thema is nog niet beoordeeld.

en: New translations are available.
nl: Er zijn nieuwe vertalingen beschikbaar.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" class="update-link">update now</a>.
nl: Er is een nieuwe versie beschikbaar van %1$s. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Details van %4$s bekijken</a> of <a href="%5$s" class="update-link">nu bijwerken</a>.

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
nl: BETA TESTING?
    =============
    
    Deze debug e-mail wordt verstuurd wanneer je een ontwikkelversie gebruikt van WordPress.
    
    Wanneer je van mening bent dat deze fouten worden veroorzaakt door een bug in WordPress, wil je deze dan rapporteren?
     * Open een nieuwe discussie op het supportforum: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Of, wanneer je bekend met het schrijven van bugreports: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Bedankt! -- Het WordPress team

note: translators: Do not translate USERNAME, ADMIN_URL, EMAIL, SITENAME, SITEURL: those are placeholders.
en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the administration email address on
    your site changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nl: Hoi ###USERNAME###,
    
    Je hebt recentelijk verzocht om het e-mailadres van de beheerder voor de site te wijzigen.
    
    Wanneer dit correct is kun je de volgende link volgen om het definitief te maken:
    ###ADMIN_URL###
    
    Je kunt dit bericht eenvoudig negeren als je geen actie wilt ondernemen.
    
    Deze e-mail is verstuurd naar ###EMAIL###
    
    Met vriendelijke groet,
    Iedereen bij ###SITENAME###
    ###SITEURL###

note: translators: Do not translate USERNAME, ADMIN_URL, EMAIL, SITENAME, SITEURL: those are placeholders.
en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
nl: Hoi ###USERNAME###,
    
    Je hebt recentelijk verzocht om het e-mailadres van je account te wijzigen.
    
    Als dit correct is, kun je de volgende link volgen om het te veranderen:
    ###ADMIN_URL###
    
    Je kunt dit bericht eenvoudig negeren als je geen actie wilt ondernemen.
    
    Deze e-mail is verstuurd naar ###EMAIL###
    
    Met vriendelijke groet,
    Iedereen bij ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Press This!
nl: Press this!

en: Toggle add category
nl: Wissel categorie toevoegen

en: Error while adding the category. Please try again later.
nl: Fout bij het toevoegen van de categorie. Probeer het later opnieuw.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
nl: Deze categorie kan niet worden toegevoegd. Verander de naam en probeer opnieuw.

en: Back to post options
nl: Terug naar berichtinstellingen

en: Site Upload Space Quota
nl: Site uploadgroottelimiet

en: Suggested media
nl: Aanbevolen media

en: Size in megabytes
nl: Grootte in megabytes

en: Missing post ID.
nl: post ID niet aanwezig.

en: Show post options
nl: Berichtinstellingen tonen

en: Search categories
nl: Categorieën zoeken

en: Search categories by name
nl: Categorieën zoeken op naam

en: Scan site for content
nl: Site scannen op inhoud

en: Scan
nl: Scannen

en: Enter a URL to scan
nl: URL invoeren om te scannen

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
nl: Bron:

en: Post title
nl: Berichttitel

en: You should upgrade <a href="%s" target="_blank">your bookmarklet</a> to the latest version!
nl: Je moet <a href="%s" target="_blank">je bookmarklet</a> bijwerken naar de laatste versie!

note: translators: Publish box date format, see http:php.net/date
en: M j, Y @ H:i
nl: j F Y H:i

en: Y/m/d g:i:s a
nl: j F Y g:i:s

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
nl: Niet mogelijk om connectie te maken met het bestandssysteem. Bevestig je inlog gegevens.

en: Submitted on
nl: Geschreven op

note: translators: column name or table row header
en: In Response To
nl: In reactie op

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
nl: Je kunt de afleidingsvrije modus activeren dmv. het icoon aan de rechterkant. Deze functionaliteit is niet beschikbaar voor oude browsers en apparaten met een klein scherm. Verder dient de editor op volledige hoogte ingesteld te zijn bij de schermopties.

en: You are only logged in at this location.
nl: Je bent alleen ingelogd op deze locatie.

en: These suggestions are based on the plugins you and other users have installed.
nl: Deze suggesties zijn gebaseerd op de plugins die jij en andere gebruikers hebben geïnstalleerd.

en: Log Out Everywhere
nl: Overal uitloggen

en: Introducing Twenty Sixteen
nl: Introductie Twenty Sixteen

[ctx: Plugin Installer]
en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Your new WordPress site has been successfully set up at:
    
    %1$s
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    
    Username: %2$s
    Password: %3$s
    Log in here: %4$s
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The WordPress Team
    https://wordpress.org/
nl: Je nieuwe WordPress site is succesvol geïnstalleerd op:
    
    %1$s
    
    Je kunt als beheerder inloggen met de volgende gegevens:
    
    Gebruikersnaam: %2$s
    Wachtwoord: %3$s
    Inloggen kan hier: %4$s
    
    We hopen dat je veel plezier hebt van je nieuwe site. Bedankt!
    
    -- Het WordPress Team
    https://wordpress.org

en: You can set the language, and the translation files will be automatically downloaded and installed (available if your filesystem is writable).
nl: Je kunt de taal instellen, waarna de vertaalbestanden automatisch gedownload en geïnstalleerd worden (beschikbaar als je bestandssysteem beschrijfbaar is).

en: Usernames can have only alphanumeric characters, spaces, underscores, hyphens, periods, and the @ symbol.
nl: Gebruikersnamen mogen alleen alfanumerieke karakters, spaties, underscores, koppeltekens, punten en het @ symbool bevatten.

en: Manage in Customizer
nl: In Customizer bewerken

en: <strong>WordPress News</strong> &mdash; Latest news from the official WordPress project, the <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>.
nl: <strong>WordPress nieuws</strong> - Het laatste nieuws van het officiële WordPress project, <a href="https://nl.wordpress.org/">WordPress Nederland</a>.

en: <strong>WordPress News</strong> &mdash; Latest news from the official WordPress project, the <a href="https://planet.wordpress.org/">WordPress Planet</a>, and popular and recent plugins.
nl: <strong>WordPress nieuws</strong> - Het laatste nieuws van het officiële WordPress project, <a href="https://nl.wordpress.org/">WordPress Nederland</a> en populaire en recente plugins.

en: Mystery Person
nl: Mysterieus persoon

en: You cannot delete a theme while it has an active child theme.
nl: Je kunt een thema niet verwijderen als deze een actief subthema heeft.

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
nl: Afleidingsvrije-modus activeren.

en: Untested with your version of WordPress
nl: Niet getest met jouw WordPress versie

en: https://planet.wordpress.org/feed/
nl: https://nl.wordpress.org/feed/

en: https://planet.wordpress.org/
nl: https://nl.wordpress.org/

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%1$s">Customizer</a>.
nl: Je kunt nu achtergronden bewerken en daarvan een voorbeeld bekijken in de <a href="%1$s">Thema Customizer</a>.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%1$s">Customizer</a>.
nl: Je kunt de aangepaste kop bewerken en bekijken in de <a href="%1$s">Customizer</a>.

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: You are now logged out everywhere else.
nl: Je bent nu op alle andere plekken uitgelogd.

note: translators: 1: User's display name.
en: %s has been logged out.
nl: %s is uitgelogd.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
nl: Kon gebruikersessies niet uitloggen. Probeer het nog eens.

[ctx: term parent]
en: Parent
nl: Hoofd

en: You don't have permission to attach files to this post.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om bestanden bij te voegen aan dit bericht.

en: This preview is unavailable in the editor.
nl: Dit voorbeeld is niet beschikbaar in de editor.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Line breaks will be converted to paragraphs automatically.
nl: Tekst modus maakt het mogelijk HTML in te voeren. Regeleindes zullen automatisch omgezet worden naar paragrafen.

en: Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls.
nl: Wysiwyg modus geeft je een WYSIWYG editor. Klik op het laatste icoon in de eerste rij om een tweede rij met iconen te krijgen.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
nl: <strong>Bericht editor</strong> - Voer hier de tekst in van het bericht. Er zijn twee modi voor bewerken: WYSIWYG en tekst. Kies de modus door de desbetreffende tab te selecteren.

en: Filter by category
nl: Op categorie filteren

en: Filter by comment type
nl: Op reactietype filteren

en: You can insert media files by clicking the icons above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
nl: Media-bestanden invoegen is mogelijk door op de icoontjes boven de editor te klikken en de instructies te volgen. Afbeeldingen zijn uit te lijnen  en te bewerken door de bewerkknoppen in Wysiwyg modus.

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
nl: Welkom

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: link name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: adjective]
note: translators: comment type radio button
en: Pending
nl: Wachtend

[ctx: plugins]
en: Browse
nl: Bekijken

note: translators: %s is a placeholder that must come at the start of the URL.
en: If you like, you may enter custom structures for your category and tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>%s/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
nl: Als je wil, kun je aangepaste structuren maken voor je categorie en tag <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr>s. Bijvoorbeeld, <code>onderwerpen</code> als categoriebasis levert categorielinks op als <code>%s/onderwerpen/geencategorie/</code>. Als je deze leeg laat, worden de standaardwaardes gebruikt.

en: Release Lead
nl: Release-manager

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
nl: Gebruik de pijltjesknoppen bovenin het dialoogvenster of de linker en rechter pijltjesknop op je toetsenbord om eenvoudig door de media onderdelen te bladeren.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
nl: Om media onderdelen te verwijderen klik je op de bulk selectieknop bovenin het scherm. Media items selecteren die je wilt verwijderen en klik daarna op de Geselecteerde items verwijderen knop. Klikken op de Selectie annuleren knop om terug te keren naar het bekijken van je media.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
nl: Media kan bekeken worden in een eenvoudige visuele raster of een lijst met kolommen. Wissel tussen deze weergave via de iconen linksboven.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
nl: Klikken op een item toont het bijlage-detail-dialoogvenster. Dit geeft de mogelijkheid om een voorbeeld te bekijken en snelle bewerkingen te doen. Elke wijziging aan de bijlage details wordt automatisch opgeslagen.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
nl: Het is ook mogelijk individuele items te verwijderen en om het uitgebreide bewerkingsscherm te benaderen vanuit het detail dialoogvenster.

en: If you just want to get an idea of what&#8217;s available, you can browse Featured and Popular plugins by using the links in the upper left of the screen. These sections rotate regularly.
nl: Als je inspiratie wilt wat beschikbaar is, kun je door uitgelichte en populaire plugins bladeren met gebruik van de links aan de linkerbovenkant van het scherm. Deze secties roteren.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
nl: Alle bestanden die je hebt ge&#252;pload bevinden zich in de mediabibliotheek, met de laatste uploads als eerste getoond.

en: Add Plugins
nl: Plugins toevoegen

en: Note:
nl: Notitie:

en: The %s constant in your %s file is no longer needed.
nl: De %s constante in je %s bestand is niet langer nodig.

en: Invalid translation type.
nl: Ongeldig vertaaltype.

en: Welcome to the famous five-minute WordPress installation process! Just fill in the information below and you&#8217;ll be on your way to using the most extendable and powerful personal publishing platform in the world.
nl: Welkom bij het bekende vijf minuten installatieproces van WordPress! Vul gewoon de informatie hieronder in en je bent klaar om het meeste krachtige en uitbreidbare publicatieplatform van de wereld te gebruiken.

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
nl: <strong>Compatibel</strong> met je huidige versie van WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
nl: <strong>Niet ondersteund</strong> met je huidige versie van WordPress

en: %d star | %d stars
nl[0]: %d ster
nl[1]: %d sterren

en: Select bulk action
nl: Bulkactie selecteren

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

[ctx: Button label for a theme]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Button label for a theme]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: theme]
en: Already Installed
nl: Reeds geïnstalleerd

en: This site is set up to install updates of future beta versions automatically.
nl: Deze website is opgezet om toekomstige updates en beta-versies automatisch te installeren.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="upload.php?mode=list">Switch to the list view</a>.
nl: De lijstweergave voor de mediabibliotheek vereist JavaScript. <a href="upload.php?mode=list">Naar lijstweergave omschakelen</a>.

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation.
nl: Gebruiker toevoegen zonder dat er een e-mail voor bevestiging wordt verstuurd.

[ctx: Plugin Installer]
en: Beta Testing
nl: Beta testen

[ctx: Plugin installer group title]
en: Social
nl: Sociaal

[ctx: Number/count of items]
en: Count
nl: Aantal

[ctx: themes]
en: Recently Updated
nl: Recent bijgewerkt

en: More Details
nl: Meer details

en: Donate to this plugin &#187;
nl: Doneren aan deze plugin &#187;

en: Click to see reviews that provided a rating of %d star | Click to see reviews that provided a rating of %d stars
nl[0]: Klik om de reviews te zien die een classificatie van %d ster geven
nl[1]: Klik om de reviews te zien die een classificatie van %d sterren geven

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
nl: Het WordPressteam wil graag helpen. Stuur deze e-mail naar %s en het team zal samen met jou ervoor zorgen dat je website werkt.

en: %s failed to embed.
nl: Invoegen van %s mislukt.

note: translators: 1: Plugin name and version.
en: Install %s now
nl: Nu %s installeren

note: translators: 1: Plugin name and version
en: Update %s now
nl: Nu %s bijwerken

en: View details
nl: Details bekijken

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can also navigate to different pages on your site to preview them.
nl: De Customizer geeft je de mogelijkheid om de wijzigingen direct te tonen voor het publiceren. Het is ook mogelijk om naar verschillende pagina&#39;s te navigeren tijdens de preview.

en: If you reach out to us, we'll also ensure you'll never have this problem again.
nl: Wanneer je contact met ons op neemt kunnen wij je ook helpen dit probleem te verhelpen.

en: Filtering by:
nl: Gefilterd op:

en: No themes found. Try a different search.
nl: Geen thema&#39;s gevonden. Probeer een andere zoekopdracht.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
nl: Een rode balk aan de linkerzijde geeft aan dat een reactie wacht op moderatie.

en: Displayed on attachment pages.
nl: Weergeven op bijlage pagina&#39;s.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
nl: Je kunt de oorspronkelijke afbeelding proportioneel schalen. Om de beste resultaten te krijgen moet je eerst schalen voordat je bijsnijdt, flipt of draait. Afbeeldingen kunnen enkel kleiner geschaald worden, niet groter.

en: Keyboard users: When you&#8217;re working in the visual editor, you can use <kbd>Alt + F10</kbd> to access the toolbar.
nl: Toetsenbord gebruikers: Wanneer je in de visuele editor werkt kun je <kbd>Alt + F10</kbd> gebruiken om de toolbar te bedienen.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
nl: De aspect ratio is de relatie tussen de breedte en de hoogte. Je kunt de aspect ratio bewaren door op de shift toets te drukken terwijl je de selectie schaalt. Gebruik de input box om de aspect ratio te specificeren. Bijv: 1:1 (vierkant), 4:3, 16:9, etc.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
nl: Nadat je een selectie hebt gemaakt kun je dit aanpassen door het aantal pixels op te geven. De minimale afmeting hiervoor is de thumbnail grootte zoals die gedefinieerd is in de Media instellingen.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
nl: Je kunt de afbeelding bewerken voor de thumbnail. Je kunt bijvoorbeeld een vierkante thumbnail hebben die een gedeelte van de afbeelding toont.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
nl: Om de afbeelding bij te snijden klik je erop en maak je selectie.

[ctx: themes]
en: Browse
nl: Bladeren

en: All comment types
nl: Alle reactietypen

[ctx: themes]
en: Latest
nl: Nieuwste

[ctx: themes]
en: Popular
nl: Populair

[ctx: themes]
en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Delete all content.
nl: Alle inhoud verwijderen.

[ctx: theme]
en: Details &amp; Preview
nl: Details &amp; voorbeeld

en: &larr; Return to editor
nl: &larr; Terug naar de berichten editor

en: What should be done with content owned by this user?
nl: Wat moet er gebeuren met inhoud die van deze gebruiker is?

en: <strong>At A Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
nl: <strong>Op dit moment</strong> - Toont een samenvatting van de inhoud op de website en geeft aan welk thema en welke WordPress versie er gebruikt wordt.

en: Attribute all content to:
nl: Alle inhoud koppelen aan:

en: Add Themes
nl: Thema's toevoegen

en: Search Themes
nl: Thema's zoeken

en: Search themes...
nl: Thema's doorzoeken...

en: Remove allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using Bulk Actions.
nl: Verwijderen laat je een gebruiker verwijderen van je site. Dit verwijdert niet hun content. Je kunt ook meerdere gebruikers verwijderen door gebruik te maken van Bulkacties.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
nl: <strong>Boxopties</strong> - Klik op de titelbalk van een box om deze in- of uit te vouwen. Sommige (door plugins) toegevoegde boxen hebben instelbare inhoud, deze kun je aanpassen door in de titel van de box boven de titel te hoveren en op &#8220;Configureren&#8221; te klikken.

en: You are not allowed to add this item.
nl: Je hebt geen toestemming om dit item toe te voegen.

en: Delete brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using Bulk Actions.
nl: Verwijderen brengt je naar het 'Gebruikers verwijderen'-scherm, waar je gebruikers en hun inhoud permanent van je site kunt verwijderen. Je kunt ook meerdere gebruikers verwijderen door bulk acties te gebruiken.

en: Edit status
nl: Status bewerken

en: Edit visibility
nl: Zichtbaarheid bewerken

en: Browse revisions
nl: Revisies tonen

en: Edit date and time
nl: Datum en tijd bewerken

en: Manage widgets
nl: Widgets beheren

en: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Support Forums</a>
nl: <a href="https://nl.forums.wordpress.org/" target="_blank">NL support forums</a>

en: Manage menus
nl: Menu&#39;s beheren

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
nl: Bedankt voor het gebruiken van <a href="%s">WordPress</a>.

en: Search installed themes...
nl: Geïnstalleerde thema's doorzoeken...

en: <strong>WordPress</strong> &mdash; Updating your WordPress installation is a simple one-click procedure: just <strong>click on the &#8220;Update Now&#8221; button</strong> when you are notified that a new version is available.
nl: <strong>WordPress</strong> &mdash; Het bijwerken van de WordPress installatie is een simpele een-kliks handeling: klik op de <strong>&#8220;Nu bijwerken&#8221; knop</strong> zodra je de melding ziet dat er een nieuwe versie beschikbaar is.

en: In most cases, WordPress will automatically apply maintenance and security updates in the background for you.
nl: In de meeste gevallen zal WordPress zich automatisch bijwerken naar de laatste onderhoud- of beveiligingsupdate op de achtergrond.

en: <strong>Translations</strong> &mdash; The files translating WordPress into your language are updated for you whenever any other updates occur. But if these files are out of date, you can <strong>click the &#8220;Update Translations&#8221;</strong> button.
nl: <strong>Vertalingen</strong> &mdash; De bestanden die ervoor zorgen om WordPress in je eigen taal te tonen worden bijgewerkt zodra er een nieuwe versie van uitkomt. Wanneer de bestanden verouderd zijn, kun je op de <strong>Vertaling bijwerken</strong> knop klikken.

en: If an update is available, you&#8127;ll see a notification appear in the Toolbar and navigation menu.
nl: Zodra er een update beschikbaar is wordt deze getoond in een melding in de toolbar en navigatiemenu.

en: <strong>Themes and Plugins</strong> &mdash; To update individual themes or plugins from this screen, use the checkboxes to make your selection, then <strong>click on the appropriate &#8220;Update&#8221; button</strong>. To update all of your themes or plugins at once, you can check the box at the top of the section to select all before clicking the update button.
nl: <strong>Thema's en plugins</strong> &mdash; Om individuele thema's en plugins bij te werken vanaf dit scherm maak je gebruik van de checkboxen waarna je op <strong>de &#8220;Bijwerken&#8221; knop</strong> kunt klikken. Om alle thema's bij te werken kun je op de checkbox bovenin klikken waarna je vervolgens op de &#8220;Bijwerken&#8221; knop klikt.

en: On this screen, you can update to the latest version of WordPress, as well as update your themes, plugins, and translations from the WordPress.org repositories.
nl: Via dit scherm kun je WordPress bijwerken naar de laatste versie. Ook kun je je thema's, plugins en vertalingen bijwerken vanuit de WordPress.org directories.

en: Welcome to WordPress&nbsp;%s
nl: Welkom bij WordPress&nbsp;%s

en: If you would like to see more themes to choose from, click on the &#8220;Add New&#8221; button and you will be able to browse or search for additional themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. Themes in the WordPress.org Theme Directory are designed and developed by third parties, and are compatible with the license WordPress uses. Oh, and they&#8217;re free!
nl: Als je meer thema's wilt zien om uit te kiezen, klik op de &#8220;Nieuwe toevoegen&#8221; knop en je kunt bladeren of zoeken naar extra thema's uit de <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Thema Directory</a>. Thema's in de WordPress.org Thema Directory zijn ontworpen en ontwikkeld door andere partijen en ze vallen onder de licentie die WordPress gebruikt. Oh en ze zijn gratis!

en: Fixed Layout
nl: Gefixeerde layout

en: Fluid Layout
nl: Vloeiende layout

en: Responsive Layout
nl: Schaalbare layout

en: %s Post | %s Posts
nl[0]: %s bericht
nl[1]: %s berichten

en: %s Page | %s Pages
nl[0]: %s pagina
nl[1]: %s pagina&#39;s

[ctx: comments]
note: translators: Number of comments in moderation
en: %s in moderation | %s in moderation
nl[0]: %s wachtend op moderatie
nl[1]: %s wachtend op moderatie

note: translators: number of megabytes
en: %s MB Space Allowed
nl: %s MB Toegestane ruimte

note: translators: 1: number of megabytes, 2: percentage
en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
nl: %1$s MB (%2$s%%) ruimte in gebruik

note: translators: date and time format for recent posts on the dashboard, see http:php.net/date
en: M jS
nl: j M

en: At a Glance
nl: Op dit moment

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search Engines Discouraged,&#8221; to remind you that your site is not being crawled.
nl: Als deze instelling actief is, wordt er een melding weergegeven in de Op dit moment box van het Dashboard waar staat, &#8220;Zoekmachines geblokkeerd,&#8221; om je te helpen herinneren dat je site niet geïndexeerd wordt.

en: Accessibility Ready
nl: Toegankelijkheid voorbereid

en: This is a child theme of %s.
nl: Dit is een subthema van %s.

en: The current theme is displayed highlighted as the first theme.
nl: Het huidige thema wordt uitgelicht getoond als eerste thema.

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
nl: Ga er met de muis overheen of druk op het scherm om de Activeer en Live Preview knoppen te zien

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
nl: Druk of beweeg de muis over een thema en klik dan op de Live Preview knop om een demo te zien van dat thema en verander thema opties vanuit een aparte view. Je kunt de Live Preview knop ook vinden onderaan de thema details pagina. Elk geïnstalleerd thema kan op deze manier bekeken en aangepast worden op deze manier.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
nl: Dit scherm wordt gebruikt om je geïnstalleerde thema's te beheren. Anders dan de standaard thema's die geleverd worden bij je WordPress installatie, worden de thema's ontworpen en ontwikkeld door andere partijen.

en: Click Customize for the current theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
nl: Klik op de Customizer voor het huidige thema of op voorbeeld voor elk ander thema om een daadwerkelijk voorbeeld te tonen

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
nl: Bij gebruik op een kleinere monitor kun je op het 'inklappen' icoon links onderin klikken. Dit verbergt het paneel en geeft je meer ruimte om een voorbeeld te bekijken van je website met een nieuw thema. Om het paneel weer te tonen klik je wederom op het 'inklappen' icoon.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Save &amp; Activate button above the menu.
nl: De voorvertoning van het thema is volledig interactief &mdash; navigeer naar verschillende pagina's om te zien hoe het thema omgaat met berichten, archieven en andere pagina templates. De instellingen kunnen per thema verschillend zijn op basis van wat het betreffende thema ondersteunt. Om de nieuwe instellingen op te slaan en het thema te activeren klik je op de Opslaan &amp; Activeren knop boven het menu.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
nl: Klik op het thema om de themanaam, versie, auteur, omschrijving, tags en verwijder-link te zien.

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
nl: Om een widget te activeren sleep het naar een sidebar en klik erop. Om een widget te deactiveren en de instellingen te verwijderen sleep het terug.

note: translators: 1: The rating, 2: The number of ratings
en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
nl[0]: %1$s waardering gebaseerd op %2$s waardering
nl[1]: %1$s waardering gebaseerd op %2$s waarderingen

note: translators: 1: The rating
en: %s rating
nl: %s waardering

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the frontend or the dashboard for that site.
nl: Dit scherm toont een individuele gebruiker alle sites in zijn netwerk en geeft de mogelijk om een primaire site te selecteren. De links onder de sites kunnen gebruikt worden om de site te bekijken of om het dashboard van die site te bezoeken.

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Error: [%1$s] %2$s
nl: Fout: [%1$s] %2$s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
nl: Rollback foutmelding: [%1$s] %2$s

en: The following plugins were successfully updated:
nl: De volgende plugins zijn succesvol bijgewerkt:

en: The following translations were successfully updated:
nl: De volgende vertalingen zijn succesvol bijgewerkt:

en: The following translations failed to update:
nl: De volgende vertalingen konden niet bijgewerkt worden:

en: The following plugins failed to update:
nl: De volgende plugins konden niet bijgewerkt worden:

en: The following themes were successfully updated:
nl: De volgende thema's zijn succesvol bijgewerkt:

en: The following themes failed to update:
nl: De volgende thema's konden niet bijgewerkt worden:

[ctx: Add new theme]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Update Available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Add New Theme
nl: Nieuw thema toevoegen

en: Add Widget
nl: Widget toevoegen

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 5 most recent draft posts you've started.
nl: <strong>Snel concept</strong> - Stelt je in staat om een nieuw bericht aan te maken en deze op te slaan als concept. Ook toont het een overzicht van de 5 meest recente concepten die je gestart bent.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
nl: <strong>Activiteiten</strong> - Toon de ingeplande berichten, recente gepubliceerde berichten en meest recente reactie op je berichten. Daarnaast stelt het je in staat om deze reacties te modereren.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
nl: <strong>Scherminstellingen</strong> - Gebruik de scherminstellingen tab om de dashboard secties te selecteren.

en: Are you sure you want to delete this theme?
    
    Click 'Cancel' to go back, 'OK' to confirm the delete.
nl: Weet je zeker dat je dit thema wilt verwijderen?
    
    Klik op 'Annuleren' om terug te gaan, 'OK' om te verwijderen.

en: Show previous theme
nl: Vorige thema tonen

en: Show next theme
nl: Volgende thema tonen

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
nl: Niet mogelijk om dit formulier te versturen. Vernieuw het scherm en probeer opnieuw.

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Popular Plugin
nl: Populaire plugin

en: Drafts
nl: Concepten

en: WordPress News
nl: WordPress nieuws

en: Today
nl: Vandaag

en: Recently Published
nl: Recent gepubliceerd

en: Manage Uploads
nl: Uploads beheren

[ctx: drafts]
en: View all
nl: Alles tonen

note: translators: 1: version number, 2: theme name
en: WordPress %1$s running %2$s theme.
nl: WordPress %1$s gebruikt thema: %2$s.

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
nl: SUCCES: WordPress is succesvol bijgewerkt naar %s

en: SUCCESS: %s
nl: SUCCES: %s

en: FAILED: %s
nl: FOUT: %s

en: [%s] There were failures during background updates
nl: [%s] Er zijn fouten opgetreden tijdens het bijwerken op de achtergrond

en: [%s] Background updates have finished
nl: [%s] Bijwerken op de achtergrond is afgerond

en: Publishing Soon
nl: Binnenkort publiceren

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
nl: FOUT: Bijwerken van WordPress naar %s is mislukt

en: What&#8217;s on your mind?
nl: Wat houdt je momenteel bezig?

en: Quick Draft
nl: Eenvoudig een concept maken

en: Activity
nl: Activiteiten

en: No activity yet!
nl: Nog geen activiteiten!

en: Your site was running version %s.
nl: Je site draaide op versie %s.

en: WordPress %s is also now available.
nl: WordPress %s is nu ook beschikbaar.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update WordPress to version %2$s.
nl: Je website op %1$s liep tegen een kritieke fout aan toen WordPress probeerde bij te werken naar versie %2$s.

en: The update cannot be installed because we will be unable to copy some files. This is usually due to inconsistent file permissions.
nl: De update kon niet worden geïnstalleerd omdat we sommige bestanden niet konden kopiëren. Dit komt meestal door inconsistente bestandsrechten.

en: Translations for %s
nl: Vertalingen voor %s

en: ERROR: %s
nl: FOUT: %s

note: translators: 1: Site name.
en: [%1$s] URGENT: Your site may be down due to a failed update
nl: [%1$s] URGENT: Je site is wellicht offline door een mislukte update

en: No further action is needed on your part.
nl: Er is geen actie van jouw kant nodig.

en: Howdy! Your site at %1$s has been updated automatically to WordPress %2$s.
nl: Hallo! Je site op %1$s is automatisch bijgewerkt naar WordPress %2$s.

en: Translations
nl: Vertalingen

en: For more on version %s, see the About WordPress screen:
nl: Om meer te leren over versie %s, kijk je op het Over WordPress scherm:

en: This means your site may be offline or broken. Don't panic; this can be fixed.
nl: Dit betekent dat je site misschien offline is of kapot. Geen paniek nodig, want dit is op te lossen.

en: Please check out your site now. It's possible that everything is working. If it says you need to update, you should do so:
nl: Controleer je site nu. Het is mogelijk dat alles goed werkt. Indien er aangegeven wordt dat je moet bijwerken dan zou je dat ook moeten doen:

en: Keeping your site updated is important for security. It also makes the internet a safer place for you and your readers.
nl: Je site up-to-date houden is belangrijk voor de veiligheid. Het maakt het internet daarmee ook een veiligere plek voor jou en je lezers.

en: If you experience any issues or need support, the volunteers in the WordPress.org support forums may be able to help.
nl: Indien je problemen ervaart of hulp nodig hebt; de vrijwilligers van de WordPress.org support forums kunnen je waarschijnlijk helpen.

en: You also have some plugins or themes with updates available. Update them now:
nl: Je hebt enkele plugins of thema die bijgewerkt kunnen worden. Werk ze nu bij:

en: We have some data that describes the error your site encountered.
nl: We hebben wat data welke de foutmelding beschrijft die je site net tegen kwam.

en: This content is currently locked.
nl: De inhoud is op dit moment geblokkeerd.

en: If you take over, %s will be blocked from continuing to edit.
nl: Als je overneemt, zal %s geblokkeerd worden om verder te wijzigen.

en: Your hosting company, support forum volunteers, or a friendly developer may be able to use this information to help you:
nl: Je hosting provider, vrijwilligers van het support forum of een vriendelijke ontwikkelaar zullen deze informatie nodig hebben om je te helpen:

en: Update Translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: Updating translations for %1$s (%2$s)&#8230;
nl: Vertalingen bijwerken voor %1$s (%2$s)&#8230;

note: translators: 1: Site name, 2: WordPress version number.
en: [%1$s] Your site has updated to WordPress %2$s
nl: [%1$s] Je site is bijgewerkt naar WordPress %2$s

note: translators: 1: Site name, 2: WordPress version number.
en: [%1$s] WordPress %2$s is available. Please update!
nl: [%1$s] WordPress %2$s is beschikbaar. Graag bijwerken!

en: Please update your site at %1$s to WordPress %2$s.
nl: Je site op %1$s naar WordPress %2$s bijwerken.

en: We tried but were unable to update your site automatically.
nl: We hebben het geprobeerd, maar we konden je site niet automatisch bijwerken.

en: Updating is easy and only takes a few moments:
nl: Bijwerken van WordPress is makkelijk en het duurt maar eventjes:

en: The WordPress Team
nl: Het WordPressteam

en: Error code: %s
nl: Foutcode: %s

en: Your translations are all up to date.
nl: Alle vertalingen zijn bijgewerkt.

en: Your site at %1$s experienced a critical failure while trying to update to the latest version of WordPress, %2$s.
nl: Je site op %1$s toonde een kritische fout tijdens het bijwerken naar de laatste versie van WordPress, %2$s.

en: If you need to re-install version %s, you can do so here or download the package and re-install manually:
nl: Als je versie %s opnieuw moet installeren, kun je dat hier doen of het pakket downloaden en handmatig opnieuw installeren:

en: Future security updates will be applied automatically.
nl: Toekomstige beveiligingsupdates worden automatisch geïnstalleerd.

en: Some of your translations need updating. Sit tight for a few more seconds while we update them as well.
nl: Enkele vertalingen moeten bijgewerkt worden. Wacht enkele seconden terwijl we deze ook bijwerken.

en: The translation is up to date.
nl: De vertaling is bijgewerkt.

en: Downloading translation from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl: Downloaden vertaling van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Translation updated successfully.
nl: Vertaling succesvol bijgewerkt.

en: Updating theme: %s
nl: Bijwerken thema: %s

en: Updating plugin: %s
nl: Bijwerken plugin: %s

en: Translation update failed.
nl: Vertaling bijwerken is mislukt.

en: There is not enough free disk space to complete the update.
nl: Er is onvoldoende schijfruimte om het bijwerken te voltooien.

en: Comment must be manually approved
nl: Reactie moet handmatig worden goedgekeurd

en: Create a brand new user and add them to this site.
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken en koppelen aan deze website.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
nl: De aangegeven waardes hieronder geven de maximale afmetingen aan in pixels die worden gebruikt om afbeeldingen aan de mediabibliotheek toe te voegen.

en: Upgrading to a newer version of the same theme will override changes made here. To avoid this, consider creating a <a href="%s" target="_blank">child theme</a> instead.
nl: Bijwerken naar een nieuwere versie van hetzelfde thema zal de wijzigingen hier gemaakt overschrijven. Om dit te voorkomen, overweeg een <a href="%s" target="_blank">subthema</a> te maken.

en: Updating to WordPress %s
nl: Bijwerken naar WordPress %s

en: You must provide an email address.
nl: Je moet een e-mailadres opgeven.

en: Please provide a valid username.
nl: Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: This password will not be stored on the server.
nl: Het wachtwoord wordt niet opgeslagen op de server.

en: The username you provided has invalid characters.
nl: De opgegeven gebruikersnaam bevat ongeldige tekens.

en: Copying the required files&#8230;
nl: Vereiste bestanden kopiëren&#8230;

note: translators: 1: folder to locate, 2: folder to start searching from
en: Looking for %1$s in %2$s
nl: Zoeken naar %1$s in %2$s

en: Attempting to roll back to previous version.
nl: Poging wordt ondernomen om installatie terug te draaien naar de vorige versie.

en: Preparing to install the latest version&#8230;
nl: Voorbereidingen gestart om installatie te starten naar de laatste versie&#8230;

en: The checksum of the file (%1$s) does not match the expected checksum value (%2$s).
nl: De checksum van de bestanden (%1$s) komt niet overeen met de verwachte checksum waarde (%2$s).

en: Your passwords do not match. Please try again.
nl: De wachtwoorden komen niet overeen. Probeer opnieuw.

en: Due to an error during updating, WordPress has rolled back to your previous version.
nl: Vanwege een fout tijdens het bijwerken, heeft WordPress de vorige versie hersteld.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
nl: Je thema biedt geen ondersteuning voor menu's, maar je kunt ze gebruiken in de sidebars door een &#8220;Aangepast menu&#8221; widget toe te voegen op het <a href="%s">Widgets</a> scherm.

en: Sorry, that isn&#8217;t a valid email address. Email addresses look like <code>username@example.com</code>.
nl: Dit is geen geldig e-mailadres. E-mailadressen zien er als volgt uit: <code>gebruikersnaam@voorbeeld.nl</code>.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
nl: <strong>Een klik op de pijl rechts naast het menu-item</strong> in de editor zal inzage geven in standaard groepsinstellingen. Extra instellingen zoals target link, CSS classes, link relaties en link omschrijvingen kunnen in- en uitgeschakeld worden via de scherminstellingen tab.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Custom Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the custom menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the Documentation link to the side.
nl: Menu's kunnen weergegeven worden op locaties die aangegeven zijn door je thema. Ze kunnen zelfs toegevoegd worden aan sidebars door een &#8220;Custom Menu&#8221; widget toe te voegen in het <a href="%1$s">Widgets</a> scherm.
    Als je thema geen custom menus ondersteunt (de standaard thema's %2$s en %3$s doen dit wel), kun je dit toevoegen door de documentatie-link hiernaast te volgen.

en: Category added.
nl: Categorie toegevoegd.

en: Category deleted.
nl: Categorie verwijderd.

en: Category updated.
nl: Categorie bijgewerkt.

en: Category not added.
nl: Categorie niet toegevoegd.

en: Category not updated.
nl: Categorie niet bijgewerkt.

en: Categories deleted.
nl: Categorieën verwijderd.

en: Tag added.
nl: Tag toegevoegd.

en: Tag deleted.
nl: Tag verwijderd.

en: Tag updated.
nl: Tag bijgewerkt.

en: Tag not added.
nl: Tag niet toegevoegd.

en: Tag not updated.
nl: Tag niet bijgewerkt.

en: Tags deleted.
nl: Tags verwijderd.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
nl[0]: %s pagina permanent verwijderd.
nl[1]: %s pagina's permanent verwijderd.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s pagina niet bijgewerkt, iemand is aan het bewerken.
nl[1]: %s pagina's niet bijgewerkt, iemand is ze aan het bewerken.

en: %s page updated. | %s pages updated.
nl[0]: %s pagina bijgewerkt.
nl[1]: %s pagina's bijgewerkt.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
nl[0]: %s bericht permanent verwijderd.
nl[1]: %s berichten permanent verwijderd.

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
nl[0]: %s bericht verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s berichten verplaatst naar de prullenbak.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
nl[0]: %s bericht hersteld uit de prullenbak.
nl[1]: %s berichten hersteld uit de prullenbak.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
nl[0]: %s pagina hersteld uit de prullenbak.
nl[1]: %s pagina's hersteld uit de prullenbak.

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
nl[0]: %s pagina verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s pagina's verplaatst naar de prullenbak.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s bericht niet bijgewerkt, iemand is het aan het bewerken.
nl[1]: %s berichten niet bijgewerkt, iemand is ze aan het bewerken.

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
nl: Vergelijk twee verschillende revisies door <strong>&#8220;Vergelijk twee revisies&#8221;  box  </strong> te selecteren aan de zijkant.

en: Compare any two revisions
nl: Twee revisies vergelijken

en: Revisions: %s
nl: Revisies: %s

[ctx: revisions]
en: Browse
nl: Bladeren

en: Current Revision by %s
nl: Huidige revisie door %s

note: translators: 1: audio track title, 2: album title, 3: artist name
en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
nl: "%1$s" van %2$s door %3$s.

note: translators: 1: audio track title, 2: album title
en: "%1$s" from %2$s.
nl: "%1$s" van %2$s.

note: translators: 1: audio track title, 2: artist name
en: "%1$s" by %2$s.
nl: "%1$s" door %2$s.

en: Your site is configured to keep only the last %s revisions.
nl: Je site is geconfigureerd om enkel de laatste %s revisies te bewaren.

en: Autosave by %s
nl: Automatisch opgeslagen door %s

en: Restore This Autosave
nl: Deze autosave herstellen

en: Revision by %s
nl: Revisie door %s

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you&#8217;re reconnected.
nl: <strong>Internetverbinding verloren.</strong> Opslaan is uitgeschakeld tot verbinding hersteld is.

en: We&#8217;re backing up this post in your browser, just in case.
nl: We slaan dit artikel voor alle zekerheid ook op in je browser.

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
nl: Er ging helaas iets mis. De gewenste vergelijking kan niet getoond worden.

[ctx: Background Attachment]
en: Attachment
nl: Bijlage

en: Repeat New Password
nl: Nieuw wachtwoord herhalen

en: Repeat Password
nl: Wachtwoord herhalen

en: Add menu items from the column on the left.
nl: Voeg nieuwe menu-onderdelen toe vanuit de linkerkolom.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. You may automatically install plugins from the <a href="%1$s">WordPress Plugin Directory</a> or upload a plugin in .zip format via <a href="%2$s">this page</a>.
nl: Plugins vergroten de functionaliteiten van WordPress. Je kunt plugins automatisch installeren vanaf de <a href="%1$s">WordPress Plugin Directory</a> of een plugin uploaden in .zip formaat via <a href="%2$s">deze pagina</a>.

en: The package contains no files.
nl: Dit pakket bevat geen bestanden.

en: The theme contains no files.
nl: Het thema bevat geen bestanden.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
nl: Om te navigeren tussen revisies, <strong>sleep je de slider naar links of rechts</strong> of <strong>gebruik de Vorige of Volgende knoppen</strong>.

en: Loading&hellip;
nl: Laden&hellip;

en: This item has already been deleted.
nl: Het object is reeds verwijderd.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
nl: Het object dat je probeert te herstellen van de prullenbak bestaat niet meer.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
nl: Het object wat je probeert te verplaatsen naar de prullenbak bestaat niet meer.

en: Drag each item into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
nl: Sleep elk item in de volgorde die je wenst. Klik het pijltje rechts van het item om extra configuratie-opties te tonen.

en: If you haven&#8217;t yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
nl: Als je nog geen menu&#39;s hebt aangemaakt, <strong>klik de &#8217;cre&euml;er een nieuw menu&#8217; link</strong> om te beginnen

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
nl: Om een revisie terug te plaatsen, klik op <strong>Deze revisie terugplaatsen</strong>.

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
nl: Vanuit dit scherm kun je revisies beoordelen, vergelijken en herstellen:

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
nl: Revisies zijn opgeslagen kopie&#235;n van je bericht of pagina, die periodiek worden aangemaakt tijdens het bijwerken van je inhoud. De rode tekst links toont de inhoud die is verwijderd. De groene tekst rechts toont de inhoud die is toegevoegd.

en: This screen is used for managing your content revisions.
nl: Dit scherm wordt gebruikt voor het beheren van je content revisies/wijzigingen.

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
nl: Naar:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
nl: Van:

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
nl: Volgende

note: translators: 1: audio album title, 2: artist name
en: %1$s by %2$s.
nl: %1$s door %2$s.

en: Edit Menus
nl: Menu&#39;s bewerken

en: Select a Menu
nl: Een menu selecteren

[ctx: menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: menu]
en: Use new menu
nl: Nieuw menu gebruiken

en: Menu locations updated.
nl: Menu locaties bijgewerkt.

en: Released: %d.
nl: Gepubliceerd: %d.

en: Track %1$s of %2$s.
nl: Track %1$s van %2$s.

en: Menu Management
nl: Menubeheer

en: Editing Menus
nl: Menu&#39;s bewerken

en: Manage Locations
nl: Locaties beheren

en: Audio Format:
nl: Audioformaat:

en: Your latest changes were saved as a revision.
nl: De meest recente wijzigingen zijn opgeslagen als een revisie.

en: This screen is used for managing your custom navigation menus.
nl: Dit scherm wordt gebruikt om de aangepaste menu navigatie te beheren.

en: Create, edit, and delete menus
nl: Menu&#39;s aanmaken, bewerken en verwijderen

en: Add, organize, and modify individual menu items
nl: Individuele menu items toevoegen, organiseren en bewerken

en: Theme Location
nl: Themalocatie

en: Assigned Menu
nl: Toegewezen menu

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
nl: Het onderdeel Menubeheer bovenaan het scherm wordt gebruikt om aan te geven welk menu geopend is in de Bewerker hieronder.

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the drop down and click Select</strong>
nl: Om een bestaand menu te bewerken, <strong>kies een menu uit de dropdown en klik Selecteren</strong>

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
nl: Dit scherm wordt gebruikt om globaal menu's toe te kennen aan locaties gedefinieerd in je thema.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s drop down.</strong> When you&#8217;re finished, <strong>click Save Changes</strong>
nl: Om menu's toe te wijzen aan een of meer themalocaties, <strong>selecteer een menu uit de dropdown van elke locatie</strong>. Als je klaar bent, <strong>klik Bewaar wijzigingen</strong>

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
nl: Om een menu aan te passen dat reeds aan een themalocatie is gekoppeld, <strong>klik de naastgelegen &#8217;Bewerken&#8217; link</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
nl: Om een menu toe te voegen in plaats van een bestaande toe te wijzen, <strong>klik &#8217;Gebruik nieuw menu&#8217;</strong>. Je nieuwe menu zal automatisch aan die themalocatie gekoppeld worden.

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
nl: Verwijder een menu-onderdeel door deze <strong>uit te vouwen en Verwijderen te klikken</strong>

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
nl: Om menu-onderdelen te herschikken, <strong>sleep onderdelen met je muis of gebruik je toetsenbord</strong>. Sleep of verplaats een menu-onderdeel iets naar rechts om er een submenu van te maken.

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
nl: Voeg &eacute;&eacute;n of meerdere items tegelijk toe door <strong>het keuzevak aan te vinken voor ieder object en te klikken op Voeg toe aan menu</strong>

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
nl: Je kunt themalocaties toekennen aan individuele menu&#39;s door <strong>de gewenste instellingen te selecteren</strong> aan de onderkant van de menubewerker. Om menu&#39;s in &eacute;&eacute;n keer toe te kennen aan alle themalocaties, <strong>klik de Beheer locaties tab</strong> bovenaan het scherm.

en: Each custom menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
nl: Ieder aangepast menu kan verschillende links bevatten, naar pagina&#39;s, categorie&euml;n, aangepaste URLs of andere soorten inhoud . Menulinks worden toegevoegd door objecten te selecteren vanuit de uitvouwbare kaders in de kolom hieronder aan de linkerzijde.

en: Audio Codec:
nl: Audiocodec:

en: From this screen you can:
nl: Vanuit dit scherm kun je:

en: Restore This Revision
nl: Deze revisie terugzetten

en: Capabilities
nl: Mogelijkheden

en: Denied: %s
nl: Verboden: %s

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Menu Structure
nl: Menustructuur

en: Menu Settings
nl: Menu instellingen

en: To the top
nl: Naar boven

en: Up one
nl: E&#233;n omhoog

en: Down one
nl: E&#233;n omlaag

en: Undo.
nl: Ongedaan maken.

en: Restore the backup.
nl: Zet back-up terug.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
nl: De back-up van dit bericht in je browser is verschillend van de versie hieronder.

en: Post restored successfully.
nl: Bericht succesvol teruggezet.

en: Draft created on %1$s at %2$s
nl: Concept gecre&#235;erd op %1$s om %2$s

en: %s has taken over and is currently editing.
nl: %s is het bericht nu aan het bewerken.

en: Take over
nl: Overnemen

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
nl: Je kunt dit item niet verplaatsen naar de prullenbak. %s is hem nu aan het bewerken.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>.
nl: Wijzig je menu hieronder, of <a href="%s">voeg een nieuw menu toe</a>.

en: Select a menu to edit:
nl: Een menu selecteren om te wijzigen:

en: or <a href="%s">create a new menu</a>.
nl: of <a href="%s">een nieuw menu aanmaken</a>.

en: Thank you for Updating! Please visit the <a href="%s">Upgrade Network</a> page to update all your sites.
nl: Bedankt voor het bijwerken! Bezoek de <a href="%s">Netwerk bijwerken</a> pagina om al je websites bij te werken.

en: All right, sparky! You&#8217;ve made it through this part of the installation. WordPress can now communicate with your database. If you are ready, time now to&hellip;
nl: Woohoo! Je bent door het eerste gedeelte gekomen van de installatie. WordPress heeft met succes verbinding kunnen maken met de database. Als je er klaar voor bent is het tijd om te beginnen met de installatie &hellip;

en: Theme locations
nl: Thema locaties

en: Selected menus have been successfully deleted.
nl: De geselecteerde menu's zijn succesvol verwijderd.

en: Auto add pages
nl: Automatisch pagina's toevoegen

en: sub item
nl: subitem

en: Give your menu a name above, then click Create Menu.
nl: Geef je menu een naam hierboven en klik vervolgens op &#39;Menu aanmaken&#39;.

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag each item into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
nl: Pas je standaard menu aan door items toe te voegen of te verwijderen. Sleep elk item in de volgorde die jij het liefst hebt. Klik daarna op Menu Maken om je wijzigingen op te slaan.

en: Look Up
nl: Opzoeken

en: The Documentation menu below the editor lists the PHP functions recognized in the plugin file. Clicking Look Up takes you to a web page about that particular function.
nl: Het Documentatiemenu onder de editor toont de PHP functies die worden herkend in het pluginbestand. Klikken op 'Zoek Op' leidt je naar een webpagina over die specifieke functie.

en: For PHP files, you can use the Documentation dropdown to select from functions recognized in that file. Look Up takes you to a web page with reference material about that particular function.
nl: Voor PHP bestanden kun je het Documentatiemenu gebruiken om herkende functies in dat bestand te selecteren. 'Zoek Op' leidt je naar een webpagina met referentiemateriaal over die specifieke functie.

en: %s is currently editing
nl: %s is aan het bewerken

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
nl: Je kunt media (afbeeldingen, audio, documenten, enz.) uploaden en invoegen door te klikken op de &#39;Media toevoegen&#39; knop. Je kunt afbeeldingen en bestanden selecteren die al zijn geupload naar de mediabibliotheek, of nieuwe media uploaden en toevoegen naar een pagina of een bericht. Om een afbeeldingsgalerij te maken, selecteer de toe te voegen afbeeldingen en klik op de &#39;Maak een galerij&#39; knop.

en: Image rotation is not supported by your web host.
nl: Afbeeldingen roteren wordt niet ondersteund door je hosting provider.

en: If you are looking to use the link manager, please install the <a href="%s">Link Manager</a> plugin.
nl: Als je op zoek bent naar de link beheerder, installeer dan de <a href="%s">Link Manager</a> plugin.

en: Manage <a href="%1$s">widgets</a> or <a href="%2$s">menus</a>
nl: <a href="%1$s">Widgets</a> of <a href="%2$s">menu&#39;s</a> beheren

en: Don&#8217;t forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you&#8217;re done!
nl: Vergeet niet op de &#8220;Wijzigingen opslaan&#8221; te klikken wanneer je klaar bent!

en: Inserting Media
nl: Media invoegen

en: Publish Settings
nl: Instellingen publiceren

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
nl: Meerdere blokken op dit scherm bevatten instellingen voor de manier waarop je inhoud zal worden gepubliceerd, met inbegrip van:

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
nl: <strong>Hoofd</strong> - Categorie&#235;n kunnen, in tegenstelling tot tags, een hi&#235;rarchie hebben. Binnen de categorie Muziek zouden de subcategorie&#235;n Classic Rock en Hardrock kunnen bestaan. Dit is volledig optioneel, waarbij het de keuze is aan de gebruiker. Om een subcategorie aan te maken, kies een andere categorie in het Hoofd dropdown menu.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
nl: Het titel veld en het grote bericht-bewerk gebied zitten nu vast op hun plek, maar je kunt ze wel van positie veranderen via drag en drop. Je kunt ze ook minimaliseren of uitklappen door op de titel-regel te klikken van elke box. Gebruik de Scherminstellingen optie om bepaalde boxes wel of niet te tonen (Samenvatting, Trackbacks, Extra velden, Reacties, Slug, Auteur) of kies tussen een enkel of twee koloms lay-out voor dit scherm.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
nl: Upload een achtergrondafbeelding, of kies een afbeelding uit de mediabibliotheek door het klikken op de  &#8220;afbeelding kiezen&#8221; knop. Het is mogelijk een enkele afbeelding te tonen of deze uit te rekken om het scherm te vullen. Een afbeelding kan gefixeerd worden zodat de website-inhoud onafhankelijk hiervan verplaatst of de afbeelding kan meescrollen met de website.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
nl: Bij het wisselen van thema, zijn er vaak ook wijzigingen in het aantal en de setup van de widgetruimten en zijbalken welke soms met elkaar in conflict komen, waardoor de overgang minder vlot verloopt. Als je een ander thema instelt en er lijken widgets te ontbreken, scroll dan naar beneden naar de inactieve widgets, daar zijn alle widgets en hun instellingen opgeslagen.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a> instead.
nl: Je maakt gebruik van de multi-bestand uploader. Problemen? Probeer de <a href="%1$s" target="%2$s">browser uploader</a>.

[ctx: media item]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: color]
en: Default: %s
nl: Standaard: %s

[ctx: column name]
note: translators: column name
en: Uploaded to
nl: Uploadlocatie

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
nl: Het bestand is geen geldig afbeeldingstype. Probeer het opnieuw.

en: Choose a Background Image
nl: Kies een achtergrondafbeelding

en: Choose a Custom Header
nl: Kies een aangepaste header

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
nl: Je kunt kiezen of je de headertekst wilt tonen of verbergen. Je kunt ook een tekstkleur kiezen door op de 'Een kleurknop selecteren' te klikken waarna een kleurenkiezer tevoorschijn komt. Een andere manier om een kleur te selecteren is de legitieme waarde in te geven zoals &#8220;#ff0000&#8221; voor rood.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
nl: Je kunt ook een achtergrondkleur kiezen door op de &#39;Een kleur selecteren&#39;-knop te klikken waarna een kleurenkiezer tevoorschijn komt. Een andere manier om een kleur te selecteren is de geldige waarde in te geven zoals &#8220;#ff0000&#8221; voor rood.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen. Note that your privacy is not complete; your site is still visible on the web.
nl: Je kunt kiezen of je site doorzocht mag worden door robots (zoals b.v. Google), ping services en spiders. Als je de services wilt negeren voor je site, klik dan op de knop naast &#8220;Vraag zoekmachines deze site niet te indexeren&#8221; en klik de Wijzigingen bijwerken-knop aan de onderkant van dit scherm. Houd er wel rekening mee dat je privacy niet volledig is. Je site zal nog steeds zichtbaar op het web zijn.

en: More Actions
nl: Meer acties

en: Turn comments on or off
nl: Reacties in- of uitschakelen

en: Learn more about getting started
nl: Meer lezen over het starten met WordPress

en: File URL:
nl: Bestand URL:

en: In the <strong>In Response To</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
nl: In de <strong>In antwoord op</strong>-kolom bevinden zich drie elementen. De tekst is de naam van het bericht waarop gereageerd is en linkt naar de berichteditor (waar inhoud wordt geschreven). De 'Bericht bekijken'-link verwijst naar het bericht aan de voorkant van je site. Het ballonnetje met een getal erin toont hoeveel goedgekeurde reacties op het bericht zijn binnengekomen. Als er reacties wachten op moderatie, dan is er een rood ballonnetje met het aantal wachtende reacties. Klikken op het ballonnetje zal de wachtende reacties tonen die alleen op dat bericht gegeven zijn.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
nl: ID #%1$s: %2$s <strong>De huidige gebruiker wordt niet verwijderd.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be removed.</strong>
nl: ID #%1$s: %2$s <strong> De huidige gebruiker wordt niet verwijderd.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>You don't have permission to remove this user.</strong>
nl: ID #%1$s: %2$s <strong>Je hebt onvoldoende rechten om deze gebruiker te verwijderen.</strong>

en: Used: %1$s%% of %2$s
nl: Gebruikt: %1$s%% van %2$s

en: Please select an option.
nl: Een optie selecteren.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address is already used.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit e-mailadres is al in gebruik.

en: $image needs to be an WP_Image_Editor object
nl: $image moet een WP_Image_Editor object zijn

en: Use WP_Image_Editor::rotate
nl: Gebruik WP_Image_Editor::rotate

en: Use WP_Image_Editor::flip
nl: Gebruik WP_Image_Editor::flip

en: Edit your front page
nl: Startpagina bewerken

en: Add additional pages
nl: Extra pagina&#39;s toevoegen

en: Add a blog post
nl: Blogbericht toevoegen

en: View your site
nl: Website bekijken

en: Uploaded on: <b>%1$s</b>
nl: Geupload op: <b>%1$s</b>

en: Your WordPress.org username:
nl: Je WordPress.org gebruikersnaam:

en: Welcome to WordPress!
nl: Welkom bij WordPress!

en: Search Engine Visibility
nl: Zoekmachine zichtbaarheid

en: Allow search engines to index this site
nl: Laat zoekmachines deze site indexeren.

en: Discourage search engines from indexing this site
nl: Blokkeer zoekmachines deze site te indexeren

en: It is up to search engines to honor this request.
nl: Het is aan de zoekmachines of ze gehoor geven aan dit verzoek.

en: Below you should enter your database connection details. If you&#8217;re not sure about these, contact your host.
nl: Onderstaand moet je de database verbindingsgegevens invullen. Als je niet zeker bent van de gegevens, neem dan contact op met je webhost.

en: Settings saved and theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
nl: Instellingen opgeslagen en thema geactiveerd. <a href="%s">Bezoek site</a>

en: Welcome to WordPress %1$s. You will be redirected to the About WordPress screen. If not, click <a href="%2$s">here</a>.
nl: Welkom bij WordPress %1$s. Je wordt doorverwezen naar het &#39;Over&#39; WordPress scherm. Zo niet, klik <a href="%2$s">hier</a>.

en: You can also browse a user&#8217;s favorite plugins, by using the Favorites link in the upper left of the screen and entering their WordPress.org username.
nl: Door een WordPress.org gebruikersnaam in te geven, kun je door de favoriete plugins van een gebruiker bladeren. Klik hiervoor op de Favorietenlink in de linkerbovenkant van het scherm.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
nl: De privacy-instellingen groep is verwijderd. Gebruik een andere instellingengroep.

en: Search Engines Discouraged
nl: Zoekmachines geblokkeerd

en: If you have marked plugins as favorites on WordPress.org, you can browse them here.
nl: Als je plugins als favoriet gemarkeerd hebt op WordPress.org, kun je er hier doorheen bladeren.

en: Get Favorites
nl: Favorieten ophalen

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
nl: De "%s" optiegroep is verwijderd. Gebruik een andere instellingsgroep.

en: If you want to install a plugin that you&#8217;ve downloaded elsewhere, click the Upload link in the upper left. You will be prompted to upload the .zip package, and once uploaded, you can activate the new plugin.
nl: Bij het installeren van een plugin welke vanaf een andere locatie is gedownload, klik de Uploadlink linksbovenin. Upload een .zipbestand en zodra deze is uitgepakt op de server kan deze worden geactiveerd.

en: We&#8217;ve assembled some links to get you started:
nl: Hieronder staan diverse links om te starten met WordPress:

en: or, <a href="%s">change your theme completely</a>
nl: of, <a href="%s">verander het thema helemaal</a>.

en: Next Steps
nl: Vervolgstappen

en: Write your first blog post
nl: Schrijf een blogbericht

en: Add an About page
nl: Een &#8220;Over mij&#8221; pagina toevoegen

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: After you&#8217;ve done that, click &#8220;Run the install.&#8221;
nl: Klik vervolgens &#8220;Starten met installeren.&#8221;

en: If you know what you&#8217;re looking for, Search is your best bet. The Search screen has options to search the WordPress.org Plugin Directory for a particular Term, Author, or Tag. You can also search the directory by selecting popular tags. Tags in larger type mean more plugins have been labeled with that tag.
nl: Als je weet waar je precies naar op zoek bent dan is Zoeken je beste optie. Het zoekscherm heeft opties om in de WordPress.org Plugin Directory op een specifieke term, auteur of tag te zoeken. Je kunt de directory ook doorzoeken via de populaire tags. Tags betekent in deze context dat meerdere plugins die tag toegevoegd hebben.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum numbers of posts to display and whether to show full text or a summary.
nl: Je kunt ook de weergave van de inhoud in RSS-feeds instellen, inclusief het maximum aantal berichten om weer te geven en of de gehele tekst zichtbaar is of een samenvatting.

[ctx: Plugin Installer]
en: Favorites
nl: Favorieten

en: This screen allows you to edit four fields for metadata in a file within the media library.
nl: Dit scherm geeft de mogelijkheid om vier velden voor bestandsmetadata aan te passen in de mediabibliotheek.

en: This <a href="%1$s">child theme</a> requires its parent theme, %2$s.
nl: Dit <a href="%1$s">subthema</a> heeft het hoofdthema nodig, %2$s.

en: Flexible Header
nl: Flexibele header

[ctx: widget]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: widget]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Search by tag
nl: Op tag zoeken

en: Search by author
nl: Op auteur zoeken

en: Search by keyword
nl: Op trefwoord zoeken

en: Screen Options Tab
nl: Scherminstellingen

en: Contextual Help Tab
nl: Help tabblad

en: Type of search
nl: Zoektype

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
    
    <blockquote>Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)</blockquote>
    
    ...or something like this:
    
    <blockquote>The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.</blockquote>
    
    As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
nl: Dit is een voorbeeldpagina. Het verschilt van een bericht omdat het een vaste plek heeft en in de sitenavigatie getoond wordt (in de meeste thema's). De meeste gebruikers beginnen met een Over mij pagina om zich voor te stellen aan potenti&#235;le bezoekers. Bijvoorbeeld:
    
    <blockquote>Hallo! Overdag ben ik postbode, maar 's avonds timmer ik aan de weg als acteur. Dit is mijn blog. Ik woon in Hilversum, samen met Vlekkie, m'n trouwe viervoeter. Ik hou van cocktails en, af en toe, een zomerse bui op m'n hoofd.</blockquote>
    
    ...of zoiets:
    
    <blockquote>XYZ Dingetjes BV levert al sinds 1971 talloze dingetjes van hoge kwaliteit aan een groot publiek. XYZ is gevestigd in Bolsward, heeft ca. 2.000 medewerkers en doet allerlei geweldige dingen voor de Friese gemeenschap.</blockquote>
    
    Als nieuwe WordPress gebruiker kun je naar <a href="%s">het dashboard</a> gaan om deze voorbeeldpagina te verwijderen en nieuwe pagina's aan te maken voor je site. Veel plezier!

en: Sorry, you have used all of your storage quota of %s MB.
nl: Je hebt al je opslag gebruikt van %s MB.

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
nl: Je hebt je toegewezen ruimte opgebruikt. Verwijder een aantal bestanden om meer bestanden te kunnen uploaden.

en: Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post&#039;s comments. There you will have the option to edit or delete them.
nl: Hallo, dit is een reactie.
    Reacties verwijderen kan door in te loggen en de reacties op de berichten te bekijken. Je hebt daar de mogelijkheid om reacties te bewerken of te verwijderen.

en: To install the theme so you can preview it with your site&#8217;s content and customize its theme options, click the "Install" button at the top of the left-hand pane. The theme files will be downloaded to your website automatically. When this is complete, the theme is now available for activation, which you can do by clicking the "Activate" link, or by navigating to your Manage Themes screen and clicking the "Live Preview" link under any installed theme&#8217;s thumbnail image.
nl: Klik op de "Installeren" knop linksboven om een thema te installeren. Je kunt het thema en thema instellingen vervolgens bekijken en wijzigen. De themabestanden worden automatisch gedownload naar de site. Zodra dit is afgerond is het thema beschikbaar voor activatie. Activeer het thema door op de "Activeren" link te klikken of door het Thema's scherm te openen en op "Voorbeeld bekijken" knop te klikken onder de thumbnail van een thema.

en: Select comment
nl: Reactie selecteren

en: Select %s
nl: %s selecteren

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Skip to main content
nl: Spring naar de hoofdinhoud

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
nl: Linkcategorie&#235;n kunnen worden verwijderd met de bulk actie dropdown. Hoewel de categorie&#235;n worden verwijderd geldt dit niet voor de links in deze categorie&#235;n, deze worden verplaatst naar de standaard linkcategorie.

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
nl: Tags kunnen selectief geconverteerd worden naar categorie&#235;n met behulp van <a href="%s">tag naar categorie verplaatsen</a>.

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
nl: Aanmaken van pagina&#39;s is soortgelijk aan het aanmaken van berichten. De schermen kunnen worden aangepast op dezelfde manier door middel van slepen en neerzetten, via de scherminstellingentabblad en door boxen in en uit te klappen.
    Dit scherm heeft ook de volledige weergave beschikbaar in zowel de visuele en teksteffecten modus. De editor werkt hetzelfde als de berichteditor, maar er zijn een aantal pagina-specifieke functies in de pagina attributenbox:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
nl: Een afbeelding selecteren om aan de bovenkant van je site te tonen. Je kunt kiezen een afbeelding van de computer te uploaden of een afbeelding te kiezen uit de mediabibliotheek. Na selectie kan de afbeelding worden bewerkt.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
nl: Je kunt een aangepaste kopafbeelding voor je site instellen. Upload een afbeelding en snij deze op maat. Daarna wordt deze afbeelding direct gebruikt als kopafbeelding. Je kunt als alternatief ook een afbeelding gebruiken die je al eerder hebt geupload naar je Mediabibliotheek. Klik daarvoor op het &#8220;Kies afbeelding&#8221; knop.

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
nl: Bijsnijden overslaan en publiceer afbeelding zoals hij nu is

en: Or choose an image from your media library:
nl: Of kies een afbeelding uit de mediabibliotheek:

en: Collapse
nl: Inklappen

en: If you don&#8217;t want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
nl: Als je geen header afbeelding wilt tonen op je site, klik dan op de &#8220;Verwijder Header Afbeelding&#8221; knop onderaan het Header afbeelding gedeelte van deze pagina. Indien je deze optie later weer wilt toevoegen hoef je enkel een andere optie te selecteren en op &#8220;Opslaan&#8221; te klikken.

en: You attempted to edit an item that isn&#8217;t an attachment. Please go back and try again.
nl: Je hebt geprobeerd een item te bewerken dat geen bijlage is. Ga terug en probeer opnieuw.

[ctx: plugin]
en: Installed
nl: Ge&#239;nstalleerd

en: This theme is already installed and is up to date
nl: Dit thema is al ge&#239;nstalleerd en up-to-date.

[ctx: theme]
en: Installed
nl: Ge&#239;nstalleerd

en: Previewing and Installing
nl: Voorbeeld en installeren

en: Once you have generated a list of themes, you can preview and install any of them. Click on the thumbnail of the theme you&#8217;re interested in previewing. It will open up in a full-screen Preview page to give you a better idea of how that theme will look.
nl: Zodra er een lijst van thema's is gegenereerd, kun je ze vooraf bekijken of installeren. Klik op de thumbnail van het thema welke je vooraf wilt bekijken. Een nieuw volledig scherm zal geopend worden om je een beter idee te geven van het uiterlijk van het thema.

en: Previewing and Customizing
nl: Voorbeeld bekijken en aanpassen via de Customizer

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
nl: Je gebruikt de ingebouwde browser bestandsuploader. De WordPress uploader bevat meerdere bestandsselecties en de drag-en-drop mogelijkheid. <a href="#">Schakel om naar de nieuwe uploader</a>.

en: Preview %s
nl: %s voorvertonen

en: The Categories and Tags Converter link on this screen will take you to the Import screen, where that Converter is one of the plugins you can install. Once that plugin is installed, the Activate Plugin &amp; Run Importer link will take you to a screen where you can choose to convert tags into categories or vice versa.
nl: De categorie&#235;n en tags converterlink brengt je naar de importeerpagina, waar de Converteer mogelijkheid &#233;&#233;n van de plugins is welke je kunt installeren. Eenmaal ge&#239;nstalleerd, brengt de link op deze pagina je naar een scherm waar je kunt kiezen wat je wilt omzetten.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
nl: Categorie&#235;n hebben een hi&#235;rarchie, wat betekent dat ze ondergebracht kunnen worden in subcategorie&#235;n. Tags hebben geen hi&#235;rarchie en kunnen niet genest worden. Soms starten mensen met gebruik van &#233;&#233;n van deze op hun berichten, terwijl ze later bedenken dat de andere beter werkt voor hun inhoud.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
nl: Dit scherm wordt gebruikt om de header van je thema aan te passen.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
nl: Je kunt kiezen uit de standaard afbeeldingen van een thema, of je kunt een afbeelding van jezelf gebruiken. Je kunt ook aanpassen hoe je site titel en slogan worden weergegeven.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
nl: Sommige thema&#8217; hebben zelf header afbeeldingen toegevoegd. Wanneer je meerdere afbeeldingen ziet, selecteer dan degene die je wilt en klik op de &#8220;Opslaan&#8221; knop.

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%1$s">General Settings</a> section.
nl: Voor de meeste thema's bestaat de header tekst uit je Site titel en Site omschrijving zoals ingesteld bij de <a href="%1$s">Algemene instellingen</a>

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
nl: Indien je thema meer dan &#233;&#233;n standaard kopafbeelding heeft, of wanneer je meer dan &#233;&#233;n afbeelding hebt ge&#252;pload, dan kun je ervoor kiezen dat WordPress willekeurig een andere afbeelding toont op elke pagina van je site. Klik op de knop &#8220;Willekeurig&#8221; naast de afbeelding om deze optie aan te zetten.

en: Configuration Error
nl: Configuratiefout

en: Your <code>wp-config.php</code> file has an empty database table prefix, which is not supported.
nl: Je <code>wp-config.php</code>bevat een lege databasetabelprefix. Dit wordt niet ondersteund.

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
nl: Ga terug naar de <strong>Browser Uploader</strong> door op de link onder de drag en drop box te klikken.

en: User deleted.
nl: Gebruiker verwijderd.

en: New user created. <a href="%s">Edit user</a>
nl: Nieuwe gebruiker aangemaakt. <a href="%s">Gebruiker bewerken</a>

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
nl: Niet mogelijk om bestanden te kopi&#235;ren. Mogelijk is er niet voldoende schijfruimte beschikbaar.

en: Find a theme based on specific features.
nl: Thema zoeken op basis van specifieke kenmerken.

en: Search for themes by keyword.
nl: Zoeken naar thema's met sleutelwoorden.

en: In all likelihood, these items were supplied to you by your Web Host. If you don&#8217;t have this information, then you will need to contact them before you can continue. If you&#8217;re all ready&hellip;
nl: Hoogstwaarschijnlijk zijn deze items toegevoegd door je hosting provider. Als je deze informatie niet hebt, dan zul je eerst contact met hun op moeten nemen voordat je verder kunt. Als je helemaal klaar bent&hellip;

en: This theme is broken.
nl: Dit thema is kapot.

en: Set as background
nl: Instellen als achtergrond

en: Set as header
nl: Instellen als kop

en: Customize &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; Aanpassen via de Customizer

en: Restore
nl: Herstellen

en: Actions
nl: Acties

en: Add
nl: Toevoegen

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: All
nl: Alles

en: %s ago
nl: %s geleden

en: Version:
nl: Versie:

en: Scale
nl: Schaal

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: Brown
nl: Bruin

en: Gray
nl: Grijs

en: Green
nl: Groen

en: Orange
nl: Oranje

en: Pink
nl: Roze

en: Purple
nl: Paars

en: Red
nl: Rood

en: Silver
nl: Zilver

en: White
nl: Wit

en: Yellow
nl: Geel

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Enter title here
nl: Titel hier invoeren

en: Target
nl: Doel

en: Enter a link URL or click above for presets.
nl: Een link URL invoeren of hierboven klikken voor voorbeelden.

en: About
nl: Over

en: Word count: %s
nl: Aantal woorden: %s

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a nickname.
nl: <strong>FOUT</strong>: Graag een schermnaam opgeven.

en: Keyword
nl: Sleutelwoord

note: translators: 1: theme name, 2: version
en: Preparing to install <strong>%1$s %2$s</strong>&#8230;
nl: Installatie van <strong>%1$s %2$s</strong> voorbereiden.

en: This theme requires a parent theme. Checking if it is installed&#8230;
nl: Dit thema vereist een hoofdthema. Controleren of deze is geïnstalleerd.

note: translators: 1: theme name, 2: version
en: The parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>, is currently installed.
nl: Het hoofdthema, <strong>%1$s %2$s</strong>, is op dit moment ge&iuml;nstalleerd.

note: translators: 1: theme name, 2: version
en: Successfully installed the parent theme, <strong>%1$s %2$s</strong>.
nl: Succesvol het hoofdthema ge&#239;nstaleerd, <strong>%1$s %2$s</strong>.

en: <strong>The parent theme could not be found.</strong> You will need to install the parent theme, <strong>%s</strong>, before you can use this child theme.
nl: <strong>Het hoofdthema kon niet worden gevonden.</strong> Je moet het hoofdthema installeren, <strong>%s</strong>, voordat je dit subthema kunt gebruiken.

en: Header Text
nl: Koptekst

en: Show header text with your image.
nl: Laat de header tekst en je afbeelding zien.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">update now</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Details van %4$s bekijken</a> of <a href="%5$s">nu bijwerken</a>.

en: By %s.
nl: Door %s.

en: Add comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add new Comment
nl: Nieuwe reactie toevoegen

en: Add Comment
nl: Reactie toevoegen

en: Broken Theme:
nl: Kapot thema:

en: Broken <span class="count">(%s)</span> | Broken <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Incompleet <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Incompleet <span class="count">(%s)</span>

en: Light
nl: Licht

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Hello Dolly
nl: Hallo Dolly

note: Description of the plugin/theme
en: This is not just a plugin, it symbolizes the hope and enthusiasm of an entire generation summed up in two words sung most famously by Louis Armstrong: Hello, Dolly. When activated you will randomly see a lyric from <cite>Hello, Dolly</cite> in the upper right of your admin screen on every page.
nl: Dit is niet zomaar een plugin, deze plugin symboliseert de hoop en het enthousiasme van een hele generatie opgesomd en gezongen in twee beroemde woorden door Louis Armstrong: Hello, Dolly. Wanneer je de plugin activeert worden er willekeurige quotes getoond uit <cite>Hello, Dolly</cite> rechts bovenaan je Dashboard op elke pagina.

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
nl: <strong>Welkom</strong> - Toont links voor de meest voorkomende taken bij het opzetten van een nieuwe website.

[ctx: default GMT offset or timezone string]
note: translators: default GMT offset or timezone string. Must be either a valid offset (-12 to 14) 	   or a valid timezone string (America/New_York). See http:us3.php.net/manual/en/timezones.php 	   for all timezone strings supported by PHP.
en: 0
nl: 1

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this theme.</em>
nl: Er is een nieuwe versie beschikbaar van %1$s . <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Details van %4$s bekijken</a>. <em>Automatisch bijwerken is niet beschikbaar voor dit thema.</em>

[ctx: Howdy]
en: Welcome
nl: Welkom

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> wide.
nl: Afbeeldingen moeten minimaal <strong>%1$d pixels</strong> breed zijn.

en: Suggested height is <strong>%1$d pixels</strong>.
nl: Voorgestelde hoogte is <strong>%1$d pixels</strong>.

en: Suggested width is <strong>%1$d pixels</strong>.
nl: Voorgestelde breedte is <strong>%1$d pixels</strong>.

en: Images should be at least <strong>%1$d pixels</strong> tall.
nl: Afbeeldingen moeten minstens <strong>%1$d pixels</strong> hoog zijn.

en: You do not have sufficient permissions to delete this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze site te verwijderen.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
nl: Bedankt voor het gebruik van %s, je site is verwijderd. Hopelijk tot een volgende keer.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
nl: Onthoudt dat als deze website eenmaal is verwijderd het niet kan worden hersteld.

en: I'm sure I want to permanently disable my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
nl: Ik weet zeker dat ik permanent mijn website wil uitschakelen, en ben er van op de hoogte dat ik niet meer terug kan en %s niet meer kan gebruiken.

en: Delete My Site Permanently
nl: Mijn website permanent verwijderen

en: Delete My Site
nl: Mijn website verwijderen

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
nl: Als je de %s website niet meer wilt gebruiken, kun je deze verwijderen met het onderstaande formulier. Wanneer je klikt op <strong>Mijn website definitief verwijderen</strong> wordt er een e-mailbericht verstuurd met een link. Klik op deze link om je site definitief te verwijderen.

en: I'm sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
nl: De link waarop je hebt geklikt is verouderd. Een andere optie selecteren.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
nl: Bedankt. Je e-mail controleren voor een link om je actie te bevestigen. Je site wordt niet verwijderd totdat op de link wordt geklikt om de actie te bevestigen.

en: This file is too big. Files must be less than %1$s KB in size.
nl: Dit bestand is te groot. Bestanden moeten kleiner zijn dan %1$s KB.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
nl: Je hebt je grens bereikt van je toegestane ruimte. Graag eerst bestanden verwijderen voordat je gaat uploaden.

en: MB (Leave blank for network default)
nl: MB (Laat leeg voor de netwerk standaard)

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
nl: Je probeert toegang te krijgen tot het "%1$s" dashboard, maar je hebt momenteel onvoldoende rechten op deze site. Als je denkt dat je toegang moet hebben op het "%1$s" dashboard, neem dan contact op met je netwerk admin.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
nl: Als je per ongeluk op dit scherm terechtgekomen bent en je dacht &#233;&#233;n van je eigen sites te bezoeken, hier zijn enkele snelkoppelingen die je kunnen helpen de weg te vinden.

en: Your Sites
nl: Jouw sites

en: American English
nl: Amerikaans Engels

en: British English
nl: Brits Engels

en: English
nl: Engels

en: Theme
nl: Thema

en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Ingeschakeld <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Ingeschakeld <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Network Disable
nl: Netwerk uitschakelen

en: Enable this theme
nl: Dit thema activeren

en: Disable this theme
nl: Dit thema deactiveren

en: Open this theme in the Theme Editor
nl: Dit thema openen in de thema-editor

en: Delete this theme
nl: Dit thema verwijderen

en: Visit Theme Site
nl: Themawebsite bezoeken

[ctx: user]
en: Mark as Spam
nl: Als spam markeren

[ctx: user]
en: Not Spam
nl: Geen spam

en: [%s] New Admin Email Address
nl: [%s] Nieuw admin e-mailadres

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
nl: Je e-mailadres is nog niet bijgewerkt. Controleer je inbox van %s voor een bevestigingsbericht.

en: [%s] New Email Address
nl: [%s] Nieuw e-mailadres

en: Visit Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

en: View Site
nl: Site bekijken

note: translators: My sites label
en: Primary Site
nl: Primaire site

en: Sorry, you must delete files before you can upload any more.
nl: Je moet bestanden verwijderen voor je opnieuw kunt uploaden.

en: Not enough space to upload. %1$s KB needed.
nl: Onvoldoende ruimte om te uploaden. %1$s KB is nodig.

en: No themes found.
nl: Geen thema's gevonden.

en: You do not appear to have any themes available at this time.
nl: Het lijkt erop dat er geen thema's beschikbaar zijn op dit moment.

en: Visit theme homepage
nl: Thema-homepagina bezoeken

en: The primary site you chose does not exist.
nl: De primaire site die je gekozen hebt bestaat niet.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
nl: Je moet lid zijn van minimaal een website om deze pagina te gebruiken.

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Up until WordPress version 3.0, what is now called a Multisite Network had to be installed separately as WordPress MU (multi-user).
nl: In het verleden, voordat WordPress 3.0 verscheen, moest wat nu het Multisite Netwerk genoemd wordt, apart ge&#239;nstalleerd worden als WordPress MU (multi-user).

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Database username
nl: Database-gebruikersnaam

en: Database password
nl: Database-wachtwoord

en: Database host
nl: Database-host

en: The name of the database you want to run WP in.
nl: De naam van de database waarin WP moet draaien.

[ctx: example username]
en: username
nl: gebruikersnaam

en: Your MySQL username
nl: Je MySQL-gebruikersnaam

[ctx: example password]
en: password
nl: wachtwoord

en: &hellip;and your MySQL password.
nl: &hellip;en je MySQL wachtwoord.

en: Database Host
nl: Database-host

en: Table Prefix
nl: Tabelprefix

en: Welcome to WordPress. Before getting started, we need some information on the database. You will need to know the following items before proceeding.
nl: Welkom bij WordPress. Voordat we kunnen starten hebben we wat informatie nodig over de database. Je moet de volgende informatie hebben voordat we verder kunnen gaan.

en: Let&#8217;s go!
nl: Laten we starten!

note: translators: %s: install.php
en: The file 'wp-config.php' already exists. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
nl: Het bestand 'wp-config.php' bestaat al. Als je sommige configuraties in dit bestand moet wijzigen, verwijder dit bestand dan eerst. Probeer nu <a href='%s'>te installeren</a>.

en: WordPress &rsaquo; Setup Configuration File
nl: WordPress &rsaquo; Setup configuratiebestand

en: Run the install
nl: De installatie starten

en: If you want to run multiple WordPress installations in a single database, change this.
nl: Wanneer je meerdere WordPress installaties wilt gebruiken in een database moet je dit aanpassen.

en: Database Name
nl: Database-naam

en: Table prefix (if you want to run more than one WordPress in a single database)
nl: Tabelprefix (wanneer je meerdere WordPress installaties wilt draaien in een database)

en: Sorry, I need a wp-config-sample.php file to work from. Please re-upload this file to your WordPress installation.
nl: WordPress heeft een wp-config-sample.php nodig om vanuit te werken. Graag deze opnieuw uploaden vanuit je WordPress installatie.

note: translators: %s: install.php
en: The file 'wp-config.php' already exists one level above your WordPress installation. If you need to reset any of the configuration items in this file, please delete it first. You may try <a href='%s'>installing now</a>.
nl: Het bestand 'wp-config.php' is al aanwezig een niveau boven de WordPress installatie. Wanneer je configuratie onderdelen wilt aanpassen in dit bestand moet je het eerst verwijderen. Je mag proberen het nu <a href='%s'>te installeren</a>.

en: To allow use of this page to automatically repair database problems, please add the following line to your <code>wp-config.php</code> file. Once this line is added to your config, reload this page.
nl: Om deze pagina automatisch database-problemen te laten repareren, voeg de volgende regel toe aan je <code>wp-config.php</code> bestand. Zodra deze regel is toegevoegd, kun je deze pagina opnieuw laden.

en: No comments awaiting moderation.
nl: Geen reactie in afwachting van moderatie.

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
nl: Installatie

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
nl: Omschrijving

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
nl: Overige notities

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: You should update your web.config now.
nl: Je zou nu je web.config moeten bijwerken.

en: Plugin Homepage &#187;
nl: Plugin-homepagina &#187;

note: translators: 1: table name, 2: error message,
en: Failed to repair the %1$s table. Error: %2$s
nl: Mislukt om de %1$s tabel te repareren. Fout: %2$s

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
nl: Je kunt een bestand exporteren van je site-inhoud om het te importeren in een andere installatie of platform. Het export-bestand wordt een XML bestandsformaat en WXR genoemd. Berichten, pagina&#39;s, reacties, aangepaste velden, categorie&#235;n en tags kunnen ingesloten worden. Je kunt kiezen of het WXR bestand alleen bepaalde berichten of pagina&#39;s bevat door de dropdown filters in te stellen om de export te limiteren op categorie, auteur, datumbereik op maand, of publicatie status.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you don&#8217;t want the user to receive a welcome email.
nl: Nieuwe gebruikers ontvangen een e-mail om ze te laten weten dat ze zijn toegevoegd als een gebruiker van je site. Deze e-mail zal ook hun wachtwoord bevatten. Vink de box aan als je niet wilt dat de gebruiker een welkomst e-mail ontvangt.

en: The plugin generated %d characters of <strong>unexpected output</strong> during activation. If you notice &#8220;headers already sent&#8221; messages, problems with syndication feeds or other issues, try deactivating or removing this plugin.
nl: De plugin genereerde %d tekens van <strong>onverwachte uitvoer</strong> tijdens de activatie. Als je merkt dat er &#8220;headers already sent&#8221; berichten verschijnen of problemen met de RSS-feeds of andere problemen opduiken, probeer deze plugin dan te deactiveren of te verwijderen.

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
nl: Als je dit thema bijwerkt raken alle wijzigingen die je hebt gemaakt verloren. Klik op 'Annuleren' om te stoppen of op 'OK' om bij te werken.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links in the upper left to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
nl: Je kunt de lijst van gebruikers filteren op rol door te klikken op de tekstlinks aan de linkerbovenkant om Alle, Beheerder, Redacteur, Auteur, Schrijver, of Abonnees te bekijken. Standaard worden alle gebruikers getoond. Niet gebruikte rollen worden niet getoond.

en: Post via email settings allow you to send your WordPress install an email with the content of your post. You must set up a secret email account with POP3 access to use this, and any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret.
nl: Publiceren via e-mail instellingen geeft je de mogelijkheid je WordPress installatie een e-mail te sturen met de inhoud van je bericht. Gebruik hiervoor een geheim e-mail account met POP3 toegang, en elke e-mail die ontvangen wordt zal als bericht gepubliceerd worden. Het is aan te raden dit e-mail adres goed geheim te houden.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
nl: Er zijn niet-bewaarde wijzigingen die verloren zullen gaan. 'OK' om verder te gaan, 'Annuleren' om terug te keren naar de afbeeldingseditor.

en: You are using a development version of WordPress. You can update to the latest nightly build automatically or download the nightly build and install it manually:
nl: Je gebruikt een ontwikkelversie van WordPress. Je kunt automatisch bijwerken naar de laatste nightly build of de nightly build downloaden en handmatig installeren.

en: In previous versions of WordPress, all importers were built-in. They have been turned into plugins since most people only use them once or infrequently.
nl: In voorgaande versies van WordPress, waren alle importeerfuncties ingebouwd. Het zijn nu plugins, omdat de meeste mensen ze niet vaak of eenmalig gebruiken.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
nl: Verwerking van de afbeelding niet mogelijk. Ga terug en probeer opnieuw.

en: <strong>Warning:</strong> Making changes to active plugins is not recommended. If your changes cause a fatal error, the plugin will be automatically deactivated.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Actieve plugins wijzigen wordt niet geadviseerd. Als je wijzigingen een fatale fout veroorzaken, wordt de plugin automatisch gedeactiveerd.

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
nl: Vul het e-mailadres in van een bestaande gebruiker op dit netwerk om een uitnodiging voor deze site te versturen. Deze persoon zal een e-mail ontvangen met de vraag om de uitnodiging te bevestigen.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
nl: Vul het e-mailadres of de gebruikersnaam in van een bestaande gebruiker op dit netwerk om een uitnodiging voor deze site te versturen. Deze persoon zal een e-mail ontvangen met de vraag om de uitnodiging te bevestigen.

en: WordPress can automatically look for some common database problems and repair them. Repairing can take a while, so please be patient.
nl: WordPress kan automatisch zoeken voor de meest voorkomende database problemen en deze herstellen. Het repareren kan even duren, dus wees alsjeblieft geduldig.

note: translators: 1: table name, 2: error message,
en: The %1$s table is not okay. It is reporting the following error: %2$s. WordPress will attempt to repair this table&hellip;
nl: De %1$s tabel is niet correct. Het geeft de volgende foutmelding: %2$s. WordPress zal proberen deze tabel te repareren&hellip;

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
nl: Er is een automatisch opgeslagen versie van dit bericht dat recenter is dan onderstaande versie. <a href="%s">Toon de automatisch opgeslagen versie</a>

en: WordPress can also attempt to optimize the database. This improves performance in some situations. Repairing and optimizing the database can take a long time and the database will be locked while optimizing.
nl: WordPress kan proberen de database te optimaliseren. Dit geeft in sommige situaties een prestatieverbetering. Het repareren en optimaliseren van de database kan enige tijd in beslag nemen, gedurende dit proces zal de database geblokkeerd zijn.

en: An avatar is an image that follows you from weblog to weblog appearing beside your name when you comment on avatar enabled sites. Here you can enable the display of avatars for people who comment on your site.
nl: Een avatar is een afbeelding die je volgt van weblog tot weblog. Deze afbeelding staat naast je naam wanneer je een reactie achter laat op een site waar avatars zijn ingeschakeld. Hier kun je de weergave van avatars voor mensen die reageren op je website aanzetten.

en: Repairs complete. Please remove the following line from wp-config.php to prevent this page from being used by unauthorized users.
nl: Reparatie is succesvol. Verwijder de volgende regel code uit wp-config.php om te voorkomen dat deze pagina gebruikt word door ongeautoriseerde gebruikers.

en: The active theme is broken. Reverting to the default theme.
nl: Het actieve thema is kapot. Terugdraaien naar het standaard thema.

en: Contributing Developers
nl: Meewerkende ontwikkelaar

en: Show Toolbar when viewing site
nl: Toon toolbar tijdens bekijken van de site

note: translators: 1: WordPress version number, 2: plural number of bugs. Singular security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> was gericht op een beveiligingsprobleem en een bepaalde %2$s bug.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> was gericht op een beveiligingsprobleem en bepaalde %2$s bugs.

note: translators: %s: Codex URL
en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
nl: Voor meer informatie, bezoek de  <a href="%s">versie opmerkingen</a>.

note: translators: 1: WordPress version number, 2: plural number of bugs. More than one security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie%1$s</strong> was gericht op enkele beveiligingsproblemen en herstelde %2$s bug.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> was gericht op enkele beveiligingsproblemen en herstelde %2$s bugs.

note: translators: 1: WordPress version number, 2: plural number of bugs.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
nl[0]: <strong>Versie %1$s</strong> bevat %2$s bugfix.
nl[1]: <strong>Versie %1$s</strong> bevat %2$s bugfixes.

en: Welcome to your WordPress Dashboard! This is the screen you will see when you log in to your site, and gives you access to all the site management features of WordPress. You can get help for any screen by clicking the Help tab in the upper corner.
nl: Welkom bij het WordPress Dashboard! Dit is het scherm dat wordt getoond zodra een gebruiker inlogt op de website. Dit geeft je toegang tot alle beheerfuncties van WordPress. Bij elk scherm zijn helpschermen beschikbaar door te klikken op de Helptab in de rechterbovenhoek.

en: Maintenance and Security Release
nl: Onderhouds- en veiligheidsversie

en: What&#8217;s New
nl: Wat is nieuw

en: Security Release
nl: Beveiligingsversie

en: Maintenance Release
nl: Onderhoudsversie

note: translators: %s: WordPress version number
en: <strong>Version %s</strong> addressed some security issues.
nl: <strong>Versie %s</strong> lost enkele beveiligingsproblemen op.

en: This screen allows you to choose your permalink structure. You can choose from common settings or create custom URL structures.
nl: Dit scherm stelt je in staat om je permalinkstructuur te kiezen. Je kunt uit de diverse mogelijkheden kiezen of een eigen structuur gebruiken.

en: Welcome to WordPress %1$s. <a href="%2$s">Learn more</a>.
nl: Welkom bij WordPress %1$s. <a href="%2$s">Meer leren</a>.

en: Return to Updates
nl: Terug naar updates

en: Adding Categories
nl: Categorie&#235;n toevoegen

en: Adding Tags
nl: Tags toevoegen

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossing

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
nl: Media bestanden kunnen geupload worden zonder dat eerst een bericht gemaakt wordt. Dit geeft de mogelijkheid  bestanden te uploaden om later te gebruiken in berichten en pagina&#39;s en/of om een weblink te gebruiken voor een bijzonder bestand wat je kunt delen. Er zijn drie opties om bestanden te uploaden:

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Available Actions
nl: Beschikbare acties

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
nl: Als de importer zich niet in de lijst bevindt, <a href="%s">zoek in de plugin bibliotheek</a>, misschien is daar de importer beschikbaar.

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
nl: Auteurs kunnen publiceren en hun eigen berichten beheren, en kunnen ook bestanden uploaden.

en: Adding Plugins
nl: Plugins toevoegen

en: Screen Content
nl: Scherminhoud

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
nl: Je kunt dit scherm op een aantal manieren wijzigen:

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
nl: Denk erom, als je klaar bent, de Gebruiker toevoegen knop te klikken aan de onderkant van dit scherm.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
nl: Zodra je het gedownloade bestand hebt opgeslagen, kun je de Importeerfunctie van een andere WordPress installatie gebruiken om de inhoud van deze site te importeren.

en: Screen Display
nl: Schermweergave

en: Attaching Files
nl: Bestanden toevoegen

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
nl: Om een nieuwe gebruiker aan je site toe te voegen, vul de vakken op dit scherm in en klik op de Nieuwe Gebruiker Toevoegen knop aan de onderkant van dit scherm.

en: Moderating Comments
nl: Reacties modereren

en: How to Update
nl: Hoe bijwerken

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
nl: Dit scherm geeft je toegang tot al je berichten. Je kunt de weergave van dit scherm aanpassen.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
nl: Als je voor meerdere bewerkingen tegelijk uitvoeren kiest, kun je de metadata (categorie&#235;n, auteur, enz.) voor alle geselecteerde berichten in &#233;&#233;n keer bewerken. Om een bericht van deze selectie te verwijderen, klik dan op de x naast de naam in de Acties menu ruimte.

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
nl: Abonnees kun reacties lezen/reacties geven/nieuwsbrieven ontvangen, enz. maar ze kunnen geen normale siteberichten schrijven.

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
nl: Hier is een basisoverzicht van de verschillende gebruikersrollen en de rechten welke met elke rol zijn geassocieerd:

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
nl: Als je de categorie&#235;n wilt converteren naar tags (of andersom), gebruik dan de <a href="%s">Categorie&#235;n en Tags</a> converteermogelijkheid die beschikbaar is via het Importeerscherm.

en: Adding Themes
nl: Thema's toevoegen

en: You must assign a password to the new user, which they can change after logging in. The username, however, cannot be changed.
nl: Je moet een wachtwoord aan de nieuwe gebruiker toewijzen, welke ze kunnen wijzigen nadat ze zijn ingelogd. De gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden.

en: You can also edit or move multiple posts to the trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
nl: Je kunt ook meerdere berichten tegelijk bewerken of verplaatsen. Selecteer de berichten door op de selectievakjes te klikken, selecteer vervolgens de actie die je wilt uitvoeren via het Acties menu en klik op Toepassen.

en: Plugins hook into WordPress to extend its functionality with custom features. Plugins are developed independently from the core WordPress application by thousands of developers all over the world. All plugins in the official <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Directory</a> are compatible with the license WordPress uses. You can find new plugins to install by searching or browsing the Directory right here in your own Plugins section.
nl: Plugins in WordPress zorgen dat de functionaliteiten uitgebreid kunnen worden met aangepaste functies. Plugins worden ontwikkeld (los van de WordPress core ontwikkelaars) door duizenden ontwikkelaars over de hele wereld.  Alle plugins in de offici&#235;le <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Plugin Bibliotheek</a> zijn compatibel met de licentie die WordPress gebruikt. Je kunt nieuwe plugins vinden om te installeren door hier in je eigen plugin sectie te zoeken.

en: Common Settings
nl: Algemene instellingen

en: Custom Structures
nl: Aan te passen structuren

en: Permalinks are the permanent URLs to your individual pages and blog posts, as well as your category and tag archives. A permalink is the web address used to link to your content. The URL to each post should be permanent, and never change &#8212; hence the name permalink.
nl: Permalinks zijn de URLs naar de individuele pagina&#39;s, siteberichten, categorie en tag archief. Een permalink is het webadres welke wordt gebruikt als link naar je inhoud. De URL moet permanent zijn en nooit wijzigen, vandaar de naam permalink.

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
nl: Bestanden uploaden laat je de map en het pad kiezen waar de geuploade bestanden worden bewaard.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
nl: Je kunt inhoud plaatsen op verschillende manieren. Dit scherm beheert alle instellingen hiervoor . De sectie bovenaan bevat de instellingen voor de tekstbewerker van het Dashboard, terwijl de rest de instellingen bevat voor de publicatiemethoden. Voor meer informatie, klik op de documentatielinks.

en: Installing themes on Multisite can only be done from the Network Admin section.
nl: Thema's voor een multisite kunnen alleen via de Netwerk admin sectie worden geïnstalleerd.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, as opposed to by the site administrator, check the membership box. A default user role can be set for all new users, whether self-registered or registered by the site admin.
nl: Als je wilt dat de sitebezoekers zichzelf kunnen registreren, in tegenstelling tot geregistreerd worden door de site-admin, vink dan de gebruikersbox aan. Een standaard gebruikersrol kan ingesteld worden voor alle nieuwe gebruikers, zowel voor zelf-registreerders als geregistreerd door een site-admin.

en: Post Via Email
nl: Bericht via e-mail

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
nl: Indien gewenst, zal WordPress automatisch bericht geven aan verschillende diensten van je berichten.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
nl: Dit scherm bevat vele instellingen voor het beheer van je site en geeft reacties en links naar je berichten/pagina&#39s. Teveel instellingen eigenlijk en ze kunnen hier niet allemaal uitgelegd worden :). Gebruik de documentatie link hieronder om informatie te krijgen over wat elke reactie-instelling doet.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
nl: Je kunt je wachtwoord wijzigen, de sneltoetsen inschakelen, het kleurenschema van je Dashboard wijzigen en de  WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get) bewerker uitschakelen, en wat andere dingen. Je kunt de toolbar (voorheen adminbar genoemd) verbergen van de voorkant van je site. Deze toolbar kan echter niet verwijderd worden op de dashboardschermen.

en: Inactive Sidebar (not used)
nl: Inactieve sidebar (niet gebruikt)

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
nl: Deze sidebar is niet langer beschikbaar en wordt nergens getoond op je site. Verwijder elke onderstaande widget om de inactieve sidebar volledig te verwijderen.

en: Removing and Reusing
nl: Verwijderen en opnieuw gebruiken

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.
nl: Je kunt sleutelwoorden aan je berichten meegeven met gebruik van <strong>tags</strong>. Anders dan in categorie&#235;n hebben tags geen hi&#235;rarchie, dit betekent dat er geen relatie hoeft te zijn tussen de ene tag en de andere.

en: Missing Widgets
nl: Ontbrekende widgets

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
nl: <strong>Drag-en-drop</strong> je bestanden naar de onderstaande ruimte. Meerdere bestanden zijn toegestaan.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
nl: Je kunt groepen van links maken door gebruik te maken van Linkcategorie&#235;n. Linkcategorienamen moeten uniek zijn. Linkcategorie&#235;n zijn gescheiden van de categorie&#235;n die je gebruikt voor berichten.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
nl: Klikken op <strong>Bestanden selecteren</strong> opent een navigatiescherm wat je bestanden van je computer toont. <strong>Open</strong> selecteren nadat je op het bestand geklikt hebt wat je wilt activeren, vervolgens wordt een voortgangsbalk op het uploadscherm getoond.

en: Deleting Links
nl: Links verwijderen

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the Bulk Actions.
nl: Je kunt reacties op je site beheren net zoals je berichten en andere inhoud beheert. Dit scherm is aanpasbaar op dezelfde manier als de andere beheerschermen, en je kunt werken met de reacties met gebruik van de hover-actielinks of de Acties.

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
nl: Pagina&#39;s beheren lijkt erg op Berichten beheren en de schermen kunnen op dezelfde manier worden aangepast.

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and blog URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
nl: In de <strong>Auteur</strong> kolom, naast de auteursnaam, e-mailadres, en site URL,  wordt het IP adres van de afzender getoond. Als je op deze link klikt worden alle reacties die op dit  IP adres gemaakt zijn, getoond.

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
nl: Veel mensen maken gebruik van de sneltoetsen om de reacties sneller te modereren. Gebruik de link aan de zijkant voor meer informatie.

en: If a media file has not been attached to any post, you will see that in the Attached To column, and can click on Attach File to launch a small popup that will allow you to search for a post and attach the file.
nl: Als een mediabestand niet is toegevoegd aan een bericht, wordt dit aangegeven in de Gekoppeld aan kolom, klikken op Koppelen aan een bericht/pagina geeft een klein pop-up venster waar je kunt zoeken naar een bericht en daar het bestand aan kunt toevoegen.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
nl: Je kunt ook hetzelfde soort acties uitvoeren, inclusief het verkleinen van de lijst met behulp van de filters, die op een pagina met de actielinks  worden weergegeven. Je kunt dit doen d.m.v. het hoveren over een rij, of met behulp van het Actiesmenu om de metadata van meerdere pagina&#39;s tegelijk te bewerken.

en: Hovering over a row reveals action links: Edit, Delete Permanently, and View. Clicking Edit or on the media file&#8217;s name displays a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. Clicking Delete Permanently will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached). View will take you to the display page for that file.
nl: Hoveren over een rij toont actielinks: Bewerken, Permanent verwijderen en Bekijken. Klikken op Bewerken of klikken op de mediabestandsnaam toont een eenvoudig scherm om de individuele bestandsmetadata te bewerken. Klikken op Definitief verwijderen zal het bestand uit de mediabibliotheek verwijderen (en ook van elk bericht/pagina waar het aan is toegevoegd). Bekijken brengt je naar de schermpagina van het bestand.

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
nl: De links in de toolbar aan de bovenkant van het scherm verbinden je Dashboard en de voorkant van je site en geven je toegang tot je profiel en handige WordPress informatie.

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
nl: Pagina&#39;s zijn gelijk aan berichten omdat ze een titel, tekstinhoud en geassocieerde metadata bevatten. Ze zijn echter verschillend omdat ze geen deel uitmaken van de chronologische sitestream, je kunt het vergelijken met statische berichten. Pagina&#39;s hebben geen categorie of tags, maar ze kunnen wel een hi&#235;rarchie bevatten. Pagina&#39;s kunnen genest worden door er &#233;&#233;n &#8220;Hoofd&#8221; te maken van de ander, bij het maken van een groep pagina&#39;s.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
nl: Alle bestanden die geupload zijn bevinden zich in de media bibliotheek, met de laatst geüploade bovenaan. Gebruik de Scherminstellingen tab om het uiterlijk van het scherm te wijzigen.

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
nl: Links kunnen gescheiden worden in linkcategorie&#235;n; deze zijn anders dan de categorie&#235;n die gebruikt worden in je berichten.

en: <a href="%s">Learn more about WordPress %s</a>.
nl: <a href="%s">Meer leren over WordPress %s</a>.

en: Managing Pages
nl: Pagina&#39;s beheren

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kunt kolommen tonen/verbergen naar eigen inzicht en beslissen hoeveel berichten worden getoond per scherm met gebruik van de Scherminstellingen tab.

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
nl: Hoveren over een rij in de gebruikerslijst toont actielinks die je toestaan gebruikers te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
nl: Je kunt alle berichten gemaakt door een gebruiker bekijken door te klikken op het getal onder de berichtenkolom.

en: Edit takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
nl: Bewerken brengt je naar het bewerkscherm van deze gebruiker. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de gebruikersnaam te klikken.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
nl: <strong>Prullenbak</strong> verwijdert je bericht van deze lijst en plaatst het in de prullenbak. Van daaruit kun je het permanent verwijderen.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
nl: <strong>Voorbeeld</strong> toont hoe je concept-bericht eruit ziet als je het gaat publiceren. Bekijken brengt je naar de voorkant van de site om je bericht te bekijken. Welke link beschikbaar is hangt af van de berichtstatus.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
nl: <strong>Bewerken</strong> brengt je naar het bewerkscherm van dat bericht. Je kunt dat scherm ook bereiken door op de berichttitel te klikken.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
nl: <strong>Snel bewerken</strong> geeft toegang tot de metadata van je bericht en laat je de berichtdetails bijwerken zonder het scherm te verlaten.

en: Because this is a multisite installation, you may add accounts that already exist on the Network by specifying a username or email, and defining a role. For more options, such as specifying a password, you have to be a Network Administrator and use the hover link under an existing user&#8217;s name to Edit the user profile under Network Admin > All Users.
nl: Omdat dit een multisite installatie is, kun je accounts toevoegen die al bestaan op het netwerk door een gebruikersnaam of e-mail te specificeren en een rol toe te wijzen. Voor meer opties, zoals een wachtwoord instellen moet je een Netwerk Admin zijn en de hoverlink onder een bestaande gebruiksnaam klikken om het gebruikersprofiel te bewerken via Netwerk Admin -> Alle gebruikers.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
nl: Het direct insluiten van de wp-admin/includes/template.php voor het gebruik van de add_meta_box(). Dit is fout. Hook de add_meta_box() call in de add_meta_boxes in de plaats daarvan.

en: Welcome to WordPress %s
nl: Welkom bij WordPress %s

en: Go to Dashboard &rarr; Home
nl: Ga naar Dashboard &rarr; Home

en: Return to Dashboard &rarr; Updates
nl: Terugkeren naar het Dashboard &rarr; Updates

en: WordPress is created by a worldwide team of passionate individuals.
nl: WordPress is gemaakt door een wereldwijd team van enthousiaste en gepassioneerde mensen.

en: Core Developers
nl: Hoofdontwikkelaars

en: Under the Hood
nl: Onder de motorkap

en: Customize Your Site
nl: Thema wijzigen en aanpassen

en: Profile updated.
nl: Profiel bijgewerkt.

note: translators: 1: Site name, 2: site URL, 3: role, 4: activation URL
en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
nl: Hallo,
    
    Je bent uitgenodigd om lid te worden van '%1$s' op
    %2$s met de rol van %3$s.
    
    Klik op de volgende link om de uitnodiging te bevestigen:
    %4$s

en: Core Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: The package could not be installed.
nl: Het pakket kan niet ge&#239;nstalleerd worden.

en: The plugin contains no files.
nl: De plugin bevat geen bestanden.

en: No valid plugins were found.
nl: Er zijn geen geldige plugins gevonden.

en: Attachment Post URL
nl: Bijlage bericht URL

[ctx: admin menu]
en: All Links
nl: Alle links

en: Drop files here
nl: Sleep hier je bestanden naartoe

note: translators: %s: table name
en: Successfully optimized the %s table.
nl: %s tabel met succes geoptimaliseerd.

note: translators: 1: table name, 2: error message,
en: Failed to optimize the %1$s table. Error: %2$s
nl: Mislukt om de %1$s tabel te optimaliseren. Fout: %2$s

note: translators: %s: table name
en: Successfully repaired the %s table.
nl: De %s tabel met succes hersteld.

note: translators: %s: table name
en: The %s table is already optimized.
nl: De %s tabel is al geoptimaliseerd.

note: translators: %s: table name
en: The %s table is okay.
nl: De %s tabel is ok&#233;.

en: View version %1$s details.
nl: Details van versie %1$s bekijken.

en: Install the Tumblr importer to import posts &amp; media from Tumblr using their API.
nl: Installeer de Tumblr importeerfunctie om berichten &amp; media van Tumblr met gebruik van hun API te importeren.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
nl: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s bijwerken</a> of leer hoe je goed en veilig kunt <a href="%3$s" class="browse-happy-link">bladeren</a>

note: translators: %1$s is link start tag, %2$s is link end tag, %3$d is width, %4$d is height
en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
nl: Afbeeldingen schalen om te laten overeenkomen met het grote formaat zoals geselecteerd in de %1$s afbeeldingsopties %2$s (%3$d &times; %4$d).

en: Insert media from another website
nl: Media toevoegen vanaf andere website

en: Audio, Video, or Other File
nl: Audio, video, of een ander bestand

en: <strong>ERROR</strong>: options page not found.
nl: <strong>FOUT</strong>: de opties pagina is niet gevonden.

en: <strong>ERROR:</strong> There was an error connecting to the server, Please verify the settings are correct.
nl: <strong>FOUT:</strong> Er deed zich een fout voor bij het verbinden met de server, kloppen de instellingen wel?

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
nl: FOUT: je reageert op een reactie van een niet gepubliceerd bericht.

en: ERROR: please type a comment.
nl: FOUT: wel een reactie ingeven.

en: Navigation
nl: Navigatie

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
nl: Het navigatiemenu aan de linkerkant geeft links naar alle WordPress dashboardschermen, met submenu-items die worden getoond als je er overheen hovert. Je kunt dit menu verkleinen naar een smalle strip met iconen door te klikken op de &#39;Menu invouwen&#39; pijl aan de onderkant.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
nl: Je kunt het volgende gebruiken om je dashboardscherm aan te passen. Dit geldt ook voor de meeste andere dashboardschermen.

en: Overview
nl: Overzicht

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
nl: <strong>Drag en drop</strong> - Om de boxen te herschikken, drag en drop door te klikken op de titelbalk van de geselecteerde box. Wanneer je een grijze stippellijn ziet verschijnen op de plaats waar je de box wilt plaatsen kun je de muisknop loslaten.

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

note: translators: 1: plugin name, 2: plugin author
en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em>
nl: <strong>%1$s</strong> door <em>%2$s</em>

[ctx: plugin editor]
en: Editor
nl: Bewerker

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Search Users
nl: Gebruikers zoeken

en: Add Existing User
nl: Bestaande gebruiker toevoegen

en: Role
nl: Rol

[ctx: user]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Install
nl: Installeren

en: Super Admin
nl: Superbeheerder

en: Installed Plugins
nl: Ge&#239;nstalleerde plugins

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Delete Site
nl: Site verwijderen

en: View
nl: Bekijken

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Updates beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Caution:
nl: Waarschuwing:

en: Confirm Deletion
nl: Verwijdering bevestigen

en: You can&#8217;t remove users.
nl: Je kunt gebruikers niet verwijderen.

en: Changed roles.
nl: Rollen gewijzigd.

en: User removed from this site.
nl: Gebruiker verwijderd van deze site.

en: Version %s
nl: Versie: %s

en: User added.
nl: Gebruikers toegevoegd.

en: You do not have sufficient permissions to manage options for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om instellingen van deze site te beheren.

en: Add New User
nl: Nieuwe gebruiker

en: Click to view entire list of files which will be deleted
nl: Klik hier om de gehele lijst van bestanden die gewist zullen worden te bekijken

en: You can&#8217;t give users that role.
nl: Deze rol kun je niet toekennen aan gebruikers.

en: Title and Post Editor
nl: Titel- en berichtbewerker

en: About Pages
nl: Over pagina&#39;s

en: Customizing This Display
nl: Dit scherm aanpassen

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
nl: Opmerking: geen van deze opties blokkeert de toegang tot je site &mdash; het is aan de zoekmachines om gehoor te geven aan dit verzoek.

en: Post name
nl: Berichtnaam

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
nl: voorbeeld-bericht

[ctx: sample permalink base]
en: archives
nl: archieven

en: This importer is not installed. Please install importers from <a href="%s">the main site</a>.
nl: De importeerfunctie is niet ge&#239;nstalleerd. Installeer de importeerfuncties vanaf de <a href="%s">hoofdsite</a>.

en: Site Language
nl: Websitetaal

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
nl: Probeer elk ander blog gelinkt in dit artikel te benaderen

note: translators: 1: Site name, 2: site URL, 3: role
en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
nl: Hallo,
    Je bent uitgenodigd mee te doen met '%1$s' op
    %2$s met de rol %3$s.
    Als je niet wilt meedoen met deze site negeer 
    deze e-mail. Deze uitnodiging vervalt binnen een paar dagen.
    
    Klik op de volgende link om je gebruikersaccount te activeren:
    %%s

en: Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen

en: Full Width Template
nl: Volledige breedte template

en: Post Formats
nl: Bericht formats

en: Featured Image Header
nl: Uitgelichte header afbeelding

note: translators: %s: browser name and link
en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
nl: Het lijkt erop dat je een oude versie van %s gebruikt. Graag je browser bijwerken voor de beste WordPress ervaring.

note: translators: %s: browser name and link
en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
nl: Het lijkt erop dat je een oude versie van %s gebruikt. Het gebruiken van een gedateerde browser maakt je computer onveilig. Werk nu je browser bij voor de beste WordPress ervaring.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
nl: Er zijn enkele ongeldige menu onderdelen. Corrigeer deze of verwijder ze.

[ctx: term name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: meta name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: theme name]
en: Name
nl: Naam

en: Icon Design
nl: Icoon ontwerp

en: You can find additional themes for your site by using the Theme Browser/Installer on this screen, which will display themes from the <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Theme Directory</a>. These themes are designed and developed by third parties, are available free of charge, and are compatible with the license WordPress uses.
nl: Je kunt additionele them&#39;'s vinden voor je website met de Thema Browser/Installer in dit scherm. Deze laat de thema's zien van de  <a href="%s" target="_blank">WordPress.org Thema Directory</a>. Deze thema's zijn vormgegeven en ontwikkeld door derden, zijn gratis beschikbaar en zijn compatible met de licentie die WordPress gebruikt.

en: Re-install Now
nl: Nu opnieuw installeren

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
nl: Het ge&#252;ploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE aanwijzing die staat aangegeven in het HTLM formulier.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
nl: Het ge&#252;ploade bestand overschrijdt de upload_max_filesize waarde die in php.ini is opgegeven.

en: External Libraries
nl: Externe bibliotheken

en: Guest Committer
nl: Gast ontwikkelaar

en: Core Committer
nl: Belangrijke ontwikkelaar

en: Available Tools
nl: Beschikbare middelen

en: Network Setup
nl: Netwerk instellen

en: User Experience Lead
nl: Hoofd gebruikerslab

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
nl: Vertalers

en: WordPress grows when people like you tell their friends about it, and the thousands of businesses and services that are built on and around WordPress share that fact with their users. We&#8217;re flattered every time someone spreads the good word, just make sure to <a href="%s">check out our trademark guidelines</a> first.
nl: WordPress groeit als mensen zoals jij erover vertellen aan hun vrienden, en de duizenden bedrijven en services die gebouwd zijn met en rond WordPress dit delen (en te kennen geven) met hun gebruikers. We voelen ons iedere keer vereerd als de naam WordPress gebruikt en verspreid wordt. Bekijk eerst onze <a href="%s">handelsmerken richtlijnen</a>.

en: Every plugin and theme in WordPress.org&#8217;s directory is 100%% GPL or a similarly free and compatible license, so you can feel safe finding <a href="%1$s">plugins</a> and <a href="%2$s">themes</a> there. If you get a plugin or theme from another source, make sure to <a href="%3$s">ask them if it&#8217;s GPL</a> first. If they don&#8217;t respect the WordPress license, we don&#8217;t recommend them.
nl: Elke plugin en elk thema in de WordPress.org&#8217;s map is 100%% GPL of heeft een gelijkwaardige vrije en compatibele licentie. Je kunt daar veilig <a href="%1$s">plugins</a> en <a href="%2$s">thema&#39;s</a> vinden. Als je een plugin of thema vanaf een andere bron haalt, <a href="%3$s">vraag ze eerst of het GPL</a> is.  Als ze de WordPress licentie niet respecteren, bevelen we ze niet aan.

en: WordPress is Free and open source software, built by a distributed community of mostly volunteer developers from around the world. WordPress comes with some awesome, worldview-changing rights courtesy of its <a href="%s">license</a>, the GPL.
nl: WordPress is vrije en open software, gebouwd door een gedistribueerde community van veelal ontwikkelaars die zich vrijwillig inzetten van over de hele wereld. WordPress wordt geleverd met een aantal geweldige, wereldbeeld veranderende rechten, dankzij de <a href="%s">licentie</a> van de GPL.

en: Lead Developer
nl: Hoofdontwikkelaar

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Designer
nl: Ontwerper

en: Cofounder, Project Lead
nl: Mede-oprichter, projectleider

en: Extended Core Team
nl: Uitgebreid kernteam

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: All Comments
nl: Alle reacties

en: Recent Rockstars
nl: Recente rockers

en: Internationalization
nl: Internationalisatie

en: WordPress is created by a <a href="%1$s">worldwide team</a> of passionate individuals. <a href="%2$s">Get involved in WordPress</a>.
nl: WordPress is gemaakt door een <a href="%1$s">wereldwijd team</a> van gepassioneerde individuen. <a href="%2$s">Help mee aan WordPress</a>.

en: Core Contributors to WordPress %s
nl: Core bijdragers aan WordPress %s

en: Want to see your name in lights on this page? <a href="%s">Get involved in WordPress</a>.
nl: Wil je je naam uitgelicht zien staan op deze pagina? <a href="%s">Zorg er dan voor dat je betrokken raakt bij WordPress</a>.

en: Your browser is out of date!
nl: Je maakt gebruik van een verouderde browser!

en: Freedoms
nl: Vrijheden

en: You have the freedom to redistribute copies of the original program so you can help your neighbor.
nl: Je hebt de vrijheid om kopie&#235;n van het oorspronkelijke programma te distribueren om zo mensen te helpen.

en: You are using an insecure browser!
nl: Je maakt gebruik van een onveilige browser!

en: Don&#8217;t you wish all software came with these freedoms? So do we! For more information, check out the <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.
nl: Zou je niet willen dat alle software deze vrijheden biedt? Wij in ieder geval wel. Voor meer informatie bekijk de informatie op: <a href="http://www.fsf.org/">Free Software Foundation</a>.

en: You have the freedom to distribute copies of your modified versions to others. By doing this you can give the whole community a chance to benefit from your changes.
nl: Je bent vrij om kopie&#235;n te verspreiden van je aangepaste versies aan anderen. Als je dit doet, kun je de hele community de kans geven om te profiteren van je aanpassingen.

en: You have the freedom to run the program, for any purpose.
nl: Je hebt de vrijheid om het programma voor elk doel te gebruiken.

en: You have access to the source code, the freedom to study how the program works, and the freedom to change it to make it do what you wish.
nl: Je hebt toegang tot de broncode en hebt de vrijheid om te bestuderen hoe het programma werkt. Ook heb je de vrijheid om zelf aanpassingen door te voeren.

en: If you don&lsquo;t want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
nl: Als je geen eigen afbeelding wilt uploaden, kun je &#233;&#233;n van deze fantastische afbeeldingen gebruiken of een willekeurige laten tonen.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
nl: Je kunt &#233;&#233;n van de eerder ge&#252;ploade afbeeldingen gebruiken, of willekeurige headers tonen

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
nl: Je kunt &#233;&#233;n van deze coole afbeeldingen gebruiken of deze willekeurig tonen op elke pagina.

en: Collapse menu
nl: Menu invouwen

note: translators: %s: wp-content directory name
en: Drop-ins are advanced plugins in the %s directory that replace WordPress functionality when present.
nl: Drop-ins zijn geavanceerde plugins in de %s map die bepaalde WordPress functionaliteit kunnen vervangen.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
nl: <strong>Willekeurig:</strong> Toon een andere afbeelding op iedere pagina.

en: Uploaded Images
nl: Ge&#252;ploade afbeeldingen

en: You have specified this user for deletion:
nl: Je hebt deze gebruiker gemarkeerd om te verwijderen:

en: &larr; Back to Users
nl: &larr; Terug naar de gebruikers

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: %s Page Template
nl: %s Paginatemplate

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
nl: Het is niet mogelijk een plugin te verwijderen die actief is op de hoofdsite.

en: This plugin may be active on other sites in the network.
nl: Deze plugin kan actief zijn op andere sites in het netwerk.

[ctx: user]
en: Add Existing
nl: Bestaande toevoegen

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze site te bewerken.

en: Default Post Format
nl: Standaard berichtformaat

[ctx: user]
en: Add Existing User
nl: Bestaande gebruiker toevoegen

en: Any edits to files from this screen will be reflected on all sites in the network.
nl: De bewerkingen op bestanden van dit scherm zullen worden weergegeven op alle sites van het netwerk.

[ctx: user]
en: Add New User
nl: Nieuwe gebruiker toevoegen

en: The boxes on your Dashboard screen are:
nl: De boxen op je dashboard zijn:

en: If you want to make changes but don&#8217;t want them to be overwritten when the plugin is updated, you may be ready to think about writing your own plugin. For information on how to edit plugins, write your own from scratch, or just better understand their anatomy, check out the links below.
nl: Als je wijzigingen wilt maken, maar je wilt niet dat het overschreven wordt wanneer de plugin wordt bijgewerkt, kun je overwegen om een eigen plugin te schrijven. Voor informatie hoe je plugins kunt bewerken, een plugin kunt schrijven vanaf 0, of om de anatomie te begrijpen, klik op de onderstaande links.

en: Press This is a bookmarklet that makes it easy to blog about something you come across on the web. You can use it to just grab a link, or to post an excerpt. Press This will even allow you to choose from images included on the page and use them in your post. Just drag the Press This link on this screen to your bookmarks bar in your browser, and you&#8217;ll be on your way to easier content creation. Clicking on it while on another website opens a popup window with all these options.
nl: &#39;Press this&#39; is een bookmarklet welke het eenvoudig maakt om iets te publiceren wat je op het web tegenkomt. Je kunt het gebruiken voor een link, of om een samenvatting te plaatsen. &#39;Press this&#39; laat je ook kiezen om afbeeldingen die zich op een pagina bevinden te gebruiken in je bericht. Sleep de &#39;Press this&#39; link op dit scherm naar je favorieten balk in je browser en je bent op weg om op een eenvoudige manier content te maken. Je kunt deze opties gebruiken door erop te klikken terwijl een andere site in een popup venster opent.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
nl: Dit scherm geeft een overzicht van alle bestaande gebruikers voor deze site. Elke gebruiker heeft &#233;&#233;n van de vijf gedefinieerde taken zoals vastgesteld door de beheerder: Admin, redacteur, auteur, plaatser, of abonnee. Gebruikers met rollen anders dan beheerder zien minder mogelijkheden in de dashboard navigatie wanneer ze zijn ingelogd.

note: translators: Default page slug
en: sample-page
nl: voorbeeld-pagina

en: Sample Page
nl: Voorbeeld pagina

en: Retro (Generated)
nl: Retro (Gegenereerd)

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> more themes.
nl: Je hebt maar &#233;&#233;n thema geactiveerd voor deze site nu. Bezoek de netwerk Admin om meer thema's <a href="%1$s">aan te zetten</a>.

en: You only have one theme enabled for this site right now. Visit the Network Admin to <a href="%1$s">enable</a> or <a href="%2$s">install</a> more themes.
nl: Je hebt maar &#223;&#223;n thema geactiveerd voor deze site nu. Bezoek de netwerk Admin om meer thema's <a href="%1$s">aan te zetten</a> of <a href="%2$s">installeer</a> meer thema's.

en: Super admin privileges cannot be removed because this user has the network admin email.
nl: Super admin privileges kunnen niet verwijderd worden omdat deze gebruiker de eigenaar van netwerk admin e-mail is.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress.org Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
nl: Je hebt op dit moment slechts &#233;&#233;n thema ge&#239;nstalleerd. Kom op, leef een beetje! Je kunt op elk moment kiezen uit meer dan 1000 gratis thema&#039;s bij de WordPress.org thema directory. Je hoeft alleen op de <a href="%s">Thema&#039;s installeren</a> tab hierboven te klikken.

en: One or more database tables are unavailable. To allow WordPress to attempt to repair these tables, press the &#8220;Repair Database&#8221; button. Repairing can take a while, so please be patient.
nl: &#201;&#233;n of meer database tabellen zijn niet beschikbaar. Om WordPress toestemming te geven deze tabellen te herstellen, klik de &#8220;Herstel database&#8221; knop. Herstellen kan enige tijd in beslag nemen, een beetje geduld graag.

en: Visual Editor RTL Stylesheet
nl: Visuele editor RTL stylesheet

en: This is a file in your current parent theme.
nl: Dit is een bestand in je huidige hoofdthema.

en: This child theme inherits templates from a parent theme, %s.
nl: Dit subthema overerft templates van een hoofdthema, %s.

en: Network Enable
nl: Netwerk activeren

en: WordPress &rsaquo; Update
nl: WordPress &rsaquo; bijwerken

en: Update Complete
nl: Bijwerken is afgerond

en: Database Update Required
nl: Bijwerken database vereist

en: WordPress has been updated! Before we send you on your way, we have to update your database to the newest version.
nl: WordPress is vernieuwd! Voordat we je je eigen gang laten gaan, moeten wij de database bijwerken naar de nieuwste versie.

en: No Update Required
nl: Bijwerken niet nodig

en: Update WordPress Database
nl: WordPress database bijwerken

en: Your WordPress database has been successfully updated!
nl: Je WordPress database is succesvol bijgewerkt!

en: You are about to install WordPress %s <strong>in English (US).</strong> There is a chance this update will break your translation. You may prefer to wait for the localized version to be released.
nl: Je staat op het punt WordPress %s te installeren in de <strong>Engelse taal(US)</strong>. Er bestaat een kans dat deze update je vertaling verwijdert. Misschien wil je wachten tot WordPress in je eigen taal beschikbaar is?

en: The database update process may take a little while, so please be patient.
nl: Het bijwerkproces kan enige tijd duren, even geduld dus.

en: Plugin updated successfully.
nl: Plugin succesvol bijgewerkt.

en: Update Theme
nl: Thema bijwerken

en: Plugin update failed.
nl: Bijwerken plugin mislukt.

en: Theme update failed.
nl: Bijwerken thema mislukt.

en: Theme updated successfully.
nl: Thema succesvol bijgewerkt.

en: Update Plugin
nl: Plugin bijwerken

en: Update package not available.
nl: Update pakket niet beschikbaar.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Details van %4$s bekijken</a>. <em>Automatisch bijwerken is niet beschikbaar voor deze plugin.</em>

en: Date range:
nl: Datumbereik:

en: Choose what to export
nl: Kies wat je wilt exporteren

en: Authors:
nl: Auteurs:

en: All content
nl: Gehele inhoud

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus and custom posts.
nl: Dit bevat al je berichten, pagina&#39;s, reacties, aangepaste velden, voorwaarden, navigatie menu&#39;s en aangepaste berichttypen.

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl: Dit type bestand is vanwege veiligheidsredenen niet toegestaan.

en: Remember to click Update Media to save metadata entered or changed.
nl: Let erop dat je op Media bijwerken klikt om de wijzigingen op te slaan.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
nl: Let erop dat het bijsnijden van een afbeelding gebeurt door erop te klikken (het bijsnijden icoon is al geselecteerd) en het naar het gewenste onderdeel te slepen. Klik vervolgens op Opslaan om de bewerking te behouden.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
nl: De beschikbare widgets sectie bevat alle widgets waaruit je kunt kiezen. Op het moment dat je een widget naar een sidebar sleept, zal deze openen zodat je de instellingen kunt configureren. Als je tevreden bent met de widgetsinstellingen, klik je op Opslaan en zal de widget op je site worden getoond. Als je op Verwijderen klikt, zal de widget worden verwijderd.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
nl: Alleen voor afbeeldingen geldt dat je kunt klikken op de Bewerk afbeelding onder de thumbnail om een in-line afbeeldingsbewerker uit te vouwen. Deze kan gebruikt worden om afbeeldingen bij te snijden, te schalen, te roteren of handelingen ongedaan te maken en opnieuw te doen. De boxen aan de rechterkant geven je meer opties om de afbeelding bij te snijden en te schalen en om de thumbnail op een andere manier bij te snijden dan de originele afbeelding. Je kunt op de help in deze boxen klikken voor meer informatie.

en: This screen allows you to edit five fields for metadata in a file within the media library.
nl: In dit scherm kun je vijf velden voor metadata bewerken in een bestand dat zich in de media bibliotheek bevindt.

en: Email or Username
nl: E-mail of gebruikersnaam

en: Search Installed Themes
nl: Geïnstalleerde thema's zoeken

en: <strong>Please Note:</strong> Any customizations you have made to theme files will be lost. Please consider using <a href="%s">child themes</a> for modifications.
nl: <strong>Let op:</strong> Alle aanpassingen die je aan een thema maakt raak je kwijt. De oplossing is een <a href="%s">subthema</a> te maken om daar aanpassingen in te maken.

en: Check Again
nl: Opnieuw controleren

note: translators: %1 date, %2 time.
en: Last checked on %1$s at %2$s.
nl: Laatste controle op %1$s om %2$s.

en: Please select one or more themes to update.
nl: Een of meerdere  thema's selecteren om bij te werken.

en: Please select one or more plugins to update.
nl: Een of meerdere plugins selecteren om bij te werken.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het bijwerkproces gaat starten. Dit proces kan op sommige hosts enige tijd duren, even geduld.

en: Apply Filters
nl: Filters toepassen

en: Editor Style
nl: Stijlbewerker

en: RTL Language Support
nl: RTL Taalondersteuning

en: Front Page Posting
nl: Voorpagina berichtgeving

en: Translation Ready
nl: Gereed voor vertaling

en: You are not allowed to edit this comment.
nl: Het is niet toegestaan om deze reactie te bewerken.

en: To perform the requested action, WordPress needs to access your web server.
nl: Om de gewenste actie uit te voeren heeft WordPress toegang tot de webserver nodig.

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: No themes match your request.
nl: Geen thema's gevonden die overeenkomen met je criteria.

en: Create a New User
nl: Nieuwe gebruiker aanmaken

en: You have %1$s and %2$s.
nl: Je hebt %1$s en %2$s.

en: %s user | %s users
nl[0]: %s gebruiker
nl[1]: %s gebruikers

en: Search Sites
nl: Sites zoeken

en: https://wordpress.org/news/
nl: http://wordpress.org/news/

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
nl: (Aanmelden is uitgeschakeld. Alleen leden van deze site kunnen reageren.)

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. By default, this email will also contain their password. Uncheck the box if you don&#8217;t want the password to be included in the welcome email.
nl: Nieuwe gebruikers ontvangen een e-mail waarin staat dat ze als gebruiker aan je site toegevoegd zijn. Standaard staat in dit bericht ook het wachtwoord. Haal dit vinkje weg als je niet wilt dat het wachtwoord in de welkomst e-mail vermeld wordt.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">View version %4$s details</a>.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. <a href="%2$s" class="thickbox" title="%3$s">Bekijk de details van versie %4$s</a>.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
nl: Klik op Menu Opslaan om menu items in de wachtrij te publiceren.

en: Storage Space
nl: Opslagruimte

en: Create a New Site
nl: Een nieuwe site aanmaken

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
nl: Afbeeldingen die precies <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> zijn worden gebruikt zoals ze zijn.

en: Crop and Publish
nl: Bijsnijden en publiceren

note: translators: 1: Plugin Browser/Installer URL, 2: WordPress Plugin Directory URL 3: local plugin directory
en: You can find additional plugins for your site by using the <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionality or by browsing the <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> directly and installing new plugins manually. To manually install a plugin you generally just need to upload the plugin file into your %3$s directory. Once a plugin has been installed, you can activate it here.
nl: Je kunt extra plugins vinden voor je site met behulp van de <a href="%1$s">Plugin Browser/Installer</a> functionaliteit of door rechtstreeks te bladeren door de <a href="%2$s" target="_blank">WordPress Plugin Directory</a> en de plugins handmatig te installeren. Om een plugin handmatig te installeren hoeft je over het algemeen alleen het plugin bestand te uploaden naar je %3$s directory. Zodra een plugin is ge&#239;nstalleerd, kun je deze hier activeren.

en: XFN stands for <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
nl: XFN staat voor <a href="http://gmpg.org/xfn/" target="_blank">XHTML Friends Network</a>, deze is optioneel. WordPress accepteert het genereren van XFN attributen om te laten zien hoe je gerelateerd bent aan de auteurs/eigenaars van de site waar je naar linkt.

en: FTP Password
nl: FTP Wachtwoord

en: FTP Username
nl: FTP Gebruikersnaam

en: FTP/SSH Password
nl: FTP/SSH Wachtwoord

en: FTP/SSH Username
nl: FTP/SSH Gebruikersnaam

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
nl: Veel thema's tonen standaard enkele sidebar widgets totdat je de sidebars gaat bewerken, maar ze worden niet automatisch weergegeven in je sidebar management tool. Nadat je je eerste widget wijzigt, kun je de standaard widgets opnieuw toevoegen uit het Beschikbare Widgets gebied.

en: When you assign multiple categories or tags to a post, only one can show up in the permalink: the lowest numbered category. This applies if your custom structure includes <code>%category%</code> or <code>%tag%</code>.
nl: Wanneer je meerdere categorie&#235;n of tags toewijst aan een bericht, wordt er slechts &#233;&#233;n getoond in de permalink: de laagst genummerde categorie. Dit geldt alleen bij de aangepaste structuur <code>%category%</code> of <code>%tag%</code>.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the front page of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static home page, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the front page, and the other will be where your posts are displayed.
nl: Je kunt kiezen wat er wordt weergegeven op de homepagina van je site. Het kunnen berichten zijn in omgekeerde chronologische volgorde (klassiek blog), of een vaste / statische pagina. Als je een statische homepagina wilt, moet je eerst twee <a href="%s">pagina&#39;s</a> maken. De een zal de voorpagina geworden, en de andere zal de pagina worden waarop je berichten worden weergegeven.

en: The following themes are installed but incomplete. Themes must have a stylesheet and a template.
nl: De volgende thema's zijn geïnstalleerd, maar incompleet. Thema's moeten een stylesheet en een template bevatten.

en: If you pick an option other than Plain, your general URL path with structure tags (terms surrounded by <code>%</code>) will also appear in the custom structure field and your path can be further modified there.
nl: Als je kiest voor een andere optie dan standaard, zal je algemene URL-pad met de structuur tags, omringd door <code>%</code>, ook verschijnen in het aangepaste structuur veld en je pad kan er verder worden bewerkt.

en: The Optional fields let you customize the &#8220;category&#8221; and &#8220;tag&#8221; base names that will appear in archive URLs. For example, the page listing all posts in the &#8220;Uncategorized&#8221; category could be <code>/topics/uncategorized</code> instead of <code>/category/uncategorized</code>.
nl: Met optionele velden kun je de &#8220;categorie&#8221; en &#8220;tag&#8221; basisnamen aanpassen die zullen verschijnen in de archief URL&#39;s. Bijvoorbeeld, de pagina met alle berichten in de &#8220;Geen categorie&#8221; categorie kan worden <code>/onderwerpen/geen-categorie</code> in plaats van <code>/categorie/geen-categorie</code>.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
nl: Klik om een nieuwe gebruiker toe te voegen voor je site op de knop Toevoegen bovenin het scherm of kies Nieuwe toevoegen in het menu Gebruikers.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
nl: Als je de widget wilt verwijderen, maar de instellingen voor mogelijk toekomstig gebruik wilt opslaan, sleep de widget dan gewoon naar het inactieve widgetgebied. Je kunt de widget daarvandaan op elk moment weer toevoegen. Dit is vooral handig wanneer je overschakelt naar een thema met minder of andere widgetgebieden.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
nl: Je kunt de maximale afmetingen voor afbeeldingen die ingevoegd kunnen worden in de geschreven inhoud aanpassen; je kunt ook een afbeelding invoegen als Full Size.

en: Most themes display the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. The tagline is also displayed by many themes.
nl: De meeste thema&#39;s geven de titel van de site weer bovenin elke pagina, in de titelbalk van de browser, en als de identificatienaam voor samengevatte feeds. De ondertitel wordt ook weergegeven door vele thema&#39;s.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
nl: <strong>Volgorde</strong> - Pagina&#39;s zijn meestal op alfabetische volgorde gesorteerd, maar je kunt hier je eigen volgorde kiezen door een nummer in te voeren (1 voor de eerste enz.).

en: Please enter your FTP or SSH credentials to proceed.
nl: Vul je FTP of SSH inloggegevens in om verder te gaan.

en: Please enter your FTP credentials to proceed.
nl: Geef je FTP inloggegevens op om verder te gaan.

en: If you do not remember your credentials, you should contact your web host.
nl: Wanneer je deze gegevens niet meer weet, kun je contact opnemen met je webhost.

en: You can Upload a theme manually if you have already downloaded its ZIP archive onto your computer (make sure it is from a trusted and original source). You can also do it the old-fashioned way and copy a downloaded theme&#8217;s folder via FTP into your <code>/wp-content/themes</code> directory.
nl: Je kunt een thema handmatig uploaden als je deze reeds als ZIP-archief hebt gedownload (zorg ervoor dat het van een betrouwbare en originele bron afkomstig is). Je kunt het ook doen op de ouderwetse manier en de gedownloade thema's map via FTP naar je <code>/wp-content/themes</code> directory uploaden.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
nl: Je profiel bevat informatie over jou (je &#8220;account&#8221;) evenals een aantal persoonlijke opties met betrekking tot het gebruik van WordPress.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
nl: <strong>Trackbacks verzenden</strong> - Met trackbacks kun je andere blogsystemen inlichten dat je naar hen linkt. Voer de links in waarnaar je trackbacks wilt verzenden. Andere WordPress sites waar je naar verwijst, worden automatisch ingelicht met behulp van pingbacks. Voor deze sites is dit veld niet nodig.

en: Administrators have access to all the administration features.
nl: Beheerders hebben toegang tot alle administratieve eigenschappen.

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
nl: Bijdragers kunnen berichten schrijven en beheren maar niet publiceren en geen mediabestanden uploaden.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
nl: Je kunt links op je site tonen, normaal gesproken doe je dat middels <a href="%s">Widgets</a>. Als voorbeeld worden er standaard links toegevoegd naar diverse sites in de WordPress community.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
nl: Het verwijderen van een link is permanent aangezien er nog geen prullenbak functionaliteit aanwezig is voor Links.

en: You can use the editor to make changes to any of your plugins&#8217; individual PHP files. Be aware that if you make changes, plugins updates will overwrite your customizations.
nl: Je kunt gebruik maken van de editor om wijzigingen in &#233;&#233;n van de PHP-bestanden van je plugins te maken. Hou er rekening mee dat wijzigingen overschreven worden bij het bijwerken van de plugin.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl: <strong>Slug</strong> - De &#8220;slug&#8221; is de URL-vriendelijke versie van de naam. Het bestaat gewoonlijk uit alleen kleine letters en bevat alleen letters, cijfers en koppeltekens.

en: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.
nl: Vergeet niet op de Wijzigingen opslaan-knop te klikken als je klaar bent.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
nl: Het is mogelijk berichten aan te maken met de <a href="%s">Press this</a> bookmarklet.

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
nl: Je kunt het uiterlijk van je site, zonder de broncode van je thema's te bewerken, aanpassen met behulp van een eigen achtergrond. Je achtergrond kan een afbeelding of een kleur zijn.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
nl: Let op dat je de profiel bijwerken-knop klikt zodra je klaar bent.

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
nl: Redacteuren kunnen berichten publiceren, berichten beheren en tevens berichten van andere mensen beheren.

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
nl: Verplichte velden zijn aangegeven; de overige velden zijn optioneel. Profiel informatie wordt alleen weergegeven als je thema is ingesteld om dit te doen.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
nl: Je gebruikersnaam kan niet worden gewijzigd, maar je kunt gebruik maken van andere velden om je echte naam of een nickname in te voeren en die naam laten weergeven bij je berichten.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
nl: Je kunt de reactie modereren vanaf dit scherm via het Status vak, waar je ook de datum en het tijdstip van de reactie kunt veranderen.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
nl: Je kunt een reactie bewerken mocht dat nodig zijn. Dit kan handig zijn bij gemaakte typefouten.

en: Enter menu name here
nl: Voer de menunaam hier in

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
nl: Dit scherm bevat de instellingen die effect hebben op de weergave van de inhoud.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
nl: Je moet op de Wijzigingen opslaan knop klikken zodat de nieuwe instellingen worden toegepast.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
nl: UTC betekent Coordinated Universal Time (gecoördineerde wereldtijd).

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
nl: Met de velden op dit scherm worden enkele basis-instellingen voor je site bepaald.

en: The WordPress URL and the Site URL can be the same (example.com) or different; for example, having the WordPress core files (example.com/wordpress) in a subdirectory instead of the root directory.
nl: De WordPress URL en de site URL kunnen hetzelfde zijn (voorbeeld.nl of verschillend zoals bijvoorbeeld de kernbestanden van WordPress in een subdirectory (voorbeeld.nl/wordpress) in plaats van de hoofddirectory.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
nl: De vakken voor de naam van de link, het webadres en de beschrijving hebben een vaste plaats, terwijl je de andere kunt verslepen d.m.v. drag en drop. Je kunt de vakken die je niet gebruikt verbergen in de Scherminstellingen tab, of de vakken minimaliseren door op de titelbalk van de box te klikken.

en: Your plugins are all up to date.
nl: Alle plugins zijn bijgewerkt.

en: An updated version of WordPress is available.
nl: Een nieuwe versie van WordPress is beschikbaar.

en: You have the latest version of WordPress.
nl: De meest recente versie van WordPress is ge&#239;nstalleerd.

en: While your site is being updated, it will be in maintenance mode. As soon as your updates are complete, your site will return to normal.
nl: Tijdens het bijwerken van de site zal WordPress in onderhoudsmodus actief zijn. Zodra het bijwerken is afgerond wordt de site weer normaal getoond aan de bezoekers.

en: Your themes are all up to date.
nl: Alle thema's zijn bijgewerkt.

en: Function Name&hellip;
nl: Functienaam&hellip;

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
nl: Je kunt links toevoegen of bewerken op dit scherm door het invoeren van gegevens in elk van de vakken. Alleen het link webadres en de naam (de tekst die je wilt weergeven op je site als de link) zijn verplichte velden.

en: Activate importer
nl: Importeerfunctie activeren

en: Return to Importers
nl: Terug naar de importeerfuncties

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
nl: Plugin activeren &amp; importeren uitvoeren

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
nl: Categorie&#235;n kunnen selectief worden geconverteerd naar tags met behulp van de <a href="%s">categorie naar tag converter</a>.

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: The <strong>%s</strong> importer is invalid or is not installed.
nl: De <strong>%s</strong> importeerfunctie is ongeldig of niet ge&#239;nstalleerd.

en: Need help? Use the Help tab in the upper right of your screen.
nl: Hulp nodig? Gebruik de helptab rechtsboven op je scherm.

en: Page Attributes
nl: Pagina-attributen

en: This screen lists links to plugins to import data from blogging/content management platforms. Choose the platform you want to import from, and click Install Now when you are prompted in the popup window. If your platform is not listed, click the link to search the plugin directory for other importer plugins to see if there is one for your platform.
nl: Dit scherm toont links naar plugins om gegevens uit sites en content management platformen te importeren. Kies vanuit welk platform je wilt importeren en klik op Nu installeren wanneer hierom wordt gevraagd in het popup-venster. Indien je platform niet in de lijst voorkomt, klik op de link om in de plugin directory voor andere importeerfunctie plugins zoeken.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
nl: Zodra het WXR bestand is gegenereerd, kun je dit importeren in een andere WordPress site of een ander blogplatform die overweg kan met dit formaat.

en: Choose a plugin to edit from the menu in the upper right and click the Select button. Click once on any file name to load it in the editor, and make your changes. Don&#8217;t forget to save your changes (Update File) when you&#8217;re finished.
nl: Kies een plugin om te bewerken uit het menu rechtsboven en klik op de Selecteren knop. Klik eenmaal op een bestandsnaam om het in de editor te laden en maak je wijzigingen. Vergeet niet je wijzigingen op te slaan (Bestand bijwerken) als je klaar bent.

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
nl: Je kunt aanpassen hoe dit scherm er uit ziet, door gebruik te maken van het Scherminstellingen tabblad en/of de dropdown filters boven de links.

en: Most of the time, plugins play nicely with the core of WordPress and with other plugins. Sometimes, though, a plugin&#8217;s code will get in the way of another plugin, causing compatibility issues. If your site starts doing strange things, this may be the problem. Try deactivating all your plugins and re-activating them in various combinations until you isolate which one(s) caused the issue.
nl: Meestal werken plugins goed samen met de kern van WordPress en met andere plugins. Soms kan het toch gebeuren dat de code van de ene plugin in de weg loopt van een andere plugin en zo compatibiliteitsproblemen geeft. Als je site vreemde dingen begint te doen, kan dit het probleem zijn. Probeer om alle plugins te deactiveren en ze te heractiveren in verschillende combinaties totdat je de problematische plugin(s) hebt ge&iuml;soleerd.

en: After typing in your edits, click Update File.
nl: Klik na het bewerken op Bestand bijwerken.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
nl: Het aanzetten van de toegankelijkheidsmodus via de instellingen laat je de toevoegen en bewerken knoppen gebruiken in plaats van drag en drop.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
nl: Widgets kunnen meerdere keren gebruikt worden. Je kunt elke widget een titel geven om weer te geven op je site, maar dat is niet verplicht.

en: You can use the Theme Editor to edit the individual CSS and PHP files which make up your theme.
nl: Je kunt de Thema editor gebruiken om de individuele CSS- en PHP-bestanden te bewerken waaruit je thema is opgebouwd.

en: <strong>Advice:</strong> think very carefully about your site crashing if you are live-editing the theme currently in use.
nl: <strong>Advies:</strong> Houd rekening met een mogelijke sitecrash als je het huidige thema live gaat bewerken.

en: Begin by choosing a theme to edit from the dropdown menu and clicking Select. A list then appears of the theme's template files. Clicking once on any file name causes the file to appear in the large Editor box.
nl: Begin met het kiezen van een thema om te bewerken in het dropdown menu en op selecteren te klikken. Een lijst van alle bestanden van het thema verschijnt vervolgens. Klik op één van de bestandsnamen om het bestand te openen in de grote Editor box.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
nl: Widgets zijn onafhankelijke secties met inhoud die je in elk widgetgebied van je thema kunt plaatsen (ook wel sidebars genoemd). Om je sidebars of widgetgebieden te voorzien van widgets, sleep de titelbalken naar het gewenste gebied. Standaard wordt alleen de eerste widget uitgevouwen. Om widgets in te stellen, klik op de titelbalk om deze uit te vouwen.

en: (no parent)
nl: (geen hoofd)

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
nl: <strong>Hoofd</strong> - Je kunt de pagina&#39;s in hi&#235;rarchie&#235;n onderbrengen (nesten). Je kunt bijvoorbeeld een &#8220;Over mij&#8221; pagina hebben met daaronder de pagina&#39;s &#8220;Levensverhaal&#8221; en &#8220;Mijn hond&#8221;. Er zijn geen limieten op het aantal niveau&#39;s waarin pagina&#39;s genest kunnen zijn.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
nl: <strong>Template</strong> - Sommige thema's hebben aangepaste templates die je kunt gebruiken voor bepaalde pagina's met extra functies of aangepaste lay-outs. Als dit het geval is, vind je deze in dit dropdown menu.

en: All updates have been completed.
nl: Alle updates zijn klaar.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
nl: Wanneer je een nieuwe categorie toevoegt op dit scherm dienen de volgende velden te worden gevuld:

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
nl: Wat is het verschil tussen de categorie&#235;n en tags? Normaal gesproken zijn tags ad-hoc trefwoorden die belangrijke informatie in je bericht (namen, onderwerpen, enz.) bevatten. Die kunnen al dan niet voorkomen in andere berichten. Categorie&#235;n zijn vooraf bepaalde secties. Als je je site vergelijkt met een boek, zijn de categorie&#235;n de inhoudsopgave en de tags termen in de index.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
nl: <strong>Naam</strong> - De naam zoals het wordt getoond op de site.

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
nl: Je kunt categorie&#235;n gebruiken om onderverdelingen te maken in je site en verwante berichten te groeperen. De standaard bericht categorie is &#8220;Geen categorie&#8221; totdat je deze verandert in de <a href="%s">instellingen voor schrijven</a>.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
nl: Je kunt de weergave van dit scherm wijzigen met het Scherminstellingen tabblad door te kiezen hoeveel items per scherm worden weergegeven en door kolommen in de tabel te tonen of verbergen.

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
nl: Vul de volgende velden in wanner je een nieuwe tag toevoegt aan dit scherm:

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
nl: <strong>Omschrijving</strong> - De omschrijving wordt standaard niet gebruikt; er zijn echter thema's die dit wel doen.

en: You can narrow the list by file type/status using the text link filters at the top of the screen. You also can refine the list by date using the dropdown menu above the media table.
nl: Je kunt de lijst beperken tot een bepaald bestandstype of status met de tekst link filters bovenin het scherm. Je kunt de lijst ook verfijnen op datum met het dropdown menu boven de media tabel.

en: Reset Image
nl: Afbeelding herstellen

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Default Images
nl: Standaard afbeeldingen

en: Image Upload Error
nl: Afbeeldingsupload fout

en: Crop Header Image
nl: Header afbeelding bijsnijden

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Dit verwijdert de header afbeelding. Het is niet mogelijk aanpassingen te herstellen.

en: Remove Header Image
nl: Header afbeelding verwijderen

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Dit zal de standaard header afbeelding terugzetten. Het is niet mogelijk aanpassingen te herstellen.

en: Restore Original Header Image
nl: Originele header afbeelding herstellen

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
nl: Je hebt Javascript nodig om een deel van een afbeelding te kiezen.

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Edit this item inline
nl: Dit item inline bewerken

en: Delete this item permanently
nl: Dit item permanent verwijderen

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit item herstellen vanuit de prullenbak

en: Move this item to the Trash
nl: Dit item naar de prullenbak verplaatsen

en: Allow comments.
nl: Reacties toestaan.

en: Install the LiveJournal importer to import posts from LiveJournal using their API.
nl: Installeer de LiveJournal importeerfunctie om berichten uit LiveJournal met behulp van hun API te importeren.

en: Return to WordPress Updates page
nl: Terug naar WordPress bijwerken

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
nl: <strong>Reacties</strong> - Je kunt reacties en pings aan en uit zetten, als er reacties op het bericht zijn, worden deze hier getoond en kun je direct modereren.

note: translators: %s: Featured Image
en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
nl: <strong>%s</strong> - Dit stelt je in staat om een afbeelding te associ&#235;ren met een bericht zonder het in te voegen. Dit is alleen nuttig wanneer een thema geschikt is om een uitgelichte afbeelding als een thumbnail te tonen op de homepagina, een aangepaste header enz.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
nl: <strong>Titel</strong> - Vul in titel in voor je bericht. Nadat je een titel in hebt gevuld, zie je de permalink hieronder die je kunt wijzigen.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
nl: Je kunt de weergave van dit scherm op een aantal manieren aanpassen:

en: You can filter the list of posts by post status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, or Trashed posts. The default view is to show all posts.
nl: Je kunt de lijst van berichten filteren op berichtstatus met gebruik van de tekstlinks links bovenin om alles, gepubliceerde berichten, concepten of berichten in de prullenbak weer te geven. Standaard worden alle berichten weergegeven.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Je kunt kolommen tonen of verbergen afhankelijk van wat je gebruikt en kiezen hoeveel berichten per scherm worden weergegeven met het Scherminstellingen tabblad.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
nl: Hover over een rij in de lijst van berichten om actielinks weer te geven om je bericht te beheren. Je kunt de volgende acties uitvoeren:

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
nl: Je kunt deze lijst verder verfijnen om enkel berichten in een specifieke categorie of in een specifieke maand te tonen door gebruik te maken van de dropdown menu&#39;s boven de lijst van berichten. Klik op de Filter knop nadat je je keuze hebt gemaakt. Je kunt dit ook doen door op de bericht-auteur, categorie of tag in de lijst te klikken.

en: Search Installed Plugins
nl: Ge&#239;nstalleerde plugins zoeken

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
nl: Dit thema ondersteund geen navigatie menu&#39;s of widgets.

en: Categories and Tags Converter
nl: Categorie&#235;n en tags converteren

en: Install the category/tag converter to convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
nl: Installeer de categorie/tag converteerder om bestaande categorie&#235;n naar tags of tags naar categorie&#235;n selectief te converteren.

en: There is a pending change of your email to %1$s. <a href="%2$s">Cancel</a>
nl: Een wijziging van je e-mailadres in <code>%1$s</code> is nog niet goedgekeurd. <a href="%2$s">Annuleren</a>

en: Most Recent
nl: Meest recent

en: Start date:
nl: Startdatum:

en: Install the WordPress importer to import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
nl: Installeer de WordPress importeerfunctie voor het importeren van berichten, pagina&#39;s, reacties, aangepaste velden, categorie&#235;n en tags van een Wordpress exportbestand.

en: Install the Movable Type importer to import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
nl: De Movable Type importeerfunctie installeren om berichten en reacties van een Movable Type of TypePad blog te importeren.

en: Install the Blogger importer to import posts, comments, and users from a Blogger blog.
nl: De Blogger importeerfunctie installeren om berichten, reacties en gebruikers van een Blogger blog te importeren.

en: Install importer
nl: Importeerfunctie installeren

en: Install the RSS importer to import posts from an RSS feed.
nl: De RSS importeerfunctie installeren om RSS berichten te importeren.

en: Install the blogroll importer to import links in OPML format.
nl: De blogroll importeerfunctie installeren om links in OPML-formaat te importeren.

[ctx: site]
en: Mark as Spam
nl: Als spam markeren

[ctx: verb]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: comment]
en: Mark as Spam
nl: Als spam markeren

en: Remove Background Image
nl: Verwijder achtergrondafbeelding

note: translators: %s: post title translators: %s: link to post
en: Comments on &#8220;%s&#8221;
nl: Reacties op &#8220;%s&#8221;

en: You have version %1$s installed. Update to %2$s.
nl: Je hebt versie %1$s ge&#239;nstalleerd. Naar versie %2$s bijwerken.

en: Enable
nl: Inschakelen

[ctx: user]
en: Registered
nl: Geregistreerd

[ctx: site]
en: Registered
nl: Geregistreerd

[ctx: verb; site]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: site]
en: Not Spam
nl: Geen spam

[ctx: comment]
en: Not Spam
nl: Geen spam

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Dit zal de originele achtergrondafbeelding herstellen. Het is niet mogelijk om aanpassingen te herstellen.

en: WordPress Blog
nl: WordPress site

en: &mdash; No role for this site &mdash;
nl: &mdash; Geen rol voor deze site &mdash;

en: Remove Users from Site
nl: Gebruikers van site verwijderen

en: Use Press This to clip text, images and videos from any web page. Then edit and add more straight from Press This before you save or publish it in a post on your site.
nl: Gebruik &#39;Press this&#39; om tekst, afbeeldingen en video&#39;s vanaf elke webpagina in te voegen. Bewerk het vervolgens en voeg meer toe van &#39;Dit publiceren&#39; voordat je het opslaat of publiceert in een bericht op je site.

en: No sites found.
nl: Geen websites gevonden.

en: You are not allowed to create posts or drafts on this site.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten of concepten aan te maken voor deze site.

en: Custom site suspended message.
nl: Aangepaste site uitgeschakeld bericht.

en: Custom site deleted message.
nl: Aangepaste site verwijderd bericht.

en: Custom site inactive message.
nl: Aangepaste site inactief bericht.

en: You are not allowed to create pages on this site.
nl: Helaas, je hebt geen rechten om pagina&#39;s aan te maken op deze site.

en: My Site
nl: Mijn site

en: New WordPress Site
nl: Nieuwe WordPress site

en: You do not have sufficient permissions to update plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins bij te werken voor deze site.

en: You do not have sufficient permissions to update themes for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om thema's bij te werken voor deze site.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om templates te bewerken op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te activeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to install plugins on this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te installeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te deactiveren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to delete plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te verwijderen op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to add links to this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om links aan deze site toe te voegen.

en: You do not have sufficient permissions to edit the links for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om links te bewerken op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to install themes on this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om thema's te installeren op deze site.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om de inhoud van deze site te exporteren.

en: You do not have sufficient permissions to import content in this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om inhoud te importeren naar deze site.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
nl: Je kunt berichten of reacties uit andere systemen importeren naar je huidige site. Kies hieronder uit welk systeem je wilt importeren.

en: No items.
nl: Geen items.

en: You do not have sufficient permissions to edit plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te bewerken voor deze site.

note: translators: %s: host name
en: The installer attempted to contact a random hostname (%s) on your domain.
nl: De installer probeerde een willekeurige hostnaam (%s) te bereiken op je domein.

note: translators: %s: asterisk symbol (*)
en: To use a subdomain configuration, you must have a wildcard entry in your DNS. This usually means adding a %s hostname record pointing at your web server in your DNS configuration tool.
nl: Voor het gebruik van een subdomein configuratie, moet een wildcard gedefinieerd zijn in de DNS. Dit betekent meestal het toevoegen van een %s hostname record dat verwijst naar je web-server in je DNS-configuratie tool.

en: The menu item has been successfully deleted.
nl: Het menu-item is succesvol verwijderd.

en: Try again
nl: Opnieuw proberen

en: Please provide a custom field name.
nl: Geef een aangepaste veldnaam.

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Display Options
nl: Weergave-instellingen

en: You have specified these users for removal:
nl: De volgende gebruikers zijn aangemerkt voor verwijdering:

en: You can&#8217;t delete that user.
nl: Niet mogelijk om deze gebruiker te verwijderen.

en: Confirm Removal
nl: Verwijderen bevestigen

en: There are no valid users selected for removal.
nl: Geen geldige gebruikers geselecteerd voor verwijdering.

en: You can't remove the current user.
nl: Niet mogelijk om de huidige gebruiker te verwijderen.

en: Other users have been removed.
nl: Andere gebruikers zijn verwijderd.

en: User deletion is not allowed from this screen.
nl: Verwijderen van gebruikers is niet toegestaan vanaf dit scherm.

note: translators: 1: Title of an update
en: %1$s updated successfully.
nl: %1$s succesvol bijgewerkt.

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Hide Details
nl: Details verbergen

en: No thanks, do not remind me again
nl: Nee bedankt, herinner mij hier niet meer aan.

en: Yes, take me to my profile page
nl: Ja, breng mij naar mijn profielpagina

en: Your chosen password.
nl: Je gekozen wachtwoord.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item uit de prullenbak terug te halen.

en: Error in deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Error in restoring from Trash.
nl: Fout tijdens herstellen vanuit de prullenbak.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item te herstellen uit de prullenbak.

en: Error in moving to Trash.
nl: Fout tijdens verplaatsen naar de prullenbak.

note: translators: %s: number of comments restored from the Trash
en: %s comment restored from the Trash | %s comments restored from the Trash
nl[0]: %s reactie hersteld vanuit de prullenbak.
nl[1]: %s reacties hersteld vanuit de prullenbak.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nl: Je bent niet geautoriseerd om dit item te verplaatsen naar de prullenbak.

note: translators: %s: number of comments moved to the Trash
en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
nl[0]: %s reactie verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s reacties verplaatst naar de prullenbak.

en: The following themes have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Themes&#8221;.
nl: Voor de volgende thema's zijn nieuwe versies beschikbaar. Geef aan welke je wilt bijwerken en klik op &#8220;Thema's bijwerken&#8221;.

en: User has been added to your site.
nl: De gebruiker is toegevoegd aan je site.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
nl: E-mail met uitnodiging verzonden naar de gebruiker. Een bevestigingslink moet worden aangeklikt om de gebruiker aan de site toe te voegen.

en: That user is already a member of this site.
nl: Die gebruiker is al lid van deze site.

en: The following plugins have new versions available. Check the ones you want to update and then click &#8220;Update Plugins&#8221;.
nl: Voor de volgende plugins zijn nieuwe versies beschikbaar. Geef aan welke je wilt bijwerken en klik op &#8220;Plugins bijwerken&#8221;.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
nl: Hierdoor wordt de achtergrondafbeelding verwijderd. Eventuele aanpassingen gaan definitief verloren.

en: You did not select an item for editing.
nl: Geen item geselecteerd om te bewerken.

en: Only the current theme is available to you. Contact the %s administrator for information about accessing additional themes.
nl: Alleen het huidige thema is beschikbaar. Neem contact op met de beheerder van %s voor meer informatie over de toegang tot aanvullende thema's.

en: Author Template
nl: Auteurstemplate

en: Visual Editor Stylesheet
nl: Stylesheet visuele bewerker

en: Tag Template
nl: Tagtemplate

en: Page saved.
nl: Pagina opgeslagen.

en: This plugin is already installed and is up to date
nl: Deze plugin is al ge&#239;nstalleerd en is volledig bijgewerkt.

note: translators: 1: Plugin name and version.
en: More information about %s
nl: Meer informatie over %s

en: Update Now
nl: Nu bijwerken

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
nl: Geeft deze gebruiker super beheerrechten voor het netwerk.

en: Important:
nl: Belangrijk:

en: This user has super admin privileges.
nl: Deze gebuiker heeft beheerrechten.

en: Update to version %s
nl: Bijwerken naar versie %s

en: items
nl: onderwerpen

en: Usernames cannot be changed.
nl: Gebruikersnamen kunnen niet worden veranderd.

en: The menu has been successfully deleted.
nl: Het menu is succesvol verwijderd.

en: Your site is asking search engines not to index its content
nl: Je site vraagt zoekmachines om de inhoud van de site niet te indexeren

en: You do not have sufficient permissions to manage plugins for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om plugins te beheren op deze site.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
nl: De overige opties groep is verwijderd. Gebruik een andere instellingen groep.

en: In a few words, explain what this site is about.
nl: Geef met enkele woorden aan wat de inhoud van je site is.

en: Site Visibility
nl: Zichtbaarheid site

en: You do not have sufficient permissions to modify unregistered settings for this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om aanpassingen aan deze site te mogen doen.

note: translators: 1: new admin email, 2: Cancel link URL
en: There is a pending change of the admin email to %1$s. <a href="%2$s">Cancel</a>
nl: Het wijzigingsverzoek van het beheerderse-mailadres naar %1$s nog niet goedgekeurd. <a href="%2$s">Annuleren</a>

en: Save Menu
nl: Menu opslaan

en: CSS Classes (optional)
nl: CSS Class (optioneel)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Thema %1$s (%2$d/%3$d) bijwerken

en: You must provide a domain name.
nl: Er moet een domeinnaam worden opgegeven.

en: The network already exists.
nl: Het netwerk bestaat al.

note: translators: %s: error message
en: This resulted in an error message: %s
nl: Dit resulteerde in een foutbericht: %s

en: You must provide a name for your network of sites.
nl: Je moet een naam geven voor je netwerk van sites.

en: You must provide a valid email address.
nl: Je moet een geldig e-mailadres opgeven.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
nl: Je kunt nog steeds gebruik maken van je site, maar elk subdomein dat je aanmaakt, zal niet toegankelijk zijn. Als je weet dat je DNS klopt, kun je dit bericht negeren.

en: Notice:
nl: Opmerking:

en: Get Shortlink
nl: Verkorte URL verkrijgen

note: translators: 1: Title of an update
en: The update of %1$s failed.
nl: Het bijwerken van %1$s is mislukt.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin %1$s bijwerken (%2$d/%3$d)

en: User already exists. Password inherited.
nl: Gebruiker bestaat al. Wachtwoord overgenomen.

en: The password you chose during the install.
nl: Het wachtwoord dat je gekozen hebt tijdens de installatie.

en: WordPress updated successfully
nl: WordPress succesvol bijgewerkt

en: Update WordPress
nl: WordPress bijwerken

en: Update Plugins
nl: Plugins bijwerken

en: WordPress Updates
nl: WordPress bijwerken

en: Edit Menu Item
nl: Menu-item bewerken

en: Are you sure you wish to delete these files and data?
nl: Weet je zeker dat je deze bestanden en data wilt verwijderen?

en: Menu Item
nl: Menu item

en: Go to Dashboard
nl: Naar het dashboard

en: Delete Plugin
nl: Plugin verwijderen

en: View All
nl: Toon alles

en: Inactive:
nl: Niet actief:

en: You are about to remove the following plugin:
nl: Je staat op het punt om de volgende plugin te verwijderen:

en: Please enter a valid menu name.
nl: Voer een geldige menu-naam in.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
nl: Deze tijdzone neemt de zomertijd niet in acht.

en: Yes, delete these files and data
nl: Ja, verwijder deze bestanden en data

note: translators: 1: plugin name, 2: plugin author
en: <strong>%1$s</strong> by <em>%2$s</em> (will also <strong>delete its data</strong>)
nl: <strong>%1$s</strong> door <em>%2$s</em> (zal ook <strong>al zijn gegevens verwijderen</strong>)

en: This address is used for admin purposes. If you change this we will send you an email at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
nl: Dit adres wordt gebruikt voor administratieve doeleinden. Als je deze wijzigt verzenden wij een e-mail naar je nieuwe adres om het te bevestigen. <strong>Het nieuwe adres zal niet actief worden voordat deze is bevestigd.</strong>

en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Verplicht <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Verplicht <span class="count">(%s)</span>

en: This timezone is currently in daylight saving time.
nl: Deze tijdzone is momenteel in de zomertijd.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
nl: Bestand is leeg. Upload iets met meer inhoud.

en: Install %s
nl: %s installeren

en: Custom install script.
nl: Aangepast installatiescript:

en: Custom maintenance message.
nl: Aangepast onderhoudsbericht:

en: Custom database error message.
nl: Aangepast database foutbericht:

en: Custom database class.
nl: Aangepaste database class.

en: Advanced caching plugin.
nl: Geavanceerde cache plugin.

en: Executed before Multisite is loaded.
nl: Uitvoeren voordat Multisite is geladen.

en: External object cache.
nl: Externe object cache.

en: This comment is already in the Trash.
nl: Deze reactie bevindt zich al in de prullenbak.

en: This comment is currently in the Trash.
nl: Deze reactie bevindt zich momenteel in de prullenbak.

en: This comment is already approved.
nl: Deze reactie is al toegelaten.

en: This comment is currently marked as spam.
nl: Deze reactie is momenteel gemarkeerd als spam.

en: Moderate Comment
nl: Reactie modereren

en: Repeat
nl: Herhalen

en: View Trash
nl: Prullenbak bekijken

en: This comment is already marked as spam.
nl: Deze reactie is al als spam gemarkeerd.

en: This comment is currently approved.
nl: Deze reactie is momenteel toegelaten.

en: You are not allowed to delete these items.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te verwijderen.

en: View post
nl: Bericht bekijken

en: Feature Filter
nl: Eigenschap filter

en: Tan
nl: Bruin

en: Dark
nl: Donker

en: Two Columns
nl: Twee kolommen

en: Three Columns
nl: Drie kolommen

en: Four Columns
nl: Vier kolommen

en: Features
nl: Eigenschappen

en: Custom Colors
nl: Aangepaste kleuren

en: Theme Options
nl: Thema opties

en: Sticky Post
nl: Sticky berichten

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Holiday
nl: Vakantie

en: Photoblogging
nl: Fotobloggen

en: Seasonal
nl: Seizoensgebonden

en: Version: %s
nl: Versie: %s

en: The update could not be unpacked
nl: De bijgewerkte versie kon niet worden uitgepakt

en: Latest
nl: Laatste

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
nl: Fout bij het automatisch bijwerken van WordPress &mdash; <a href="%s">probeer opnieuw bij te werken</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
nl: Fout bij het automatisch bijwerken van WordPress. Stel de sitebeheerder op de hoogte.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
nl: Ga <strong><em>zorgvuldig</em></strong> met het wachtwoord om! Het is een <em>willekeurig</em> wachtwoord, speciaal voor jou aangemaakt.

[ctx: Default category slug]
note: translators: Default category slug
en: Uncategorized
nl: Geen categorie

en: Hello world!
nl: Hallo wereld!

[ctx: Default post slug]
note: translators: Default post slug
en: hello-world
nl: hallo-wereld

en: Mr WordPress
nl: De heer WordPress

en: Double-check your email address before continuing.
nl: Ga pas verder als je <strong>absoluut zeker</strong> bent dat je e-mailadres goed is ingevuld!

en: Install WordPress
nl: WordPress installeren

en: Insufficient Requirements
nl: Onvoldoende systeemeigenschappen

en: Information needed
nl: Benodigde informatie

en: Success!
nl: Gelukt!

en: WordPress has been installed. Were you expecting more steps? Sorry to disappoint.
nl: WordPress is ge&#239;nstalleerd. Had je meer stappen verwacht? Helaas, meer hebben we niet...

en: Visit %s
nl: %s bezoeken

en: WordPress &rsaquo; Database Repair
nl: WordPress &rsaquo; Databaseherstel

en: Repair Database
nl: Database herstellen

en: You attempted to edit an attachment that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: Je probeert een bijlage te bewerken die niet bestaat. Misschien is deze verwijderd?

en: You can&#8217;t edit this attachment because it is in the Trash. Please move it out of the Trash and try again.
nl: Het is niet mogelijk deze bijlage te bewerken omdat deze in de prullenbak zit. Zet de bijlage terug en probeer opnieuw.

en: Media attachment updated.
nl: Mediabijlage bijgewerkt.

en: Update Media
nl: Wijzigingen opslaan

en: Library
nl: Bibliotheek

[ctx: file]
note: translators: add new file
en: Add New
nl: Nieuw bestand

en: Comments %s
nl: Reacties %s

en: Appearance
nl: Weergave

[ctx: plugin]
note: translators: add new plugin
en: Add New
nl: Nieuwe plugin

en: Your Profile
nl: Je profiel

en: Tools
nl: Extra

en: Writing
nl: Schrijven

en: Reading
nl: Lezen

en: Default article settings
nl: Standaard berichtinstellingen

en: Other comment settings
nl: Overige reactie-instellingen

en: Users must be registered and logged in to comment
nl: Gebruikers moeten ingelogd zijn om te kunnen reageren

en: Automatically close comments on articles older than %s days
nl: De reactiemogelijkheid automatisch uitschakelen bij berichten ouder dan %s dag(en)

en: last
nl: laatste

en: first
nl: eerste

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
nl: Reacties over meerdere pagina&#39;s verdelen met %1$s reacties per pagina en de %2$s pagina standaard getoond

en: older
nl: oudere

en: newer
nl: nieuwere

en: Before a comment appears
nl: Voor een reactie verschijnt

en: Comment Blacklist
nl: Zwarte lijst

en: Avatar Display
nl: Avatarweergave

en: Show Avatars
nl: Avatars tonen

en: Maximum Rating
nl: Maximum waardering

note: translators: Content suitability rating: http:bit.ly/89QxZA
en: G &#8212; Suitable for all audiences
nl: G &#8212; Geschikt voor elke bezoeker

note: translators: Content suitability rating: http:bit.ly/89QxZA
en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
nl: R &#8212; Bedoeld voor volwassen publiek van 18 jaar en ouder

note: translators: Content suitability rating: http:bit.ly/89QxZA
en: X &#8212; Even more mature than above
nl: X &#8212; Nog meer voor volwassenen dan hierboven

en: Default Avatar
nl: Standaard avatar

en: Blank
nl: Leeg

en: Identicon (Generated)
nl: Identicon (gegenereerd)

en: Wavatar (Generated)
nl: Wavatar (gegenereerd)

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Anyone can register
nl: Iedereen kan registreren

en: Timezone
nl: Tijdzone

note: translators: %s: UTC time
en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is %s
nl: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> tijd is <code>%s</code>

en: This timezone is currently in standard time.
nl: Deze tijdzone is momenteel in de wintertijd.

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Week Starts On
nl: Week begint op

en: Image sizes
nl: Afmetingen van afbeeldingen

en: Thumbnail size
nl: Thumbnail

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
nl: Thumbnail aanpassen aan vermelde afmetingen (normaal zijn thumbnails in verhouding)

en: Medium size
nl: Gemiddelde afmeting

en: Max Width
nl: Maximale breedte

en: Max Height
nl: Maximale hoogte

en: Large size
nl: Grote afmeting

en: Embeds
nl: Invoegen

en: Uploading Files
nl: Bestanden uploaden

en: Store uploads in this folder
nl: Uploads opslaan in de map

en: Full URL path to files
nl: Volledige URL-pad naar bestanden

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
nl: Uploads bewaren in mappen op basis van maand en jaar

en: Permalink structure updated. Remove write access on web.config file now!
nl: Permalink structuur bijgewerkt. Verwijder schrijfrechten op bestand web.config!

en: You should update your .htaccess now.
nl: Je moet nu je .htaccess aanpassen.

en: Permalink structure updated.
nl: Permalinkstructuur aangepast.

en: Day and name
nl: Jaar, maand, dag en naam

en: Month and name
nl: Jaar, maand en naam

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Custom Structure
nl: Aangepaste structuur

en: Optional
nl: Optioneel

note: translators: prefix for category permalinks
en: Category base
nl: Categoriebasis

en: Tag base
nl: Tagbasis

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
nl: Een <a href="%s">statische pagina</a> (hieronder kiezen)

en: Posts page: %s
nl: Berichtpagina: %s

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> deze pagina&#39;s mogen niet dezelfde zijn!

en: posts
nl: berichten

en: For each article in a feed, show
nl: Voor elk artikel in de feed, toon

en: Encoding for pages and feeds
nl: Tekstcodering voor pagina&#39;s en feeds

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
nl: Emoticons als <code>:-)</code> en <code>:-P</code> omzetten naar afbeeldingen

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
nl: Automatisch ongeldig geneste XHTML corrigeren

en: Default Post Category
nl: Standaard berichtcategorie

en: Post via email
nl: Bericht via e-mail

en: To post to WordPress by email you must set up a secret email account with POP3 access. Any mail received at this address will be posted, so it&#8217;s a good idea to keep this address very secret. Here are three random strings you could use: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.
nl: Om berichten via e-mail te kunnen plaatsen, moet je een geheime e-mail account instellen met  POP3-toegang. Elke e-mail die op dit adres binnenkomt, zal worden geplaatst. Daarom is het een goed idee om dit e-mailadres uiterst geheim te houden. Hier zijn drie willekeurige tekenreeksen die je kunt gebruiken: <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>, <kbd>%s</kbd>.

en: Mail Server
nl: POP3-server

en: Port
nl: Poort

en: Login Name
nl: Inlognaam

en: Default Mail Category
nl: Standaard mailcategorie

en: Update Services
nl: Update services

en: All Settings
nl: Alle instellingen

en: No such file exists! Double check the name and try again.
nl: Dit bestand bestaat niet! Controleer de naam en probeer het opnieuw.

en: Files of this type are not editable.
nl: Bestanden van dit type zijn niet bewerkbaar.

en: This plugin has been deactivated because your changes resulted in a <strong>fatal error</strong>.
nl: Deze plugin is gedeactiveerd omdat je wijzigingen een <strong>fatale fout</strong> hebben veroorzaakt.

en: Plugin Files
nl: Pluginbestanden

en: Documentation:
nl: Documentatie:

en: Update File
nl: Bestand bijwerken

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
nl: Uitgelicht

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
nl: Populairste

en: Are you sure you wish to delete these files?
nl: Weet je zeker dat je deze bestanden wilt verwijderen?

note: translators: WP_PLUGIN_DIR constant value
en: If something goes wrong with a plugin and you can&#8217;t use WordPress, delete or rename that file in the %s directory and it will be automatically deactivated.
nl: Als er iets misgaat met een plugin en WordPress werkt niet meer, verwijder of hernoem dan het betreffende bestand in de <code>%s</code> map en de plugin wordt automatisch gedeactiveerd.

en: Plugin could not be activated because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
nl: Plugin kan niet worden geactiveerd omdat hij een <strong>fatale fout</strong> veroorzaakt.

en: Plugin could not be deleted due to an error: %s
nl: Plugin kon niet worden verwijderd vanwege een fout: %s

en: The selected plugins have been <strong>deleted</strong>.
nl: Alle geselecteerde plugins zijn <strong>verwijderd</strong>.

en: Plugin <strong>activated</strong>.
nl: Plugin <strong>geactiveerd</strong>.

en: Selected plugins <strong>activated</strong>.
nl: Geselecteerde plugins <strong>geactiveerd</strong>.

en: Plugin <strong>deactivated</strong>.
nl: Plugin <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Selected plugins <strong>deactivated</strong>.
nl: Geselecteerde plugins <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Clear List
nl: Lijst wissen

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Recentelijk actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Recentelijk actief <span class="count">(%s)</span>

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

en: You do not appear to have any plugins available at this time.
nl: Je hebt op dit moment blijkbaar geen plugins beschikbaar.

en: Compare Revisions of &#8220;%1$s&#8221;
nl: Revisies van &#8220;%1$s&#8221; vergelijken

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
nl: Dit bestand bestaat niet! Controleer de naam en probeer het opnieuw.

en: New theme activated. <a href="%s">Visit site</a>
nl: Nieuw thema geactiveerd. <a href="%s">Bezoek de site</a>.

en: Current Theme
nl: Huidig thema

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt het thema '%s' te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: Download %s
nl: Versie %s downloaden

en: Hide this update
nl: Verberg deze update

en: Bring back this update
nl: De nieuwe versie (update) uitpakken

en: Show hidden updates
nl: Verborgen updates tonen

en: Hide hidden updates
nl: Verborgen updates verbergen

en: Compatibility with WordPress %1$s: 100%% (according to its author)
nl: Compatibel met WordPress %1$s: 100%% (volgens de auteur)

en: Compatibility with WordPress %1$s: Unknown
nl: Compatibel met WordPress %1$s: Onbekend

en: Installation Failed
nl: Installatie is mislukt

en: Plugin Reactivation
nl: Plugin reactivatie

en: Installing Plugin: %s
nl: Plugin %s wordt ge&#239;nstalleerd.

en: Upload Plugin
nl: Plugin uploaden

en: Installing Plugin from uploaded file: %s
nl: Bezig met installeren van plugin vanuit bestand: %s

en: Upload Theme
nl: Thema uploaden

en: Installing Theme from uploaded file: %s
nl: Bezig met installeren van thema vanuit bestand: %s

en: Your WordPress database is already up-to-date!
nl: Je WordPress-database is al up-to-date.

en: %s queries
nl: %s verzoeken

en: %s seconds
nl: %s seconden

en: Error saving media attachment.
nl: Fout bij het opslaan van media-attachment.

en: Edit User
nl: Gebruiker bewerken

en: Use https
nl: HTTPS gebruiken

en: User updated.
nl: Gebruiker bijgewerkt.

en: Personal Options
nl: Persoonlijke opties

en: Visual Editor
nl: Wysiwyg bewerking

en: Disable the visual editor when writing
nl: De wysiwyg-teksteditor uitschakelen tijdens het schrijven

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: About Yourself
nl: Over jezelf

en: About the user
nl: Over de gebruiker

en: Biographical Info
nl: Biografie

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
nl: Vertel iets over jezelf. Dit kan voor iedereen zichtbaar zijn.

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Additional Capabilities
nl: Aanvullende mogelijkheden

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Update User
nl: Gebruiker bijwerken

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: You can&#8217;t delete users.
nl: Gebruikers verwijderen niet toegestaan.

en: Delete Users
nl: Gebruikers verwijderen

en: There are no valid users selected for deletion.
nl: Er zijn geen geldige gebruikers geselecteerd om te verwijderen.

en: New user created.
nl: Nieuwe gebruiker gemaakt.

en: You can&#8217;t delete the current user.
nl: Je kunt de huidige gebruiker niet verwijderen.

en: Other users have been deleted.
nl: Andere gebruikers zijn verwijderd.

en: Change role to&hellip;
nl: Rol wijzigen naar&hellip;

en: Change
nl: Bijwerken

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
nl: Selecteer zowel de sidebar als de positie voor de widget in de sidebar.

en: Position
nl: Positie

en: Save Widget
nl: Widget opslaan

en: Error while saving.
nl: Fout tijdens het opslaan.

en: Error in displaying the widget settings form.
nl: Fout bij het tonen van het widget instellingen formulier.

en: Available Widgets
nl: Beschikbare widgets

en: Categories:
nl: Categorie&#235;n:

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

[ctx: settings screen]
en: General
nl: Algemeen

en: You attempted to edit an item that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: Je probeerde iets te bewerken dat niet bestaat. Misschien is het verwijderd?

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Media attachment moved to the trash.
nl: Mediabijlage verplaatst naar de prullenbak.

en: Visit
nl: Bezoek

en: Media attachment permanently deleted.
nl: Mediabijlage permanent verwijderd.

en: You can&#8217;t edit that user.
nl: Je kunt deze gebruiker niet bewerken.

en: Could not fully remove the theme %s.
nl: Volledig verwijderen van thema %s niet mogelijk.

en: Verifying the unpacked files&#8230;
nl: Uitgepakte bestanden verifi&#235;ren&#8230;

en: Upgrading database&#8230;
nl: Database bijwerken&#8230;

en: User(s) already exists.
nl: Gebruiker(s) bestaan al.

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Never
nl: Nooit

en: Media attachment restored from the trash.
nl: Media bijlage hersteld uit de prullenbak.

en: Network Activate
nl: Netwerk activeren

en: No plugins found.
nl: Geen plugins gevonden.

en: You are not allowed to edit this item.
nl: Je hebt geen toestemming om dit item te bewerken.

en: Mature
nl: Volwassen

en: Unarchive
nl: Dearchiveren

en: Network Deactivate
nl: Netwerk deactiveren

en: You can&#8217;t edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: Niet mogelijk om dit item te bewerken omdat het in de prullenbak zit. Herstel het item en probeer het opnieuw.

en: [%s] Joining confirmation
nl: [%s] Deelname bevestiging

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Reattached %d attachment. | Reattached %d attachments.
nl[0]: Opnieuw bijgevoegd %d bijlage.
nl[1]: Opnieuw bijgevoegd %d bijlagen.

en: Installing Theme: %s
nl: Thema %s aan het installeren.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Other user roles have been changed.
nl: Overige gebruikersrollen zijn gewijzigd.

en: Front page: %s
nl: Voorpagina: %s

en: Comment Moderation
nl: Reacties modereren

en: Search Links
nl: Links zoeken

en: No links found.
nl: Geen links gevonden.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
nl: Inschakelen toetsenbord snelkoppelingen voor het modereren van reacties.

en: Add New Link
nl: Nieuwe link toevoegen

en: Left Sidebar
nl: Sidebar links

en: Right Sidebar
nl: Sidebar rechts

en: Some database problems could not be repaired. Please copy-and-paste the following list of errors to the <a href="%s">WordPress support forums</a> to get additional assistance.
nl: Sommige database problemen konden niet worden gerepareerd. Kopieer en plak de volgende lijst van fouten op de <a href="%s">WordPress support forums</a> om extra hulp te krijgen.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
nl: Geneste reacties toestaan tot %s niveaus diep

en: Comment author must have a previously approved comment
nl: De afzender moet een eerder toegelaten reactie geplaatst hebben

en: Theme Install
nl: Thema installeren

en: WordPress &rsaquo; Installation
nl: WordPress &rsaquo; installatie

en: Screen Options
nl: Scherminstellingen

en: Upload New Media
nl: Nieuwe uploaden

en: Media Settings
nl: Media instellingen

note: translators: Content suitability rating: http:bit.ly/89QxZA
en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
nl: PG &#8212; Misschien schokkend, gewoonlijk geschikt voor publiek van 13 jaar en ouder

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
nl: Deze optie is optioneel. Standaard zou het leeg moeten zijn.

en: Update File and Attempt to Reactivate
nl: Bestand bijwerken en opnieuw activeren

en: Plugin reactivated successfully.
nl: Plugin met succes opnieuw geactiveerd.

en: Plugin failed to reactivate due to a fatal error.
nl: Plugin kan niet opnieuw worden geactiveerd vanwege een fatale fout.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
nl: De huidige gebruiker moet bewerkingsrechten hebben.

en: Inactive Widgets
nl: Gedeactiveerde widgets

en: Unable to locate WordPress theme directory.
nl: Kan de WordPress themasite niet lokaliseren.

en: Visit plugin site
nl: Bezoek plugin site

en: Blog pages show at most
nl: Sitepagina&#39;s tonen maximaal

en: Display name publicly as
nl: Schermnaam (zoals getoond op de site)

en: You are using a development version (%1$s). Cool! Please <a href="%2$s">stay updated</a>.
nl: Je gebruikt een ontwikkelversie (%1$s). Cool! Blijf bij met de <a href="%2$s">meest recente release</a>.

en: Syndication feeds show the most recent
nl: RSS-feeds tonen de meest recente

en: This localized version contains both the translation and various other localization fixes. You can skip upgrading if you want to keep your current translation.
nl: Deze gelokaliseerde versie bevat zowel de vertaling en diverse andere gelokaliseerde oplossingen. Je kunt het bijwerken overslaan als je de huidige status van de vertaling wilt behouden.

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
nl: Reacties tonen met de %s reacties bovenin elke pagina

en: New User Default Role
nl: Standaard rol voor nieuwe gebruikers

en: Skip Confirmation Email
nl: Bevestigingbericht overslaan.

en: Unknown post type.
nl: Onbekend berichttype.

en: Repair and Optimize Database
nl: Database repareren en optimaliseren

en: Please provide the following information. Don&#8217;t worry, you can always change these settings later.
nl: De volgende informatie invoeren. Geen zorgen, deze gegevens kunnen in een later stadium worden gewijzigd.

en: Permalink Settings
nl: Permalink instellingen

en: Writing Settings
nl: Schrijven instellingen

en: Edit Plugins
nl: Plugins bewerken

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Profile
nl: Profiel

en: Discussion Settings
nl: Reactie instellingen

en: Reading Settings
nl: Lezen instellingen

en: Yes, delete these files
nl: Ja, verwijder deze bestanden

en: No, return me to the plugin list
nl: Nee, ga terug naar het overzicht

en: Type your new password again.
nl: Je nieuwe wachtwoord nogmaals invoeren.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
nl: Sleep de widgets hierheen om deze te verwijderen van de sidebar, maar om de instellingen te bewaren.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
nl: De uitnodiging is verzonden naar de nieuwe gebruiker. De bevestigingslink moet worden aangeklikt voordat het account wordt aangemaakt.

en: You do not have permission to edit this user.
nl: Je hebt geen rechten om deze gebruiker te bewerken.

en: Always use https when visiting the admin
nl: Altijd HTTPS gebruiken voor beheerhandelingen

en: Compatibility with WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d "works" votes out of %4$d total)
nl: Compatibel met WordPress %1$s: %2$d%% (%3$d  "werkt" stemmen van totaal %4$d)

en: Theme deleted.
nl: Thema verwijderd.

en: Plugins extend and expand the functionality of WordPress. Once a plugin is installed, you may activate it or deactivate it here.
nl: Met plugins kun je de functionaliteit van WordPress uitbreiden. Is een plugin eenmaal ge&#239;nstalleerd, dan kan je hem hier activeren en deactiveren.

en: If you temporarily make your site&#8217;s root directory writable for us to generate the <code>web.config</code> file automatically, do not forget to revert the permissions after the file has been created.
nl: Als je ervoor gekozen hebt om je <code>web.config</code> tijdelijk schrijfbaar te maken voor ons om de rewrite url automatisch te genereren, vergeet dan niet om de rechten weer terug te zetten nadat deze actie is uitgevoerd.

en: If you temporarily make your <code>web.config</code> file writable for us to generate rewrite rules automatically, do not forget to revert the permissions after rule has been saved.
nl: Als je ervoor gekozen hebt om je <code>web.config</code> tijdelijk schrijfbaar te maken voor ons om de rewrite url automatisch te genereren, vergeet dan niet om de rechten weer terug te zetten nadat deze actie is uitgevoerd.

en: MonsterID (Generated)
nl: MonsterID (gegenereerd)

en: These settings may be overridden for individual articles.
nl: Deze instellingen zijn per bericht te overschrijven.

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
nl: Een reactie in de wachtrij houden als er meer dan %s links vermeld worden (een typisch kenmerk van spam in reacties is een groot aantal links).

en: You are not allowed to edit this attachment.
nl: Je hebt geen toestemming deze bijlage te bewerken.

en: Update to %s
nl: Bijwerken naar %s

en: Link not found.
nl: Link niet gevonden.

en: %s link deleted. | %s links deleted
nl[0]: %s link verwijderd.
nl[1]: %s links verwijderd.

en: Threaded Comments
nl: Geneste reacties

en: If you have a theme in a .zip format, you may install it by uploading it here.
nl: Wanneer je een thema in zip formaat hebt, kun je die installeren door het hier te uploaden.

[ctx: link]
note: translators: add new links
en: Add New
nl: Nieuwe link

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

en: Select plugin to edit:
nl: Plugin selecteren om te bewerken:

en: Select theme to edit:
nl: Thema selecteren om te bewerken:

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
nl: Welkom bij WordPress. Dit is je eerste bericht. Pas het aan of verwijder het en start met bloggen!

en: Edit Themes
nl: Thema's bewerken

en: Broken Themes
nl: Incomplete thema's

en: Update Themes
nl: Thema's bijwerken

en: Find Themes
nl: Thema's zoeken

en: Formatting
nl: Formattering

en: Default Link Category
nl: Standaard link-categorie

en: Comment author must fill out name and email
nl: Schrijvers van reacties moeten naam en e-mailadres opgeven

en: Anyone posts a comment
nl: E-mail versturen zodra iemand een reactie plaatst

en: A comment is held for moderation
nl: E-mail versturen wanneer een reactie wacht op moderatie

en: Admin Color Scheme
nl: Kleurenschema beheren

en: File edited successfully.
nl: Bestand succesvol bijgewerkt.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
nl: Wanneer een reactie &#233;&#233;n of meer van deze woorden bevat in de inhoud, naam, URL, e-mail of IP-adres, wordt het in de <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderatiewachtrij</a> opgehouden. E&#233;n woord of IP-adres per regel. Het houdt ook rekening met woorden in woorden. &#8220;press&#8221; wordt ook gevonden binnen &#8220;WordPress&#8221;.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP, it will be put in the trash. One word or IP per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
nl: Wanneer een reactie &#233;&#233;n of meer van deze woorden bevat in de inhoud, naam, URL, e-mail- of IP-adres, wordt het verplaatst naar de prullenbak. E&#233;n woord of IP-adres per regel. Er wordt gezocht in woorden, &#8220;press&#8221; zal worden gevonden in &#8220;WordPress&#8221;.

note: translators: 1: plugin file 2: error message
en: The plugin %1$s has been <strong>deactivated</strong> due to an error: %2$s
nl: De plugin %1$s is <strong>uitgeschakeld</strong> als gevolg van een fout: %2$s

en: Invalid item ID.
nl: Ongeldig item-ID.

en: Email me whenever
nl: Verstuur een e-mailbericht wanneer

en: One Column
nl: Eén kolom

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
nl: Voor gebruikers zonder eigen avatar, kan een algemeen logo worden getoond of een gegenereerd logo gebaseerd op hun e-mailadres.

en: Multisite support is not enabled.
nl: Multisite-ondersteuning is niet geactiveerd.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher and MySQL version %3$s or higher. You are running PHP version %4$s and MySQL version %5$s.
nl: De bijgewerkte versie kan niet worden ge&#239;nstalleerd. WordPress %1$s vereist PHP-versie %2$s of hoger en MySQL-versie %3$s of hoger. Je gebruikt PHP-versie: %4$s en MySQL-versie %5$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires PHP version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: De bijgewerkte versie kan niet worden ge&#239;nstalleerd. WordPress %1$s vereist PHP-versie %2$s of hoger. Je gebruikt versie: %3$s.

en: The update cannot be installed because WordPress %1$s requires MySQL version %2$s or higher. You are running version %3$s.
nl: De bijgewerkte versie kan niet worden ge&#239;nstalleerd. WordPress %1$s vereist MySQL-versie %2$s of hoger. Je gebruikt versie: %3$s.

en: Your Email
nl: Je e-mailadres

en: Choose a city in the same timezone as you.
nl: Kies een plaats in je tijdzone.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
nl: Dit adres is voor beheerdoeleinden, zoals meldingen van nieuwe gebruikers.

en: <strong>ERROR</strong>: Passwords may not contain the character "\".
nl: <strong>FOUT</strong>: wachtwoorden mogen niet het teken "\" bevatten.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter the same password in both password fields.
nl: <strong>FOUT</strong>: gebruik hetzelfde wachtwoord in beide wachtwoordvelden.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter an email address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Voer een e-mailadres in.

en: Bulk Actions
nl: Acties

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nl: De &#8220;slug&#8221; is de URL-vriendelijke versie van de naam. Een slug bevat alleen (kleine) letters, cijfers en koppeltekens.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
nl: Categorie&#235;n kunnen, in tegenstelling tot tags, een hi&#235;rarchie hebben. Je zou een categorie Muziek kunnen hebben en daaronder subcategorie&#235;n voor Classic Rock en Hardrock. Dit is optioneel.

en: Permanently Delete Comment
nl: Reactie permanent verwijderen

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Choose an image from your computer:
nl: Kies een afbeelding van je computer:

en: Upload
nl: Uploaden

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerk &#8220;%s&#8221;

en: Trash
nl: Prullenbak

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Toon &#8220;%s&#8221;

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: %s from now
nl: %s vanaf nu

en: (Unattached)
nl: Niet gekoppeld

en: Attach
nl: Bijvoegen

note: translators: %s: number of comments marked as spam
en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
nl[0]: %s reactie gemarkeerd als spam.
nl[1]: %s reacties gemarkeerd als spam.

note: translators: %s: number of comments permanently deleted
en: %s comment permanently deleted | %s comments permanently deleted
nl[0]: %1$s reactie permanent verwijderd
nl[1]: %1$s reacties permanent verwijderd

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl: Getoond %s&#8211;%s van %s

en: Empty Spam
nl: Spam leegmaken

en: Empty Trash
nl: Prullenbak leegmaken

en: Custom field updated.
nl: Extra veld bijgewerkt.

en: Post updated.
nl: Bericht bijgewerkt.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Post restored to revision from %s.
nl: Bericht hersteld naar revisie van %s

en: Post saved.
nl: Bericht opgeslagen.

en: Custom Fields
nl: Extra velden

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
nl: Laatst bewerkt door %1$s op %2$s om %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
nl: Laatst bewerkt op %1$s om %2$s

en: Update Comment
nl: Reactie bijwerken

en: Name:
nl: Naam:

en: Email:
nl: E-mail:

en: Web Address
nl: Webadres

en: Example: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; don&#8217;t forget the <code>http://</code>
nl: Voorbeeld: <code>http://wordpress.org/</code> &mdash; vergeet de <code>http://</code> niet.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Page restored to revision from %s.
nl: Bericht hersteld naar revisie van %s

[ctx: column name]
en: Comment
nl: Reactie

en: %s post updated. | %s posts updated.
nl[0]: %s bericht bijgewerkt.
nl[1]: %s berichten bijgewerkt.

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

en: Export
nl: Exporteren

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
nl: Als je op onderstaande knop klikt, zal WordPress een XML-bestand aanmaken dat je op je computer kunt opslaan.

en: Download Export File
nl: Exportbestand downloaden

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Posts
nl: Berichten

en: Movable Type and TypePad
nl: Movable Type en Typepad

note: translators: %s: directory name
en: Changing to %s
nl: Over naar %s

note: translators: %s: directory name
en: Found %s
nl:  %s gevonden

en: The ftp PHP extension is not available
nl: De FTP PHP-extensie is niet beschikbaar

en: FTP hostname is required
nl: FTP-hostnaam is verplicht

en: FTP username is required
nl: FTP-gebruikersnaam is verplicht

en: FTP password is required
nl: FTP-wachtwoord is verplicht

note: translators: %s: username
en: Username/Password incorrect for %s
nl: Gebruikersnaam/wachtwoord onjuist voor %s

en: The ssh2 PHP extension is not available
nl: De SSH2 PHP-extensie is niet beschikbaar

en: The ssh2 PHP extension is available, however, we require the PHP5 function <code>stream_get_contents()</code>
nl: De SSH2 PHP-extensie is beschikbaar, echter vereist dit de PHP5 functie: <code>stream_get_contents()</code>

en: SSH2 hostname is required
nl: SSH2-hostnaam is verplicht

en: SSH2 username is required
nl: SSH2-gebruikersnaam is verplicht

en: SSH2 password is required
nl: SSH2-wachtwoord is verplicht

note: translators: %s: command
en: Unable to perform command: %s
nl: Niet mogelijk om commando %s uit te voeren

en: Could not access filesystem.
nl: Kan geen toegang krijgen tot het bestandssysteem.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
nl: Kan de WordPress contentmap (wp-content) niet lokaliseren.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
nl: Kan de WordPress pluginmap niet lokaliseren.

en: Download failed.
nl: Download mislukt.

en: Destination folder already exists.
nl: Doelmap bestaat al.

en: Could not create directory.
nl: Map kan niet aangemaakt worden.

en: Could not remove the old plugin.
nl: Kan de oude plugin niet verwijderen.

en: Install package not available.
nl: Installatiepakket niet beschikbaar.

en: Could not remove the old theme.
nl: Kan het oude thema niet verwijderen.

en: Activate Plugin
nl: Plugin activeren

en: Return to Plugins page
nl: Terug naar de plugin pagina

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Activate &#8220;%s&#8221;
nl: Activeer &#8220;%s&#8221;

en: Return to Theme Installer
nl: Terug naar de thema installatiehulp.

en: Return to Themes page
nl: Terug naar de thema&#39;s pagina

en: The uploaded file could not be moved to %s.
nl: Het ge&uuml;ploade bestand kan niet verplaatst worden naar %s.

en: Right Now
nl: Op dit moment

en: Other WordPress News
nl: Overig WordPress nieuws

en: View all
nl: Alles tonen

en: Configure
nl: Configureren

en: Comment
nl: Reactie

en: Reply to this comment
nl: Deze reactie beantwoorden

en: Mark this comment as spam
nl: Deze reactie markeren als spam

en: Move this comment to the trash
nl: Deze reactie naar de prullenbak verplaatsen

note: translators: 1: comment author, 2: post link, 3: notification if the comment is pending
en: From %1$s on %2$s%3$s
nl: Van %1$s op %2$s%3$s

[ctx: dashboard]
note: translators: %1$s is type of comment, %2$s is link to the post
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: Loading&#8230;
nl: Laden&#8230;

en: This widget requires JavaScript.
nl: Deze widget heeft JavaScript nodig.

en: RTL Stylesheet
nl: RTL-stylesheet

en: Popup Comments
nl: Popup reacties

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Single Post
nl: Enkelvoudig bericht

en: Theme Functions
nl: Themafuncties

en: my-hacks.php (legacy hacks support)
nl: my-hacks.php (ondersteuning verouderde hacks)

en: .htaccess (for rewrite rules )
nl: .htaccess (voor rewrite regels)

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl: Het ge&uuml;ploade bestand is slechts gedeeltelijk ge&uuml;pload.

en: No file was uploaded.
nl: Geen bestand ge&uuml;pload.

en: Missing a temporary folder.
nl: Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: Failed to write file to disk.
nl: Opslaan van bestand naar schijf is mislukt.

en: File upload stopped by extension.
nl: Bestandsoverdracht gestopt door extentie.

en: Invalid form submission.
nl: Ongeldige invoer in formulier.

en: Specified file failed upload test.
nl: Het bestand is niet door de uploadtest gekomen.

en: Connection Information
nl: Verbindingsinformatie

en: Authentication Keys
nl: Autorisatiesleutels

en: Public Key:
nl: Publieke sleutel:

en: Connection Type
nl: Soort verbinding

en: Proceed
nl: Doorgaan

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
nl: Afbeeldinggegevens bestaan niet. Probeer de afbeelding opnieuw te uploaden.

en: Rotate counter-clockwise
nl: Roteer tegen de klok in

en: Rotate clockwise
nl: Roteer met de klok mee

en: Flip vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Flip horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Scale Image
nl: Afbeelding schalen

en: Original dimensions %s
nl: Originele afmetingen %s

en: Restore Original Image
nl: Oorspronkelijke afbeelding herstellen

en: Discard any changes and restore the original image.
nl: Negeer alle wijzigingen en herstel de oorspronkelijke afbeelding.

en: Restore image
nl: Afbeelding herstellen

en: Crop Aspect Ratio
nl: Bijsnijden aspect ratio

en: Selection:
nl: Selectie:

en: Apply changes to:
nl: Wijzigingen toepassen op:

en: All image sizes
nl: Alle afbeeldingsafmetingen

en: Image metadata is inconsistent.
nl: Metagegevens van de afbeelding zijn inconsistent.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van de geschaalde afbeelding. Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Nothing to save, the image has not changed.
nl: Niets opgeslagen, de afbeelding is niet gewijzigd.

en: Image saved
nl: Afbeelding opgeslagen

en: From Computer
nl: Van computer

en: From URL
nl: Van URL

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
nl: Alternatieve tekst voor de afbeelding, bijvoorbeeld &#8220;De nachtwacht&#8221;

en: Empty Title filled from filename.
nl: Lege titel wordt ingevuld vanuit de bestandsnaam.

en: Order
nl: Volgorde

en: Insert into Post
nl: Invoegen in bericht

en: Save all changes
nl: Alle wijzigingen opslaan

en: All Tabs:
nl: Alle tabbladen:

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Link thumbnails to:
nl: Thumbnails koppelen aan:

en: Image File
nl: Afbeeldingsbestand

en: Order images by:
nl: Afbeeldingen sorteren op:

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Random
nl: Willekeurig

en: Order:
nl: Volgorde:

en: All Types
nl: Alle soorten

en: Image Caption
nl: Onderschrift

en: Link to image
nl: Naar afbeelding koppelen

en: Preview Changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Visibility:
nl: Zichtbaarheid:

en: Password protected
nl: Beschermd met wachtwoord

en: Stick this post to the front page
nl: Op de voorpagina plakken (sticky)

en: Scheduled for: <b>%1$s</b>
nl: Gepland voor: <strong>%1$s</strong>

en: Published on: <b>%1$s</b>
nl: Geplaatst op: <strong>%1$s</strong>

en: Publish <b>immediately</b>
nl: <strong>Onmiddellijk</strong> publiceren

en: Schedule for: <b>%1$s</b>
nl: Gepland voor: <strong>%1$s</strong>

en: Publish on: <b>%1$s</b>
nl: Publiceren op: <strong>%1$s</strong>

en: Most Used
nl: Meest gebruikt

en: + Add New Category
nl: + Nieuwe categorie toevoegen

en: Already pinged:
nl: Reeds gepingd:

en: Send trackbacks to:
nl: Trackbacks verzenden naar:

en: Separate multiple URLs with spaces
nl: Meerdere URLs met spaties scheiden

en: Allow <a href="%s" target="_blank">trackbacks and pingbacks</a> on this page.
nl: <a href="%s" target="_blank">trackbacks en  pingbacks</a> toestaan op deze pagina.

en: Show comments
nl: Reacties tonen

en: Choose the target frame for your link.
nl: Kies het doelframe voor je link.

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: identity
nl: identiteit

en: another web address of mine
nl: een ander webadres van mij

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: friendship
nl: vriendschap

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: acquaintance
nl: kennis

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: friend
nl: vriend(in)

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: none
nl: geen

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: physical
nl: fysiek

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: met
nl: ontmoet

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: professional
nl: beroepsmatig

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: co-worker
nl: medewerker

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: colleague
nl: collega

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: geographical
nl: geografisch

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: co-resident
nl: medebewoner

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: neighbor
nl: buurman/-vrouw

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: family
nl: familie

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: kin
nl: naaste familie

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: sibling
nl: broer/zus

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: spouse
nl: echtgeno(o)t(e)

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: romantic
nl: romantisch

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: muse
nl: muze

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: crush
nl: stuk

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: date
nl: afspraakje

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: sweetheart
nl: schat

en: Image Address
nl: Adres van de afbeelding

en: RSS Address
nl: RSS-adres

en: Notes
nl: Notities

en: Rating
nl: Waardering

en: Popular tags
nl: Populaire tags

en: Search Plugins
nl: Plugins zoeken

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: No plugins match your request.
nl: Geen plugins gevonden die overeenkomen met je criteria.

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
nl[0]: (Gebaseerd op %s waardering)
nl[1]: (Gebaseerd op %s waarderingen)

en: Plugin Install
nl: Plugin installeren

en: Install Update Now
nl: Nieuwe versie nu installeren

en: Newer Version (%s) Installed
nl: Nieuwe versie (%s) ge&#239;nstalleerd

en: Last Updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Requires WordPress Version:
nl: Vereist WordPress versie:

en: %s or higher
nl: %s of hoger

en: Compatible up to:
nl: Compatible tot:

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
nl: WordPress.org plugin pagina

en: Average Rating
nl: Gemiddelde waardering

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet getest</strong> met je huidige versie van WordPress.

en: One of the plugins is invalid.
nl: Er is een ongeldige plugin.

en: Invalid plugin path.
nl: Ongeldig pluginpad.

en: Plugin file does not exist.
nl: Pluginbestand bestaat niet.

en: The plugin does not have a valid header.
nl: De plugin heeft geen geldige &#8220;header&#8221;

en: You are not allowed to edit pages as this user.
nl: Je hebt geen rechten om pagina&#39;s te bewerken.

en: You are not allowed to edit posts as this user.
nl: Je hebt geen rechten om berichten te bewerken.

en: You are not allowed to edit pages.
nl: Je hebt geen toestemming om pagina&#39;s te bewerken.

en: You are not allowed to edit posts.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten te bewerken.

en: Change Permalinks
nl: Permalinks aanpassen

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Administrator
nl: Beheerder

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Author
nl: Auteur

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Subscriber
nl: Abonnee

[ctx: column name]
note: translators: column name
en: Date
nl: Datum

en: Visible
nl: Wysiwyg

note: translators: Between password field and private checkbox on post quick edit interface
en: &ndash;OR&ndash;
nl: &ndash; OF &ndash;

en: Allow
nl: Toestaan

en: Do not allow
nl: Niet toestaan

en: Allow Comments
nl: Reacties toestaan

en: Allow Pings
nl: Pings toestaan

en: Not Sticky
nl: Niet sticky

en: Make this post sticky
nl: Dit bericht sticky maken

en: Missed schedule
nl: Planning mislukt

en: Last Modified
nl: Laatst bijgewerkt

en: Reply to Comment
nl: Op deze reactie reageren

en: Comment by %s moved to the trash.
nl: Reactie van %s verplaatst naar de prullenbak.

en: Value
nl: Waarde

en: Key
nl: Sleutel

en: Enter new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add Custom Field
nl: Extra veld toevoegen

en: Upload file and import
nl: Bestand uploaden en importeren

en: Find Posts or Pages
nl: Berichten of pagina&#39;s zoeken

en: Item deleted.
nl: Item verwijderd.

en: Item not added.
nl: Item niet toegevoegd.

en: Items deleted.
nl: Items verwijderd.

en: No comments found.
nl: Geen reacties gevonden.

en: The plugin generated unexpected output.
nl: De plugin heeft onverwachte uitvoer gegenereerd.

en: Custom Background
nl: Aangepaste achtergrond

en: Image Processing Error
nl: Afbeeldingsverwerkingsfout

en: Page updated.
nl: Pagina bijgewerkt.

en: You are not allowed to delete this item.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om dit item te verwijderen.

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
nl: Achtergrond bijgewerkt. <a href="%s">Bezoek je site</a> om het resultaat te zien.

en: The name is how it appears on your site.
nl: De naam zoals het getoond wordt op de site.

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Mijn <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Mijn <span class="count">(%s)</span>

en: Filesystem error.
nl: Bestandssysteemfout.

en: Incompatible Archive.
nl: Archief is niet compatible

en: Downloading update from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl: Downloaden update van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Unpacking the update&#8230;
nl: Uitpakken update&#8230;

en: Invalid URL Provided.
nl: URL is niet geldig

en: Empty archive.
nl: Leeg archief.

en: Parent
nl: Hoofd

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
nl: <code>_blank</code> &mdash; nieuw venster of tabblad

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
nl: <code>_top</code> &mdash; huidig venster of tabblad, zonder frames.

en: Could not fully remove the plugin(s) %s.
nl: Kan de plugin(s) %s niet volledig verwijderen.

en: Auto Draft
nl: Automatische concepten

note: translators: blog tagline
en: Just another WordPress site
nl: En nog een WordPress site

note: translators: blog tagline
en: Just another %s site
nl: Een andere %s site

en: Warning! Wildcard DNS may not be configured correctly!
nl: Let op! Wildcard DNS is mogelijk niet goed geconfigureerd!

[ctx: column name]
note: translators: manage posts column name
en: Title
nl: Titel

en: &mdash; No Change &mdash;
nl: &mdash; Geen wijzigingen &mdash;

en: Submit Reply
nl: Reactie verzenden

[ctx: post state]
note: translators: post state
en: Pending
nl: Wachtend op toelating

en: Quick Edit
nl: Snel bewerken

en: Quick&nbsp;Edit
nl: Snel&nbsp;bewerken

[ctx: column name]
note: translators: column name
en: File
nl: Bestand

en: Upload date:
nl: Uploaddatum:

en: Sort Order:
nl: Sorteervolgorde:

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: [Pending]
nl: [Wachtend]

en: Downloading install package from <span class="code">%s</span>&#8230;
nl: Downloaden installatiepakket van <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Unpacking the package&#8230;
nl: Uitpakken van pakket&#8230;

en: Removing the old version of the plugin&#8230;
nl: Verwijderen van oudere versie van de plugin&#8230;

en: Removing the old version of the theme&#8230;
nl: Verwijderen van oudere versie van het thema&#8230;

en: Plugin installed successfully.
nl: Plugin is succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Theme installed successfully.
nl: Thema succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Successfully installed the plugin <strong>%s %s</strong>.
nl: Plugin <strong>%s %s</strong> is succesvol ge&#239;nstalleerd.

note: translators: 1: theme name, 2: version
en: Successfully installed the theme <strong>%1$s %2$s</strong>.
nl: Thema <strong>%1$s %2$s</strong> is succesvol ge&#239;nstalleerd.

en: Image restored successfully.
nl: Afbeelding succesvol hersteld.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Editor
nl: Redacteur

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Contributor
nl: Schrijver

en: Custom field deleted.
nl: Extra veld verwijderd.

en: Search Comments
nl: Reacties zoeken

en: Discussion
nl: Reacties

en: Send Trackbacks
nl: Trackbacks verzenden

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
nl: Link tekst, bijvoorbeeld &#8220;Programma Wordcamp.nl (PDF)&#8221;

en: Visit Link
nl: Link bezoeken

en: Keep this link private
nl: Houd deze link priv&#233;

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt de link '%s' te verwijderen.
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: Relationship
nl: Relatie (XFN)

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
nl: <a href="%s">Links</a> / Link bewerken

en: Update Link
nl: Link bijwerken

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
nl: <a href="%s">Links</a> / Nieuwe link toevoegen

en: Link added.
nl: Link toegevoegd.

en: Blogroll
nl: Links

en: Could not update link in the database
nl: Kan de link in de database niet bijwerken

en: Could not insert link into the database
nl: Kan de link niet invoegen in de database

en: Links Template
nl: Links template

en: Attachment Template
nl: Bijlage template

en: Image Attachment Template
nl: Afbeelding bijlage template

en: Video Attachment Template
nl: Video bijlage template

en: Audio Attachment Template
nl: Audio bijlage template

en: Application Attachment Template
nl: Applicatie bijlage template

en: Comments Template
nl: Reactie template

en: Popup Comments Template
nl: Popup reactie template

en: Default Template
nl: Standaard template

en: You may also browse based on the most popular tags in the Plugin Directory:
nl: Je kunt ook zoeken met behulp van de populairste tags in de plugin map:

en: Main Page (no parent)
nl: Hoofdpagina (geen sub)

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: parent
nl: hoofd

en: Current thumbnail
nl: Huidige thumbnail

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Image Crop
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Crop Selection
nl: Selectie bijsnijden

en: Custom Header
nl: Header aanpassen

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
nl: Header bijgewerkt. <a href="%s">Bezoek je site</a> om te zien hoe het er uit ziet.

en: Could not copy file.
nl: Kan bestand niet kopi&#235;ren

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
nl: Dit format, dat we WordPress eXtended RSS ofwel WXR noemen, bevat al je berichten, pagina&#39;s, reacties, extra velden, categorie&#235;n en tags.

en: You are about to approve the following comment:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie toe te laten:

en: Approve Comment
nl: Reactie toelaten

note: translators: %s: number of comments approved
en: %s comment approved | %s comments approved
nl[0]: %s reactie toegelaten
nl[1]: %s reacties toegelaten

en: Unapprove
nl: Weigeren

en: Approve
nl: Toelaten

en: Approve this comment
nl: Deze reactie toelaten

en: Unapprove this comment
nl: Deze reactie weigeren

en: Thumbnail Settings
nl: Thumbnail instellingen

en: Plugin install failed.
nl: Plugin installatie mislukt.

en: Theme install failed.
nl: Thema installatie mislukt.

en: Return to Plugin Installer
nl: Terug naar de plugininstallatie.

en: Gallery (%s)
nl: Galerij (%s)

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery columns:
nl: Galerijkolommen:

en: Update gallery settings
nl: Galerijinstellingen bijwerken

note: translators: %s: number of comments restored from the spam
en: %s comment restored from the spam | %s comments restored from the spam
nl[0]: %s reactie hersteld vanuit spam
nl[1]: %s reacties hersteld vanuit spam

en: Unable to locate WordPress Theme directory.
nl: Kan de WordPress themasite niet lokaliseren.

en: Example: Nifty blogging software
nl: Voorbeeld: Handige software

en: Installing the latest version&#8230;
nl: De laatste versie installeren&#8230;

en: Enabling Maintenance mode&#8230;
nl: Onderhoudsmode activeren&#8230;

en: Disabling Maintenance mode&#8230;
nl: Onderhoudsmode deactiveren&#8230;

en: Installing the plugin&#8230;
nl: De plugin installeren&#8230;

en: Installing the theme&#8230;
nl: Thema installeren&#8230;

en: The plugin is at the latest version.
nl: De plugin is bijgewerkt tot de meest recente versie.

en: The theme is at the latest version.
nl: Het thema is bijgewerkt tot de meest recente versie.

en: WordPress is at the latest version.
nl: Dit is de meest recente versie van WordPress.

en: Latest Version Installed
nl: Meest recente versie ge&#239;nstalleerd

en: Enable accessibility mode
nl: Activeer toegankelijkheidsmodus

en: Bulk Edit
nl: Bulkbewerken

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten voor toegang van deze pagina.

en: New category name
nl: Nieuwe categorienaam

en: Link Image To:
nl: Afbeelding linken aan:

en: Disable accessibility mode
nl: Deactiveer toegankelijkheidsmodus

en: Excerpt View
nl: Samenvatting bekijken

en: Category Template
nl: Categorietemplate

en: Main Index Template
nl: Hoofdtemplate

en: Page Template
nl: Paginatemplate

en: No importers are available.
nl: Geen importers beschikbaar.

en: Submit for Review
nl: Inzenden voor beoordeling

en: Please select a file
nl: Een bestand selecteren

en: Could not copy files.
nl: Bestanden kopi&#235;ren niet mogelijk.

en: File URL
nl: Bestand URL

en: Choose a file from your computer:
nl: Kies een bestand van je computer:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl: Het importbestand kan niet worden geupload. Los eerst de volgende fout op:

en: Cannot load image metadata.
nl: Kan afbeeldingsmetagegevens niet laden.

en: Cannot save image metadata.
nl: Kan metagegevens van de afbeelding niet opslaan.

en: Unable to create new image.
nl: Kan nieuwe afbeelding niet maken.

en: Unable to save the image.
nl: Kan  de afbeelding niet opslaan.

en: Could not retrieve file from archive.
nl: Kan bestand niet ophalen uit het archief.

en: Private Key:
nl: Priv&#233;sleutel:

note: translators: %s: username
en: Public and Private keys incorrect for %s
nl: Publieke en priv&#233;sleutels onjuist voor %s

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
nl: Het deel van de afbeelding kiezen die je als header wilt gebruiken.

en: Maximum size: %s
nl: Maximale grootte: %s

en: Comment by %s marked as spam.
nl: Reactie van %s gemarkeerd als spam.

en: Plugin zip file
nl: Plugin zipbestand

en: (Leave at 0 for no rating.)
nl: (0 is geen waardering).

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
nl: Als de link naar een persoon verwijst, kun je de relatie met hem/haar specificeren met behulp van bovenstaand formulier. Wil je hier meer over weten, bezoek dan <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

note: translators: xfn: http:gmpg.org/xfn/
en: child
nl: kind

en: Add media files from your computer
nl: Mediabestanden van je computer toevoegen

en: All sizes except thumbnail
nl: Alle formaten, behalve de thumbnail

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
nl: Eerder bewerkte kopie&#235;n van de afbeelding zullen niet worden verwijderd.

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Could not extract file from archive.
nl: Kan bestand niet uitpakken vanuit het archief.

en: Could not create Temporary file.
nl: Kan geen tijdelijk bestand aanmaken.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
nl: Bestand is leeg. Upload iets met meer inhoud. Deze foutmelding kan ook voorkomen als uploads uitgeschakeld zijn in je php.ini of wanneer de post_max_size kleiner gedefinie&#235;rd is als de max_filesize in je php.ini.

note: translators: %s: directory name
en: Unable to locate needed folder (%s).
nl: Kan de desbetreffende map (%s) niet lokaliseren.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
nl: Kan de WordPressmap niet lokaliseren.

en: Invalid Data provided.
nl: Ongeldige gegevens verstrekt.

en: Item updated.
nl: Item bijgewerkt.

en: Add New Custom Field:
nl: Nieuw extra veld toevoegen:

en: Item added.
nl: Item toegevoegd.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
nl: Dit wordt getoond als iemand in het blok met links over of vlak onder de link hovert.

en: You do not have permission to customize headers.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om headers aan te passen.

en: Press This
nl: Press this

en: Move to Trash
nl: In de prullenbak

en: Manage Themes
nl: Thema's beheren

en: Install Themes
nl: Thema's installeren

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
nl: De beschrijving is standaard niet prominent maar wordt door sommige thema's getoond.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
nl: <code>_none</code> &mdash; hetzelfde venster of tabblad.

note: translators: %s: hostname:port
en: Failed to connect to FTP Server %s
nl: Verbinden mislukt met FTP-server %s

note: translators: %s: hostname:port
en: Failed to connect to SSH2 Server %s
nl: Verbinden mislukt met SSH2-server %s

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet gemarkeerd als compatible</strong> met je huidige WordPress versie.

en: If you have a plugin in a .zip format, you may install it by uploading it here.
nl: Wanneer je een plugin in zipformaat hebt, kun je deze installeren door het hier te uploaden.

en: Location of the uploaded file.
nl: Locatie van het geuploade bestand.

en: &laquo;
nl: &laquo; Terug

en: &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: You did not enter a category name.
nl: Je hebt geen categorienaam ingevoerd.

note: translators: draft saved date format, see http:php.net/date
en: g:i:s a
nl: H:i

en: Someone
nl: Iemand

en: You are not allowed to edit this page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bewerken.

en: You are not allowed to edit this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
nl: Autosave uitgeschakeld: %s bewerkt deze pagina momenteel.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
nl: Autosave uitgeschakeld: %s bewerkt dit bericht momenteel.

en: Date
nl: Datum

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Cannot load %s.
nl: Kan %s niet laden.

en: You are not allowed to import.
nl: Je hebt geen rechten om te importeren.

en: Import
nl: Importeren

en: Edit Comment
nl: Reactie bewerken

en: Go back
nl: Ga terug

en: You are not allowed to edit comments on this post.
nl: Je hebt geen rechten om reacties bij dit bericht te bewerken.

en: You are about to move the following comment to the Trash:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie naar de prullenbak te verplaatsen:

en: You are about to delete the following comment:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie te verwijderen:

en: Item not updated.
nl: Item is niet bijgewerkt.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
nl: Deze reactie bevindt zich in de prullenbak. Haal het uit de prullenbak als je deze wilt bewerken.

en: Invalid plugin page
nl: Ongeldige plugin pagina

en: You are about to mark the following comment as spam:
nl: Je staat op het punt de volgende reactie als spam te markeren:

note: translators: %s: date and time
en: Draft saved at %s.
nl: Concept opgeslagen op %s.

en: Comment %d does not exist
nl: Reactie %d bestaat niet

en: Please provide a custom field value.
nl: Geef een waarde voor een extra veld.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
nl: Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.
