WooCommerce - en to nl_NL translation catalogue (1428 entries)

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Consumer Key Ending In
nl_NL: Consumer Key Eindigt In

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Permissions
nl_NL: Rechten

en: Last Access
nl_NL: Laatste Toegang

en: View/Edit
nl_NL: Bekijken/Bewerken

en: Revoke API Key
nl_NL: API Key terugtrekken

en: Revoke
nl_NL: Terugtrekken

en: Read
nl_NL: Lezen

en: Write
nl_NL: Schrijven

en: Read/Write
nl_NL: Lezen/Schrijven

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Add Key
nl_NL: Key toevoegen

en: Search Key
nl_NL: Key zoeken

en: API Key revoked successfully.
nl_NL: API Key succesvol teruggetrokken.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl_NL: Actie mislukt. Ververs de pagina en probeer opnieuw.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
nl_NL: Voer met decimale (%s) schrijfwijze in, zonder punten tussen de duizendtallen.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
nl_NL: Voer met decimale (%s) schrijfwijze in, zonder punten tussen de duizendtallen en valutasymbolen.

en: Please enter in country code with two capital letters.
nl_NL: Vul de landcode in met 2 hoofdletters.

en: Please enter in a value less than the regular price.
nl_NL: Voer een bedrag in dat lager is dan de reguliere prijs.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
nl_NL: Weet je zeker dat je alle variaties wilt koppelen? Dit maakt een nieuwe variatie aan voor elke mogelijke combinatie van eigenschappen (max. 50 per keer).

en: Enter a value
nl_NL: Voer een waarde in

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
nl_NL: Volgorde van het variatiemenu  (bepaalt positie in de lijst van variaties)

en: Enter a value (fixed or %)
nl_NL: Voer een waarde in (vast of %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je alle variaties wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Last warning, are you sure?
nl_NL: Laatste waarschuwing, weet je het zeker?

en: Choose an image
nl_NL: Kies een afbeelding

en: Set variation image
nl_NL: Variatie afbeelding instellen

en: variation added
nl_NL: variatie toegevoegd

en: variations added
nl_NL: variaties toegevoegd

en: No variations added
nl_NL: Geen variaties toegevoegd

en: Are you sure you want to remove this variation?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze variatie wilt verwijderen?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nl_NL: Startdatum uitverkoop (JJJJ-MM-DD of laat leeg)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nl_NL: Einddatum uitverkoop (JJJJ-MM-DD of laat leeg)

en: Save changes before changing page?
nl_NL: Aanpassingen opslaan voordat je de pagina verandert?

en: %qty% variation
nl_NL: %qty% variatie

en: %qty% variations
nl_NL: %qty% variaties

en: Select an option&hellip;
nl_NL: Selecteer een optie&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
nl_NL: Weet je zeker dat je de geselecteerde artikelen wilt verwijderen? Als je al eerder de voorraad van dit artikel hebt verlaagd of als deze bestelling is geplaatst door een klant, dien je handmatig de voorraad van dit artikel te herstellen.

en: Please select some items.
nl_NL: Selecteer een aantal artikelen.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwerken? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze belastingkolom wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Remove this item meta?
nl_NL: Deze artikelmeta verwijderen?

en: Remove this attribute?
nl_NL: Deze eigenschap verwijderen?

en: Name
nl_NL: Naam

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te schakelen

en: Value(s)
nl_NL: Waarde(n)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nl_NL: Voer tekst of eigenschappen in, gescheiden door sluistekens (|).

en: Visible on the product page
nl_NL: Toon op de productpagina

en: Used for variations
nl_NL: Gebruik voor variaties

en: Enter a name for the new attribute term:
nl_NL: Voer een naam in voor de nieuwe eigenschapsterm:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
nl_NL: Bereken de totalen gebaseerd op bestelde artikelen, kortingen en verzendkosten?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
nl_NL: Bereken belasting per regel? De berekening is afhankelijk van het belastingtarief in het land van herkomst van de klant. Indien geen land is opgegeven, wordt het belastingtarief gebruikt van het land waar de winkel gevestigd is.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl_NL: Factuurgegevens naar de verzendgegevens kopiëren? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nl_NL: Factuurgegevens van de klant inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde factuurgegevens.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl_NL: Verzendgegevens van de klant inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: No customer selected
nl_NL: Geen klant geselecteerd

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nl_NL: Kon geen toegang verlenen - de gebruiker heeft misschien al rechten voor dit bestand of facturatie e-mailadres is niet ingesteld. Zorg ervoor dat de facturatie e-mailadres is ingesteld en de bestelling is opgeslagen.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nl_NL: Weet je zeker dat je de toegang tot deze download wilt intrekken?

en: You cannot add the same tax rate twice!
nl_NL: Je kan niet twee keer hetzelfde belastingtarief toevoegen!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
nl_NL: Het product heeft variaties! Voordat je het producttype wijzigt, is het verstandig om eerst de variaties te verwijderen om fouten in de voorraadrapportage te voorkomen.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nl_NL: Afkorting "%s" is te lang (max 28 tekens). Maak deze korter.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nl_NL: Afkorting "%s" is niet toegestaan, omdat het een gereserveerde term is. Pas deze aan.

en: Please, provide an attribute name and slug.
nl_NL: Lever een naam en afkorting aan voor deze eigenschap.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
nl_NL: Afkorting "%s" wordt al gebruikt. Pas deze aan.

en: Attribute updated successfully
nl_NL: Eigenschap succesvol bijgewerkt

en: Edit Attribute
nl_NL: Wijzig eigenschap

en: Error: non-existing attribute ID.
nl_NL: Fout: niet-bestaand attribuutnummer.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nl_NL: Naam voor de eigenschap (wordt getoond aan de front-end).

en: Slug
nl_NL: Afkorting

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
nl_NL: Unieke afkorting/referentie voor de eigenschap; moet korter zijn dan 28 tekens.

en: Enable Archives?
nl_NL: Archieven activeren?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
nl_NL: Activeer deze optie als je wilt dat deze eigenschap in jouw winkel productarchieven heeft.

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
nl_NL: Bepaalt hoe je producteigenschappen selecteert. Admin panel -> producten -> productdata -> eigenschappen -> waarden, <strong>Tekst</strong> staat handmatige invoer toe, terwijl <strong>select</strong> vooraf ingestelde termen in een drop-down lijst toe staat.

en: Default sort order
nl_NL: Standaard sorteervolgorde

en: Custom ordering
nl_NL: Aangepaste volgorde

en: Name (numeric)
nl_NL: Naam (nummeriek)

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
nl_NL: Bepaalt de sorteervolgorde van de termen op de productpagina's aan de front-end. Als je gebruik maakt van een handmatige volgorde, kan je de termen in deze eigenschap naar de juiste plaats slepen.

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Attributes
nl_NL: Eigenschappen

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Terms
nl_NL: Termen

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Public
nl_NL: Publiek

en: Configure terms
nl_NL: Voorwaarden instellen

en: No attributes currently exist.
nl_NL: Geen eigenschappen aanwezig.

en: Add New Attribute
nl_NL: Nieuwe eigenschap toevoegen

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
nl_NL: Met eigenschappen kan je extra productgegevens definiëren, zoals maat of kleur. Je kan deze eigenschappen gebruiken in de kantlijn van de winkel met de widgets voor "gelaagde navigatie". Let op: de naam van een eigenschap kan achteraf niet meer veranderd worden.

en: Add Attribute
nl_NL: Eigenschap toevoegen

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze eigenschap wilt verwijderen?

en: WooCommerce Recent Reviews
nl_NL: WooCommerce recente reviews

en: <strong>%s</strong> sales this month
nl_NL: <strong>%s</strong> verkoop deze maand

en: %s top seller this month (sold %d)
nl_NL: %s meest verkocht deze maand (%d verkocht)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
nl_NL[0]: <strong>%s bestelling</strong> wacht op afhandeling
nl_NL[1]: <strong>%s bestellingen</strong> wachten op afhandeling

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
nl_NL[0]: <strong>%s bestelling</strong> in de wacht
nl_NL[1]: <strong>%s bestellingen</strong> in de wacht

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
nl_NL[0]: <strong>%s product</strong> weinig op voorraad
nl_NL[1]: <strong>%s producten</strong> weinig op voorraad

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
nl_NL[0]: <strong>%s product</strong> niet op voorraad
nl_NL[1]: <strong>%s producten</strong> uitverkocht

en: out of 5
nl_NL: van 5

en: reviewed by
nl_NL: Review door

en: There are no product reviews yet.
nl_NL: Er zijn nog geen reviews voor dit product.

en: Make a duplicate from this product
nl_NL: Maak een kopie van dit product

en: Duplicate
nl_NL: Kopiëren

en: Copy to a new draft
nl_NL: Kopiëren naar een nieuw concept

en: No product to duplicate has been supplied!
nl_NL: Geen product gespecificeerd om te dupliceren.

en: Product creation failed, could not find original product:
nl_NL: Product aanmaken mislukt, kan het originele product niet vinden:

en: (Copy)
nl_NL: (Kopie)

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Product Settings
nl_NL: Productinstellingen

en: Tax Settings
nl_NL: Belastinginstellingen

en: Checkout Settings
nl_NL: Afrekeninstellingen

en: Shipping Settings
nl_NL: Verzendinstellingen

en: Account Settings
nl_NL: Accountinstellingen

en: Email Settings
nl_NL: E-mailinstellingen

en: Webhook Settings
nl_NL: Webhookinstellingen

en: PayPal Standard
nl_NL: PayPal Standaard

en: Free Shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Local Delivery
nl_NL: Lokale bezorging

en: Local Pickup
nl_NL: Afhalen

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
nl_NL: Productcategorieën, Tags, Verzendklassen &amp; Attributen

en: Simple Products
nl_NL: Simpele Producten

en: System Status
nl_NL: Systeemstatus

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Coupons
nl_NL: Kortingsbonnen

en: Managing Orders
nl_NL: Bestellingen beheren

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
nl_NL: Lees onze documentatie als je hulp nodig hebt bij het begrijpen, gebruiken of uitbreiden van WooCommerce. Je vindt er allerlei informatie, zoals snippets, tutorials en veel meer.

en: WooCommerce Documentation
nl_NL: WooCommerce Documentatie

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
nl_NL: Na het %slezen van de documentatie%s kan je voor verdere ondersteuning gebruik maken van ons %scommunity forum%s op WordPress.org en informatie delen met andere gebruikers. Als je echter een WooThemes klant bent of als je help nodig hebt bij premium WooCommerce add-ons, kan je gebruik maken van %sonze helpdesk%s.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
nl_NL: Voordat je om ondersteuning vraagt, raden we je aan de systeemstatuspagina te checken om mogelijke problemen met je configuratie te identificeren.

en: Education
nl_NL: Opleiding

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
nl_NL: Als je meer wilt leren over het gebruik van WooCommerce van een expert, kan je overwegen om een WooCommerce cursus te volgen bij een van onze opleidingspartners.

en: View Education Partners
nl_NL: Opleidingspartners bekijken

en: Found a bug?
nl_NL: Een bug gevonden?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
nl_NL: Als je een bug in de WooCommerce core vindt, kan je een ticket aanmaken via <a href="%s">Github issues</a>. Lees eerst de <a href="%s">contribution guide</a> voordat je een rapport indient. Je probleem kan het snelst worden opgelost, als je zo beschrijvend mogelijk bent en het <a href="%s">system status report</a> toevoegt.

en: Report a bug
nl_NL: Rapporteer een bug

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: About WooCommerce
nl_NL: Over WooCommerce

en: Official Themes
nl_NL: Officiële Thema's

en: Official Extensions
nl_NL: Officiële Extensies

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
nl_NL: WooCommerce Belastingtarieven (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
nl_NL: Importeer <strong>belastingtarieven</strong> naar jouw winkel via een CSV-bestand.

en: Shipping Classes
nl_NL: Verzendklassen

en: Sales Reports
nl_NL: Verkooprapporten

en: WooCommerce Settings
nl_NL: WooCommerce Instellingen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
nl_NL: WooCommerce Add-ons/Extensies

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Add to Menu
nl_NL: Aan Menu toevoegen

en: Visit Store
nl_NL: Winkel bezoeken

en: Product Short Description
nl_NL: Korte productomschrijving

en: Product Data
nl_NL: Productgegevens

en: Product Gallery
nl_NL: Productgalerij

en: %s Data
nl_NL: %s Gegevens

en: %s Items
nl_NL: %s-artikelen

en: %s Notes
nl_NL: %s-botities

en: Downloadable Product Permissions
nl_NL: Rechten voor downloadbaar product

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
nl_NL: Let op: Rechten voor bestelde artikelen worden automatisch toegekend zodra de bestelstatus wijzigt naar 'in behandeling' of 'afgerond'.

en: %s Actions
nl_NL: %s-acties

en: Coupon Data
nl_NL: Kortingsbongegevens

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Wat ben jij aan het proberen?

en: Product permalink base
nl_NL: Product permalink basis

en: Product category base
nl_NL: Productcategorie afkorting

en: Product tag base
nl_NL: Product tag basis

en: Product attribute base
nl_NL: Producteigenschap basis

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
nl_NL: Deze instellingen bepalen de permalinks voor producten. Deze instellingen zijn alleen van toepassing als u <strong>hierboven niet "standaard" permalinks gebruikt</strong>.

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Shop base
nl_NL: Winkelbasis

en: Shop base with category
nl_NL: Winkelbasis met categorie

en: Custom Base
nl_NL: Custom basis

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
nl_NL: Voer een custom basis in om te gebruiken. Een basis <strong>moet</strong> ingesteld worden anders zal WordPress de standaard gebruiken.

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
nl_NL: Geef je product hier een naam. Dit is een verplicht veld. Het is de naam die je klanten uiteindelijk zullen zien in de winkel.

en: Product Description
nl_NL: Productbeschrijving

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
nl_NL: Dit is het belangrijkste inhoudsonderdeel van jouw product. Hier kan je het product in detail beschrijven.

en: Choose Product Type
nl_NL: Producttype kiezen

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
nl_NL: Kies een type voor dit product. 'Simpel' is geschikt voor de meeste producten en diensten (we raden je aan om voorlopig een simpel product in te stellen).

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
nl_NL: 'Variabel' is geschikt voor complexere producten zoals t-shirts met verschillende maten.

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
nl_NL: Gegroepeerde producten gebruik je om een aantal simpele producten bij elkaar te bundelen.

en: Finally, external products are for linking off-site.
nl_NL: Externe producten worden ten slotte doorgelinkt naar producten buiten deze site.

en: Virtual Products
nl_NL: Virtuele Producten

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
nl_NL: Vink 'Virtueel' aan als dit een niet-fysiek artikel is, zoals een dienst, die geen verzending nodig heeft.

en: Downloadable Products
nl_NL: Downloadbare producten

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
nl_NL: Kies voor deze optie als de aankoop van dit product de klant toegang geeft tot een downloadbaar bestand, zoals bijvoorbeeld software.

en: Prices
nl_NL: Prijzen

en: Next you'll need to give your product a price.
nl_NL: Vervolgens dien je jouw product te voorzien van een prijs.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
nl_NL: Voeg hier een korte samenvatting toe van je product. Dit wordt getoond op de productpagina onder de productnaam.

en: Product Images
nl_NL: Productafbeeldingen

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
nl_NL: Hier kan je een afbeelding uploaden of toevoegen bij je product. Deze afbeelding wordt getoond in de winkelcatalogus.

en: Product Tags
nl_NL: Producttags

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
nl_NL: Je hebt hier de mogelijkheid om producten te 'taggen'. Tags zijn een soort labels die het je klanten makkelijker maken om producten te vinden.

en: Product Categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
nl_NL: Voeg eventueel categorieën toe aan je producten, zodat ze beter vindbaar zijn in je winkel.

en: Publish Your Product!
nl_NL: Publiceer je Product!

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
nl_NL: Als je klaar bent met het bewerken, klik op 'publiceer' om je product zichtbaar te maken in de winkel.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
nl_NL: Product bijgewerkt. <a href="%s">Bekijk Product</a>

en: Custom field updated.
nl_NL: Custom veld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl_NL: Custom veld verwijderd.

en: Product updated.
nl_NL: Product bijgewerkt.

en: Product restored to revision from %s
nl_NL: Product teruggezet naar revisie van %s

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
nl_NL: Product gepubliceerd. <a href="%s">Bekijk Product</a>

en: Product saved.
nl_NL: Product opgeslagen.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nl_NL: Product verzonden. <a target="_blank" href="%s">Product Voorbeeld</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
nl_NL: Product gepland voor <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Product Voorbeeld</a>

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
nl_NL: Productconcept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Product Voorbeeld</a>

en: Order updated.
nl_NL: Bestelling bijgewerkt.

en: Order restored to revision from %s
nl_NL: Bestelling teruggezet naar revisie van %s

en: Order saved.
nl_NL: Bestelling opgeslagen.

en: Order submitted.
nl_NL: Bestelling ingevoerd.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl_NL: Bestelling gepland voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Order draft updated.
nl_NL: Bestellingconcept bijgewerkt.

en: Order updated and email sent.
nl_NL: Bestelling bijgewerkt en e-mail verstuurd.

en: Coupon updated.
nl_NL: Kortingsbon bijgewerkt.

en: Coupon restored to revision from %s
nl_NL: Kortingsbon teruggezet naar revisie van %s

en: Coupon saved.
nl_NL: Kortingsbon opgeslagen.

en: Coupon submitted.
nl_NL: Kortingsbon ingeleverd.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl_NL: Kortingsbon gepland voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Coupon draft updated.
nl_NL: Kortingsbonconcept bijgewerkt.

en: %s product updated. | %s products updated.
nl_NL[0]: %s product bijgewerkt.
nl_NL[1]: %s producten bijgewerkt.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
nl_NL[0]: %s product niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl_NL[1]: %s producten niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
nl_NL[0]: %s product permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %s producten permanent verwijderd.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
nl_NL[0]: %s product verplaatst naar de Prullenbak.
nl_NL[1]: %s producten verplaatst naar de Prullenbak.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
nl_NL[0]: %s product teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl_NL[1]: %s producten teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: %s order updated. | %s orders updated.
nl_NL[0]: %s bestelling bijgewerkt.
nl_NL[1]: %s bestellingen bijgewerkt.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
nl_NL[0]: %s bestelling niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl_NL[1]: %s bestellingen niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
nl_NL[0]: %s bestelling permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %s bestellingen permanent verwijderd.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
nl_NL[0]: %s bestelling verplaatst naar de Prullenbak.
nl_NL[1]: %s bestellingen verplaatst naar de Prullenbak.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
nl_NL[0]: %s bestelling teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl_NL[1]: %s bestellingen teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
nl_NL[0]: %s kortingsbon bijgewerkt.
nl_NL[1]: %s kortingsbonnen bijgewerkt.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
nl_NL[0]: %s kortingsbon niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl_NL[1]: %s kortingsbonnen niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
nl_NL[0]: %s kortingsbon permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %s kortingsbonnen permanent verwijderd.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
nl_NL[0]: %s kortingsbon verplaatst naar de Prullenbak.
nl_NL[1]: %s kortingsbonnen verplaatst naar de Prullenbak.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
nl_NL[0]: %s kortingsbon teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl_NL[1]: %s kortingsbonnen teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Stock
nl_NL: Voorraad

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Date
nl_NL: Datum

en: Coupon type
nl_NL: Type kortingsbon

en: Coupon amount
nl_NL: Waarde van kortingsbon

en: Product IDs
nl_NL: Product ID's

en: Usage / Limit
nl_NL: Gebruikslimiet

en: Expiry date
nl_NL: Vervaldatum

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Purchased
nl_NL: Aangeschaft

en: Ship to
nl_NL: Bestemming

en: Customer Message
nl_NL: Klantbericht

en: Order Notes
nl_NL: Bestelnotities

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Grouped
nl_NL: Gegroepeerd

en: External/Affiliate
nl_NL: Extern/Affiliate

en: Virtual
nl_NL: Virtueel

en: Downloadable
nl_NL: Downloadbaar

en: Simple
nl_NL: Simpel

en: Variable
nl_NL: Variabel

en: Toggle featured
nl_NL: Uitgelicht omschakelen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: In stock
nl_NL: Op voorraad

en: Out of stock
nl_NL: Uitverkocht

en: Edit this item
nl_NL: Bewerk dit artikel

en: Edit this item inline
nl_NL: Bewerkt dit artikel inline

en: Quick&nbsp;Edit
nl_NL: Snel&nbsp;Bewerken

en: Restore this item from the Trash
nl_NL: Herstel dit artikel uit de Prullenbak

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Move this item to the Trash
nl_NL: Dit artikel verplaatsen naar de Prullenbak

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Delete this item permanently
nl_NL: Dit artikel permanent verwijderen

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: View &#8220;%s&#8221;
nl_NL: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View
nl_NL: Bekijk

en: Unpublished
nl_NL: Niet gepubliceerd

en: Y/m/d g:i:s A
nl_NL: Y/m/d H:i:s

en: Y/m/d
nl_NL: d-m-Y

en: %d item | %d items
nl_NL[0]: %d artikel
nl_NL[1]: %d artikelen

en: plus %d other note | plus %d other notes
nl_NL[0]: plus %d andere notitie
nl_NL[1]: plus %d andere notities

en: %d note | %d notes
nl_NL[0]: %d notitie
nl_NL[1]: %d-notities

en: Billing:
nl_NL: Facturering.

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Processing
nl_NL: In behandeling

en: Complete
nl_NL: Afgerond

en: Sort Products
nl_NL: Producten sorteren

en: Mark processing
nl_NL: Markeer in behandeling

en: Mark on-hold
nl_NL: Markeer in de wacht

en: Mark complete
nl_NL: Markeer afgerond

en: Order status changed by bulk edit:
nl_NL: Bestelstatus gewijzigd door bulkbewerking:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
nl_NL[0]: Bestelstatus gewijzigd.
nl_NL[1]: %s bestelstatussen gewijzigd.

en: Show all product types
nl_NL: Toon alle producttypes

en: Grouped product
nl_NL: Gegroepeerd product

en: External/Affiliate product
nl_NL: Extern/Affiliate product

en: Variable product
nl_NL: Variabel product

en: Simple product
nl_NL: Simpel product

en: Show all types
nl_NL: Alle types tonen

en: Search for a customer&hellip;
nl_NL: Zoek een klant&hellip;

en: Product name
nl_NL: Productnaam

en: Coupon code
nl_NL: Kortingsboncode

en: Description (optional)
nl_NL: Beschrijving (optioneel)

en: Insert into %s
nl_NL: Voeg in bij %s

en: Uploaded to this %s
nl_NL: Ge-upload naar deze %s

en: Catalog/search
nl_NL: Catalogus/zoeken

en: Catalog
nl_NL: Catalogus

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Catalog visibility:
nl_NL: Productzichtbaarheid:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
nl_NL: Bepaal waar het product zichtbaar is. Het product kan nog steeds via een rechtstreekse URL bekeken worden.

en: Enable this option to feature this product.
nl_NL: Activeer deze optie om het product uit te lichten.

en: Featured Product
nl_NL: Uitgelicht product

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Customer Billing Address
nl_NL: Klant Factuuradres

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Company
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Address 1
nl_NL: Adres 1

en: Address 2
nl_NL: Adres 2

en: City
nl_NL: Plaats

en: Country
nl_NL: Land

en: Select a country&hellip;
nl_NL: Selecteer een land&hellip;

en: State/County
nl_NL: Staat/Provincie

en: State/County or state code
nl_NL: Staat/Provincie or Staatcode

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Customer Shipping Address
nl_NL: Klant Verzendadres

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Sales by date
nl_NL: Verkoop per datum

en: Sales by product
nl_NL: Verkoop per product

en: Sales by category
nl_NL: Omzet per categorie

en: Coupons by date
nl_NL: Kortingsbonnen per datum

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customers vs. Guests
nl_NL: Klanten vs Gasten

en: Customer List
nl_NL: Klantenlijst

en: Low in stock
nl_NL: Lage voorraad

en: Most Stocked
nl_NL: Meest op voorraad

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Taxes by code
nl_NL: Belastingen per code

en: Taxes by date
nl_NL: Belastingen per datum

en: Your settings have been saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl_NL: De gemaakte wijzigingen gaan verloren als je naar een andere pagina navigeert.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
nl_NL: De instellingen voor dit afbeeldingsformaat zijn uitgeschakeld, omdat de waarden overschreven zijn door een filter.

en: Hard Crop?
nl_NL: Hard Bijsnijden?

en: Select a page&hellip;
nl_NL: Selecteer een pagina&hellip;

en: Choose a country&hellip;
nl_NL: Kies een land &hellip;

en: Choose countries&hellip;
nl_NL: Kies landen &hellip;

en: Select all
nl_NL: Alles selecteren

en: Select none
nl_NL: Niets selecteren

en: Introduction
nl_NL: Introductie

en: Page Setup
nl_NL: Pagina Setup

en: Store Locale
nl_NL: Winkellocale

en: Shipping &amp; Tax
nl_NL: Verzending &amp; Belastingen

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Ready!
nl_NL: Klaar!

en: Return to the WordPress Dashboard
nl_NL: Keer terug naar de WordPress Dashboard

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
nl_NL: Woocommerce is beschikbaar in %s. Wilt u deze vertaling gebruiken?

en: Install Translation
nl_NL: Vertaling installeren

en: Welcome to the world of WooCommerce!
nl_NL: Welkom in de wereld van WooCommerce!

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
nl_NL: Bedankt dat je voor WooCommerce hebt gekozen om jouw online winkel te draaien. Deze snelle setup wizard helpt je om de basisinstellingen te kiezen. <strong>Deze wizard is optioneel en kost niet meer dan 5 minuten.</strong>

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
nl_NL: Nu geen tijd? Als je de wizard niet wilt doorlopen, kan je deze overslaan en terugkeren naar de WordPress dashboard. Je kan op elk moment terugkeren als je je bedacht hebt!

en: Let's Go!
nl_NL: Aan de slag!

en: Not right now
nl_NL: Nu niet

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
nl_NL: Je winkel heeft een aantal essentiële %spagina's%s nodig. Deze worden automatisch aangemaakt (als ze nog niet bestaan):

en: Page Name
nl_NL: Paginanaam

en: The shop page will display your products.
nl_NL: De winkelpagina toont je producten.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
nl_NL: Op de winkelmandpagina kunnen klanten hun winkelmand bekijken en beginnen met afrekenen.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
nl_NL: Op de afrekenpagina kunnen klanten hun artikelen afrekenen.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
nl_NL: Op deze pagina kunnen geregistreerde klanten hun accountgegevens en eerdere bestellingen beheren.

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
nl_NL: Zodra ze zijn aangemaakt, worden deze pagina's beheerd middels het admin dashboard van %sPagina's%s. Je kan zelf bepalen of deze pagina's op je website getoond worden via %sUitstraling > Menus%s.

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Skip this step
nl_NL: Deze stap overslaan

en: Store Locale Setup
nl_NL: Winkellocale Setup

en: Where is your store based?
nl_NL: Waar is je winkel gevestigd?

en: Which currency will your store use?
nl_NL: Welke valuta gaat je winkel gebruiken?

en: Choose a currency&hellip;
nl_NL: Kies valuta&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
nl_NL: Als jouw valuta niet in de lijst voorkomt kan je deze %slater toevoegen%s.

en: Currency Position
nl_NL: Valutasymbool-positie

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Left with space
nl_NL: Links met spatie

en: Right with space
nl_NL: Rechts met spatie

en: Thousand Separator
nl_NL: Duizendtalscheiding

en: Decimal Separator
nl_NL: Decimaalscheiding

en: Which unit should be used for product weights?
nl_NL: Welke eenheid moet gebruikt worden voor het gewicht van producten?

en: Which unit should be used for product dimensions?
nl_NL: Welke eenheid moet gebruikt worden voor de afmetingen van producten?

en: in
nl_NL: inch

en: Shipping &amp; Tax Setup
nl_NL: Verzending & Belastingen Setup

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
nl_NL: Als je BTW rekent of fysieke product verzendt naar klanten, kan je de basisopties hieronder instellen. Dit is optioneel en kan later aangepast worden via %1$sWooCommerce > Instellingen > Belastingen%3$s en %2$sWooCommerce > Instellingen > Verzending%3$s.

en: Basic Shipping Setup
nl_NL: Standaard Verzending Setup

en: Will you be shipping products?
nl_NL: Ga je producten verzenden?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
nl_NL: Ja, ik ga fysieke producten verzenden naar klanten

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
nl_NL: <strong>Lokale</strong> verzendkosten:

en: A total of %s per order and/or %s per item
nl_NL: Een totaal van %s per bestelling en/of %s per artikel

en: <strong>International</strong> shipping costs:
nl_NL: <strong>Internationale</strong> verzendkosten:

en: Basic Tax Setup
nl_NL: Standaard Belastingen Setup

en: Will you be charging sales tax?
nl_NL: Ga je BTW in rekening brengen?

en: Yes, I will be charging sales tax
nl_NL: Ja, ik ga belastingen in rekening brengen

en: How will you enter product prices?
nl_NL: Hoe ga je productprijzen invoeren

en: I will enter prices inclusive of tax
nl_NL: Ik ga prijzen inclusief BTW invoeren

en: I will enter prices exclusive of tax
nl_NL: Ik ga prijzen exclusief BTW invoeren

en: Import Tax Rates?
nl_NL: Belastingtarieven importeren?

en: Yes, please import some starter tax rates
nl_NL: Ja, importeer een aantal standaard belastingtarieven

en: State
nl_NL: Provincie

en: Rate (%)
nl_NL: Tarief (%)

en: Tax Shipping
nl_NL: Belasting heffen op Verzending

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
nl_NL: Let op: Afhankelijk van je locatie moet je misschien alsnog lokale en productspecifieke belastingtarieven toevoegen. Neem in geval van twijfel contact op met een accountant.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
nl_NL: Je kan belastingtarieven later nog bewerken bij de %1$sbelastinginstellingen%3$s. Je kan meer lezen over belastingen in %2$sonze documentatie%3$s.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. %2$sAdditional payment methods%3$s can be installed later and managed from the %1$scheckout settings%3$s screen.
nl_NL: Woocommerce accepteert zowel directe en indirecte betalingen. %2$sExtra  betalingsmethoden%3$s kunnen achteraf geïnstalleerd en beheerd worden op de pagina %1$safrekeninstellingen%3$s.

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
nl_NL: Voer hieronder simpelweg je PayPal e-mailadres in om betalingen via PayPal te kunnen accepteren.

en: PayPal Email Address:
nl_NL: PayPal E-mailadres:

en: Offline Payments
nl_NL: Offline Betalingen

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
nl_NL: Offline gateways vereisen handmatige afhandeling, maar kunnen in sommige gevallen handig zijn, bijvoorbeeld voor het testen van betalingen.

en: Cheque Payments
nl_NL: Cheque betalingen

en: Enable payment via Cheques
nl_NL: Betalingen via Cheques activeren

en: Cash on Delivery
nl_NL: Rembours

en: Enable cash on delivery
nl_NL: Betaling onder rembours activeren

en: Bank Transfer (BACS)
nl_NL: Bankoverschrijving (BACS)

en: Enable BACS payments
nl_NL: BACS betalingen activeren

en: Your Store is Ready!
nl_NL: Je Winkel is Klaar!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
nl_NL: Wil je helpen om WooCommerce nog gaver te maken? Geef dan WooThemes toestemming om niet-gevoelige diagnostische gegevens en gebruiksinformatie te verzamelen, en ontvang %s korting op je volgende WooThemes aankoop. %sMeer informatie%s.

en: Allow
nl_NL: Toestaan

en: No thanks
nl_NL: Nee, bedankt

en: Next Steps
nl_NL: Volgende Stappen

en: Create your first product!
nl_NL: Maak je eerste product aan!

en: Learn More
nl_NL: Leer Meer

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
nl_NL: Bekijk de WC 101 instructievideo's

en: Get eCommerce advice in your inbox
nl_NL: Ontvang eCommerce advies in je postvak

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
nl_NL: Volg interactieve Sidekick handleidingen

en: Read more about getting started
nl_NL: Lees meer over starten

en: Product Transients Cleared
nl_NL: Product Transients Gewist

en: %d Transients Rows Cleared
nl_NL: %d Transients Rijen Gewist

en: Roles successfully reset
nl_NL: Rollen succesvol hersteld

en: Terms successfully recounted
nl_NL: Termen succesvol opnieuw geteld

en: Sessions successfully cleared
nl_NL: Sessies succesvol gewist

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
nl_NL: Alle ontbrekende WooCommerce pagina's zijn succesvol geïnstalleerd.

en: Tax rates successfully deleted
nl_NL: Belastingtarieven succesvol verwijderd

en: Usage tracking settings successfully reset.
nl_NL: Instellingen voor gebruiksregistratie succesvol herstelt.

en: There was an error calling %s::%s
nl_NL: Er was een fout bij het aanroepen van %s::%s

en: There was an error calling %s
nl_NL: Er was een fout bij het aanroepen van %s

en: Your changes have been saved.
nl_NL: Wijzigingen opgeslagen.

en: Clear transients
nl_NL: Transients wissen

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nl_NL: Deze functie wist de product/winkel transients cache.

en: Expired Transients
nl_NL: Verlopen transients

en: Clear expired transients
nl_NL: Verlopen transients wissen

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
nl_NL: Deze functie wist ALLE verlopen transients uit WordPress.

en: Term counts
nl_NL: Termtelling

en: Recount terms
nl_NL: Termen opnieuw tellen

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
nl_NL: Deze functie telt producttermen opnieuw - handig voor wanneer je instellingen wijzigt waardoor producten verborgen worden uit de catalogus.

en: Capabilities
nl_NL: Rechten

en: Reset capabilities
nl_NL: Rechten herstellen

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nl_NL: Deze functie herstelt de standaardinstellingen voor de admin-, klant- en winkelmanagerrollen. Gebruik dit als je gebruikers geen toegang hebben tot alle WooCommerce adminpagina's.

en: Customer Sessions
nl_NL: Klantsessies

en: Clear all sessions
nl_NL: Alle sessies wissen

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
nl_NL: <strong class="red">Pas op:</strong> Deze functie verwijdert alle gegevens over gebruikerssessies uit de database, inclusief alle huidige actieve winkelmanden.

en: Install WooCommerce Pages
nl_NL: WooCommerce-pagina's installeren

en: Install pages
nl_NL: Pagina's installeren

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
nl_NL: <strong class="red">Let op:</strong>Deze functie installeert alle ontbrekende WooCommerce pagina's. Pagina's die al gedefinieerd en geïnstalleerd zijn, worden niet vervangen.

en: Delete all WooCommerce tax rates
nl_NL: Alle WooCommerce-belastingtarieven verwijderen

en: Delete ALL tax rates
nl_NL: ALLE belastingtarieven verwijderen

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
nl_NL: <strong class="red">Let op:</strong> Deze optie verwijdert ALLE belastingtarieven. Gebruik deze functie zorgvuldig.

en: Reset Usage Tracking Settings
nl_NL: Instellingen voor gebruiksregistratie herstellen

en: Reset usage tracking settings
nl_NL: Instellingen voor gebruiksregistratie herstellen

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
nl_NL: Dit herstelt de instellingen voor gebruiksregistratie, waardoor de opt-in banner opnieuw getoond wordt en er geen gegevens meer verzonden worden.

en: Translation Upgrade
nl_NL: Vertalingsupgrade

en: Force Translation Upgrade
nl_NL: Forceer Vertalingsupgrade

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
nl_NL: <strong class="red">Let op:</strong> Deze optie forceert een vertalingsupgrade voor jouw taal als een vertaling beschikbaar is.

en: Display type
nl_NL: Weergavetype

en: Products
nl_NL: Producten

en: Subcategories
nl_NL: Subcategorieën

en: Both
nl_NL: Beide

en: Upload/Add image
nl_NL: Afbeelding Uploaden/Toevoegen

en: Remove image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Use image
nl_NL: Gebruik afbeelding

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
nl_NL: Je kan hier de productcategorieën voor de winkel beheren. Om de volgorde van de categorieën te wijzigen deze verplaatsen door te slepen. Om meer categorieën per pagina te zien, wijzig je de scherminstellingen bovenaan de pagina.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
nl_NL: Verzendklassen kunnen gebruikt worden om gelijkwaardige producten te groeperen. Deze groepen kunnen dan gebruikt worden door bepaalde verzendmethoden om verschillende tarieven toe te kennen aan verschillende producten.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
nl_NL: Attribuuttermen kunnen toegewezen worden aan producten en variaties.<br/><br/><b>Let op</b>: Als je een term verwijderd, wordt deze verwijderd van alle producten en variaties waaraan deze toegewezen was. Opnieuw aanmaken van de term herstelt niet automatisch de connectie met alle producten.

en: Topic
nl_NL: Onderwerp

en: Delivery URL
nl_NL: Aflever URL

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
nl_NL: Geactiveerd <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
nl_NL: Gepauzeerd <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl_NL: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
nl_NL: Naar de prullenbak verplaatsen

en: Empty Trash
nl_NL: Prullenbak legen

en: Webhook created on %s
nl_NL: Webhook aangemaakt op %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
nl_NL: Je hebt geen rechten om Webhooks aan te maken!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
nl_NL: Je hebt geen rechten om Webhooks te bewerken!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
nl_NL: Je hebt geen rechten om Webhooks te verwijderen!

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
nl_NL[0]: 1 webhook verplaatst naar de Prullenbak.
nl_NL[1]: %d webhooks verplaatst naar de Prullenbak.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
nl_NL[0]: 1 webhook teruggezet vanuit de Prullenbak.
nl_NL[1]: %d webhooks teruggezet vanuit de Prullenbak.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
nl_NL[0]: 1 webhook permanent verwijderd.
nl_NL[1]: %d webhooks permanent verwijderd.

en: Webhook updated successfully.
nl_NL: Webhook succesvol bijgewerkt.

en: Webhook created successfully.
nl_NL: Webhook succesvol aangemaakt.

en: Add Webhook
nl_NL: Webhook toevoegen

en: Search Webhooks
nl_NL: Webhooks zoeken

en: This Webhook has no log yet.
nl_NL: Deze Webhook heeft nog geen log.

en: &lsaquo; Previous
nl_NL: &lsaquo; Vorige

en: Next &rsaquo;
nl_NL: Volgende &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
nl_NL: Welkom bij WooCommerce

en: Welcome to WooCommerce %s
nl_NL: Welkom bij WooCommerce %s

en: Thanks, all done!
nl_NL: Bedankt, helemaal klaar!

en: Thank you for updating to the latest version!
nl_NL: Bedankt voor het bijwerken naar de laatste versie!

en: Thanks for installing!
nl_NL: Bedankt voor het installeren!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
nl_NL: %s WooCommerce %s is krachtiger, stabieler en veiliger dan ooit. We hopen dat je het met plezier gebruikt.

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: Docs
nl_NL: Documentatie

en: What's New
nl_NL: Wat is Nieuw

en: Translators
nl_NL: Vertalers

en: Improved Product Variation Editor
nl_NL: Verbeterde Editor voor Productvariaties

en: When editing product variations in the backend, we have added a new, paginated interface to make the process of adding complex product variations both quicker and more reliable.
nl_NL: We hebben in de backend een nieuwe, gepagineerde interface toegevoegd om het proces van complexe productvariaties toevoegen sneller en betrouwbaarder te maken.

en: Frontend Variation Performance
nl_NL: Frontend Variatieprestaties

en: If your products have many variations (20+) they will use an ajax powered add-to-cart form. Select all options and the matching variation will be found via AJAX. This improves performance on the product page.
nl_NL: Als je producten veel variaties (20+) hebben, gebruiken ze een AJAX gedreven 'voeg toe aan winkelmand' formulier. Selecteer alle opties en de bijpassende variaties worden via AJAX gevonden. Dit verbetert de prestaties op de productpagina.

en: Flat Rate Shipping, Simplified
nl_NL: Vast Tarief Verzending, Versimpeld

en: Flat Rate Shipping was overly complex in previous versions of WooCommerce. We have simplified the interface (without losing the flexibility) making Flat Rate and International Shipping much more intuitive.
nl_NL: Vast Tarief Verzending was te complex in de vorige versies van WooCommerce. We hebben de interface versimpeld (zonder flexibiliteit te verliezen). Dit maakt Vast Tarief en Internationale Verzending intuïtiever.

en: Geolocation with Caching
nl_NL: Geolocatie met Caching

en: If you use static caching you may have found geolocation did not work for non-logged-in customers. We have now introduced a new javascript based Geocaching solution to help. Enable this in the %ssettings%s.
nl_NL: Als je gebruik maakt van statische caching, heb je misschien al gemerkt dat geolocatie niet werkte voor niet-ingelogde gebruikers. We hebben nu een nieuwe Geocaching oplossing op basis van javascript geïntroduceerd om hierbij te helpen. Activeer dit in de %sinstellingen%s.

en: Onboarding Experience
nl_NL: Introductie Ervaring

en: We have added our "WooCommerce 101" tutorial videos to the help tabs throughout admin if you need some help understanding how to use WooCommerce. New installs will also see the new setup wizard to help guide through initial setup.
nl_NL: We hebben onze 'WooCommerce 101' tutorialvideo's toegevoegd aan alle helpbalken in de admin voor ondersteuning bij het gebruik van WooCommerce. Nieuwe installaties zijn ook voorzien van de nieuwe setup wizard om je door de eerste installatie heen te loodsen.

en: To improve performance on the frontend, we've introduced new AJAX endpoints which avoid the overhead of making calls to admin-ajax.php for events such as adding products to the cart.
nl_NL: Om de prestaties aan de frontend te verbeteren, hebben we nieuwe AJAX endpoints geïntroduceerd die de overhead vermijden van calls naar admin-ajax.php bij acties zoals het toevoegen van een product aan de winkelmand.

en: Visual API Authentication
nl_NL: Visuele API Authenticatie

en: Services which integrate with the REST API can now use the visual authentication endpoint so a user can log in and grant API permission from a single page before being redirected back.
nl_NL: Services die integreren met de REST API kunnen nu de visuele authenticatie endpoint gebruiken, zodat een gebruiker kan inloggen en API rechten kan verstrekken vanaf een enkele pagina, voordat deze teruggeleid wordt.

en: Email Notification Improvements
nl_NL: Verbeterde E-mailberichten

en: Email templates have been improved to support a wider array of email clients, and extra notifications, such as partial refund notifications, have been included.
nl_NL: E-mail templates zijn verbeterd om een bredere range van e-mailclients te ondersteunen. Ook zijn extra berichten toegevoegd, zoals gedeeltelijke terugbetalingsberichten.

en: Shipping Method Priorities
nl_NL: Prioriteiten voor Verzendmethoden

en: To give more control over which shipping method is selected by default for customers, each method can now be given a numeric priority.
nl_NL: Je kan nu elke verzendmethode een numerieke prioriteit geven, zodat je meer controle hebt over de standaard verzendmethode voor je klanten.

en: Go to WooCommerce Settings
nl_NL: Ga naar WooCommerce instellingen

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
nl_NL: WooCommerce wordt ontwikkeld en onderhouden door een wereldwijd team van gepassioneerde mensen en ondersteund door een geweldige community van ontwikkelaars. Wil je jouw naam ook terugzien? <a href="%s">Werk mee aan WooCommerce</a>.

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
nl_NL: WooCommerce is vertaald in verschillende talen dankzij ons vertaalteam. Wil je jouw naam ook terugzien? <a href="%s">Vertaal WooCommerce</a>.

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: HTML Email Template
nl_NL: HTML-e-mailsjabloon

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
nl_NL: Als je <strong>WooCommerce</strong> met plezier gebruikt, geef ons dan een &#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733; waardering. Bij voorbaat hartelijk dank van WooThemes!

en: Thanks :)
nl_NL: Bedankt :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
nl_NL: Bedankt voor het verkopen met WooCommerce

en: The file does not exist, please try again.
nl_NL: Dit bestand bestaat niet, probeer het nog eens.

en: The CSV is invalid.
nl_NL: CSV is ongeldig.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
nl_NL: Import compleet - <strong>%s</strong> belastingtarieven geïmporteerd.

en: All done!
nl_NL: Klaar!

en: View Tax Rates
nl_NL: Bekijk Belastingtarieven

en: Import Tax Rates
nl_NL: Importeer Belastingtarieven

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nl_NL: Hallo! Upload een CSV-bestand met belastingtarieven om de inhoud te importeren naar de winkel. Kies een .csv bestand om te uploaden en klik vervolgens op "Upload bestand en importeer".

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
nl_NL: Om belastingtarieven te definiëren moeten de kolommen in een specifieke volgorde staan (10 kolommen). <a href="%s">Klik hier om een ​​voorbeeld te downloaden</a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl_NL: Voordat je een importbestand kan uploaden, moet je de volgende fouten corrigeren:

en: Choose a file from your computer:
nl_NL: Kies een bestand van je computer:

en: Maximum size: %s
nl_NL: Maximumgrootte: %s

en: OR enter path to file:
nl_NL: OF voer bestandspad in:

en: Delimiter
nl_NL: Scheidingsteken

en: Upload file and import
nl_NL: Upload bestand en importeer

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Sorry, er ging iets mis.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Usage Restriction
nl_NL: Gebruiksbeperking

en: Usage Limits
nl_NL: Gebruikslimieten

en: Discount type
nl_NL: Kortingstype

en: Value of the coupon.
nl_NL: Waarde van de kortingsbon.

en: Allow free shipping
nl_NL: Sta gratis verzending toe

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
nl_NL: Aanvinken als de kortingsbon recht op gratis verzending geeft. De <a href="%s">gratis verzendmethode</a> moet geactiveerd zijn en ingesteld op vereist "een geldige kortingsbon voor gratis verzending" (zie de "Gratis Verzending Vereist" instelling).

en: Coupon expiry date
nl_NL: Vervaldatum kortingsbon

en: Minimum spend
nl_NL: Minimale besteding

en: No minimum
nl_NL: Geen minimum

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
nl_NL: Hier kan je het minimum subtotaal instellen dat nodig is om deze kortingsbon te kunnen gebruiken.

en: Maximum spend
nl_NL: Maximale besteding

en: No maximum
nl_NL: Geen maximum

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
nl_NL: Hier kan je het maximaal toegestane subtotaal in stellen voor het gebruik van deze kortingsbon.

en: Individual use only
nl_NL: Enkel individueel gebruik

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
nl_NL: Vink aan als deze kortingsbon niet in combinatie met andere kortingsbonnen gebruikt kan worden

en: Exclude sale items
nl_NL: Afgeprijsde artikelen uitsluiten

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
nl_NL: Aanvinken als de kortingsbon niet toegepast moet worden bij afgeprijsde artikelen. Per-artikel kortingsbonnen werken alleen als het artikel niet afgeprijsd is. Per-winkelmand kortingsbonnen werken alleen als er zich geen afgeprijsde artikelen in de winkelmand bevinden.

en: Search for a product&hellip;
nl_NL: Zoek naar een product &hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
nl_NL: Producten die in de winkelmand moeten zitten om deze kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor 'Productkorting' koos zijn dit de producten die de korting toegewezen krijgen.

en: Exclude products
nl_NL: Uitgesloten producten

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
nl_NL: Producten die niet in de winkelmand mogen zitten om deze kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor 'Productkorting' koos zijn dit de producten die geen korting toegewezen krijgen.

en: Product categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Any category
nl_NL: Elke categorie

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
nl_NL: Een product moet in deze categorie zitten om de kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor "Productkorting" koos zijn het de producten in deze categorie die de korting toegewezen krijgen.

en: Exclude categories
nl_NL: Uitgesloten categorieën

en: No categories
nl_NL: Geen categorieën

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
nl_NL: Een product mag niet in deze categorie zitten om kortingsbon te kunnen gebruiken. Als u voor "Productkorting" koos zijn het de producten in deze categorie die geen korting toegewezen krijgen.

en: Email restrictions
nl_NL: E-mailbeperkingen

en: No restrictions
nl_NL: Geen beperkingen

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
nl_NL: Lijst van toegestane e-mails om te vergelijken met het factuur e-mailadres van de klant als een bestelling is geplaatst. Scheid de e-mailadressen met komma's.

en: Usage limit per coupon
nl_NL: Gebruikslimiet per kortingsbon

en: How many times this coupon can be used before it is void.
nl_NL: Het aantal keer dat deze kortingsbon gebruikt mag worden voordat hij vervalt

en: Limit usage to X items
nl_NL: Beperk gebruik tot X artikelen

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
nl_NL: Het maximum aantal individuele artikelen waar deze kortingsbon op toegepast kan worden. Laat dit veld leeg om de kortingsbon toe te passen op alle toegestane items in de winkelmand.

en: Usage limit per user
nl_NL: Gebruikslimiet per klant

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
nl_NL: Aantal keer dat de kortingsbon gebruikt mag worden door een individuele gebruiker. Gebruikt factuure-mail voor gasten en gebruiker ID voor ingelogde gebruikers.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
nl_NL: Kortingsboncode bestaat al - klanten zullen de laatste kortingsbon gebruiken met deze code.

en: Resend order emails
nl_NL: Bestelling e-mails opnieuw versturen

en: Generate download permissions
nl_NL: Genereer downloadrechten

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Save %s
nl_NL: %s opslaan

en: Save/update the %s
nl_NL: Sla het %s op

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: %s %s details
nl_NL: %s %s gegevens

en: Payment via %s
nl_NL: Betaling via %s

en: Customer IP
nl_NL: Klant IP

en: General Details
nl_NL: Algemene gegevens

en: Order date:
nl_NL: Besteldatum:

en: Order status:
nl_NL: Bestelstatus:

en: Customer:
nl_NL: Klant:

en: View other orders
nl_NL: Bekijk andere bestellingen

en: Billing Details
nl_NL: Factuurgegevens

en: Load billing address
nl_NL: Factuuradres laden

en: Address
nl_NL: Adres

en: No billing address set.
nl_NL: Geen factuuradres ingesteld.

en: Payment Method:
nl_NL: Betaalmethode:

en: N/A
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Other
nl_NL: Anders

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie ID

en: Shipping Details
nl_NL: Verzendgegevens

en: Copy from billing
nl_NL: Kopiëren van facturering

en: Load shipping address
nl_NL: Verzendadres laden

en: No shipping address set.
nl_NL: Geen verzendadres ingesteld

en: Customer Provided Note
nl_NL: Notitie door Klant aangeleverd

en: Customer's notes about the order
nl_NL: Notities van de klant over deze bestelling:

en: File %d
nl_NL: Bestand %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
nl_NL: Zoek naar een downloadbaar product&hellip;

en: Grant Access
nl_NL: Toegang Openstellen

en: added on %1$s at %2$s
nl_NL: toegevoegd op %1$s om %2$s

en: by %s
nl_NL: door %s

en: Delete note
nl_NL: Notitie verwijderen

en: There are no notes yet.
nl_NL: Er zijn nog geen notities.

en: Add note
nl_NL: Notitie toevoegen

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nl_NL: Voeg een notitie toe ter referentie of voeg een klantnotitie toe (de gebruiker krijgt een melding).

en: Private note
nl_NL: Privénotitie

en: Note to customer
nl_NL: Notitie aan klant

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Product Type
nl_NL: Producttype

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
nl_NL: Virtuele producten zijn immaterieel en worden niet verzonden.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nl_NL: Downloadbare producten geven toegang tot een bestand na aankoop.

en: Inventory
nl_NL: Voorraad

en: Shipping
nl_NL: Verzendmethoden

en: Linked Products
nl_NL: Gerelateerde producten

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Stock Keeping Unit
nl_NL: Artikel Nummer

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nl_NL: SKU verwijst naar een Stock Keeping Unit, een unieke identificatie voor elke afzonderlijke product en dienst die verkocht kan worden.

en: Enter the external URL to the product.
nl_NL: Geef een externe URL op.

en: Button text
nl_NL: Knop tekst

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nl_NL: Deze tekst wordt getoond op de knop die linkt naar het externe product.

en: Regular Price
nl_NL: Reguliere Prijs

en: Sale Price
nl_NL: Kortingsprijs

en: Schedule
nl_NL: Periode instellen

en: Sale Price Dates
nl_NL: Kortingsperiode

en: The sale will end at the beginning of the set date.
nl_NL: De uitverkoop eindigt aan het begin van de ingevoerde datum.

en: Downloadable Files
nl_NL: Downloadbare bestanden

en: This is the name of the download shown to the customer.
nl_NL: Dit is de naam van de download die getoond wordt aan de klant.

en: File URL
nl_NL: Bestand URL

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
nl_NL: Dit is de URL of absolute pad naar het bestand waartoe de klant toegang krijgt. URLs die hier ingevoerd worden moeten al gecodeerd zijn.

en: Add File
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Download Limit
nl_NL: Downloadlimiet

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nl_NL: Houdt deze leeg voor ongelimiteerd aantal downloads.

en: Download Expiry
nl_NL: Download Vervaltijd

en: Never
nl_NL: Nooit

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nl_NL: Voer het aantal dagen voordat een download link verloopt of laat leeg.

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
nl_NL: Kies het downloadtype - dit bestuurt het <a href="%s">schema</a>.

en: Standard Product
nl_NL: Standaardproduct

en: Application/Software
nl_NL: Applicatie/Software

en: Music
nl_NL: Muziek

en: Tax Status
nl_NL: Belastingstatus

en: Taxable
nl_NL: Belastbaar

en: Shipping only
nl_NL: Alleen verzenden

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
nl_NL: Bepaal of het gehele product belast wordt met btw, of slechts de verzendkosten.

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Tax Class
nl_NL: Belastingklasse

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
nl_NL: Kies een belastingklasse voor dit product. Belastingsklasse's worden gebruikt om verschillende btw tarieven toe te kennen aan specifieke type producten.

en: Manage stock?
nl_NL: Voorraad beheren?

en: Enable stock management at product level
nl_NL: Activeer voorraadmanagement op productniveau

en: Stock Qty
nl_NL: Aantal op voorraad

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nl_NL: Voorraadniveau. Als dit een variabel product is, zal deze waarde gebruikt worden voor de voorraden van alle variaties, tenzij je voorraad definieert op variatieniveau.

en: Allow Backorders?
nl_NL: Backorders toestaan?

en: Do not allow
nl_NL: Niet toestaan

en: Allow, but notify customer
nl_NL: Toestaan, maar klant informeren

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
nl_NL: Als er sprake is van voorraadbeheer, bepaalt dit of nabestellingen zijn toegestaan. Indien geactiveerd, kan het voorraadniveau onder 0 komen.

en: Stock status
nl_NL: Voorraadstatus

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nl_NL: Bepaalt of een product wel of niet wordt getoond als "op voorraad" of "uitverkocht" op de front-end.

en: Sold Individually
nl_NL: Individueel verkocht

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
nl_NL: Activeer dit als dit artikel maar één keer per bestelling gekocht mag worden

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: Weight in decimal form
nl_NL: Gewicht in decimale notatie

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: LxWxH in decimal form
nl_NL: LxBxH in decimale notatie

en: No shipping class
nl_NL: Geen verzendklasse

en: Shipping class
nl_NL: Verzendklasse

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nl_NL: Verzendklassen worden gebruikt door bepaalde verzendmethoden om gelijkaardige producten te groeperen.

en: Expand
nl_NL: Uitklappen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Custom product attribute
nl_NL: Custom producteigenschap

en: Save Attributes
nl_NL: Eigenschappen opslaan

en: Up-Sells
nl_NL: Up-sells

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nl_NL: Up-sells zijn producten die je aanbeveelt in plaats van het huidige product. Bijvoorbeeld een product dat meer winst oplevert, van een betere kwaliteit is of duurder is.

en: Cross-Sells
nl_NL: Cross-sells

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nl_NL: Cross-sells zijn producten die je aanbeveelt op basis van het huidige product.

en: Grouping
nl_NL: Groeperen

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
nl_NL: Stel deze optie in om dit product onderdeel te maken van een gegroepeerd product.

en: Purchase Note
nl_NL: Aankoopnotitie

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nl_NL: Voeg een notitie toe die naar de klant verzonden wordt na aankoop (optioneel).

en: Menu order
nl_NL: Menuvolgorde

en: Custom ordering position.
nl_NL: Aangepast volgorde positie.

en: Enable reviews
nl_NL: Reviews activeren

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
nl_NL: Voordat je variaties toevoegt, dien je eerst enkele eigenschappen in te stellen via de tab <strong>Eigenschappen</strong>.

en: Learn more
nl_NL: Leer meer

en: Default Form Values
nl_NL: Standaard Formulierwaarden

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
nl_NL: Dit zijn de eigenschappen op de front-end al worden geselecteerd.

en: No default
nl_NL: Geen default

en: Add variation
nl_NL: Variatie toevoegen

en: Create variations from all attributes
nl_NL: Variaties aanmaken van alle attributen

en: Delete all variations
nl_NL: Alle variaties verwijderen

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
nl_NL: &quot;Geactiveerd&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
nl_NL: &quot;Dowloadbaar&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
nl_NL: &quot;Virtueel&quot; omschakelen

en: Pricing
nl_NL: Prijs

en: Set regular prices
nl_NL: Normale prijzen instellen

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
nl_NL: Reguliere prijzen verhogen (vast bedrag of percentage)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
nl_NL: Reguliere prijzen verlagen (vast bedrag of percentage)

en: Set sale prices
nl_NL: Kortingsprijzen instellen

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
nl_NL: Kortingsprijzen verhogen (vast bedrag of percentage)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
nl_NL: Kortingsprijzen verlagen (vast bedrag of percentage)

en: Set scheduled sale dates
nl_NL: Geplande uitverkoopdata instellen

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
nl_NL: &quot;Voorraad beheren&quot; omschakelen

en: Downloadable products
nl_NL: Downloadbare producten

en: Download limit
nl_NL: Downloadlimiet

en: Download expiry
nl_NL: Download vervaltijd

en: Go
nl_NL: Ga

en: %s item | %s items
nl_NL[0]: %s artikel
nl_NL[1]: %s artikelen

en: Go to the first page
nl_NL: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the previous page
nl_NL: Ga naar de vorige pagina

en: Select Page
nl_NL: Pagina selecteren

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: Go to the next page
nl_NL: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the last page
nl_NL: Ga naar de laatste pagina

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Product SKU must be unique.
nl_NL: Product SKU dient uniek te zijn.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
nl_NL: Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het geen geschikt bestandstype is. Types die zijn toegestaan, zijn: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
nl_NL: Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het niet bestaat op de server.

en: Variation #%s of %s
nl_NL: Variatie #%s van %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
nl_NL: #%s &ndash; Variatie SKU moet uniek zijn.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
nl_NL: #%s &ndash; Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het geen geschikt bestandstype is. Types die zijn toegestaan, zijn: %s

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
nl_NL: #%s &ndash; Het te downloaden bestand %s kan niet gebruikt worden, omdat het niet bestaat op de server.

en: Delete image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Add Images to Product Gallery
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen aan de productgalerij

en: Add to gallery
nl_NL: Aan galerij toevoegen

en: Add product gallery images
nl_NL: Productafbeeldingen toevoegen

en: Revoke Access
nl_NL: Toegang Terugtrekken

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nl_NL[0]: %s keer gedownload
nl_NL[1]: %s keer gedownload

en: Downloads Remaining
nl_NL: Resterende Downloads

en: Access Expires
nl_NL: Toegang Verlopen

en: Fee
nl_NL: Kosten

en: Fee Name
nl_NL: Kosten naam

en: Variation ID:
nl_NL: Variatie ID:

en: No longer exists
nl_NL: Bestaat niet meer

en: Add&nbsp;meta
nl_NL: Meta toevoegen

en: After pre-tax discounts.
nl_NL: Nadat kortingen vóór belastingheffing toegepast worden

en: Before pre-tax discounts.
nl_NL: Voordat kortingen vóór belastingheffing toegepast worden

en: Item
nl_NL: Artikel

en: Cost
nl_NL: Kosten

en: Qty
nl_NL: Aantal

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Coupon(s) Used
nl_NL: Gebruikte Kortingsbon(nen)

en: Discount
nl_NL: Korting

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
nl_NL: Dit is de totale korting. Kortingen worden per artikelregel bepaald.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
nl_NL: Dit zijn de totale verzend- en behandelingskosten voor de bestelling.

en: Order Total
nl_NL: Besteltotaal

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Delete selected line item(s)
nl_NL: Geselecteerde bestelregel(s) verwijderen

en: Stock Actions
nl_NL: Voorraadacties

en: Reduce line item stock
nl_NL: Verlaag de voorraad van de bestelregel

en: Increase line item stock
nl_NL: Verhoog de voorraad van de bestelregel

en: Add line item(s)
nl_NL: Bestelregel(s) toevoegen

en: To edit this order change the status back to "Pending"
nl_NL: Wijzig de status terug naar "In behandeling" om deze bestelling aan te kunnen passen

en: This order has been paid for and is no longer editable
nl_NL: Deze bestelling is betaald en kan niet meer bewerkt worden

en: Add Tax
nl_NL: Belastingen toevoegen

en: Refund
nl_NL: Terugbetalen

en: Calculate Taxes
nl_NL: Belastingen berekenen

en: Calculate Total
nl_NL: Bereken Totaal

en: Add product(s)
nl_NL: Product(en) toevoegen

en: Add fee
nl_NL: Kosten toevoegen

en: Add shipping cost
nl_NL: Voeg verzendkosten toe

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Restock refunded items
nl_NL: Neem de terugbetaalde artikelen weer op voorraad

en: Amount already refunded
nl_NL: Bedrag al terugbetaald

en: Total available to refund
nl_NL: Totaal beschikbaar om terug te betalen

en: Refund amount
nl_NL: Terugbetalingsbedrag

en: Reason for refund (optional)
nl_NL: Reden voor terugbetaling (optioneel)

en: Payment Gateway
nl_NL: Betalingsverwerker

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
nl_NL: De payment gateway die gebruikt is voor deze bestelling ondersteunt geen automatische terugbetalingen.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
nl_NL: Je dient handmatig de terugbetaling uit te voeren via de gebruikte payment gateway.

en: Add products
nl_NL: Producten toevoegen

en: Add tax
nl_NL: Belastingen toevoegen

en: Rate name
nl_NL: Tariefnaam

en: Tax class
nl_NL: Belastingklasse

en: Rate code
nl_NL: Tariefcode

en: Rate %
nl_NL: Tarief %

en: Or, enter tax rate ID:
nl_NL: Of, vul belastingtarief ID in:

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Shipping Name
nl_NL: Verzendkostennaam

en: Shipping Method
nl_NL: Verzendmethode

en: Select terms
nl_NL: Selecteer termen

en: Add new
nl_NL: Nieuw item toevoegen

en: "%s" separate terms
nl_NL: "%s" aparte termen

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
nl_NL: Vul tekst in of enkele attributen door "%s" onderscheidende waarden.

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: Choose file
nl_NL: Bestand kiezen

en: Insert file URL
nl_NL: Bestand URL invoegen

en: Drag and drop, or click to set menu order manually
nl_NL: Versleep of klik om de volgorde van het menu handmatig in te stellen

en: Any
nl_NL: Alle

en: Remove this image
nl_NL: Deze afbeelding verwijderen

en: Upload an image
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
nl_NL: Voer een SKU in voor deze variatie of laat deze leeg om de SKU van het hoofdproduct te gebruiken.

en: Enabled
nl_NL: Geactiveerd

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nl_NL: Activeer deze optie als de aankoop van het product toegang geeft tot een downloadbaar bestand

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nl_NL: Activeer deze optie als het product niet verzonden wordt of als er geen verzendkosten zijn

en: Enable this option to enable stock management at variation level
nl_NL: Activeer deze optie om voorraadbeheer op variatieniveau te activeren

en: Regular Price:
nl_NL: Reguliere Prijs:

en: Variation price (required)
nl_NL: Variatieprijs (vereist)

en: Sale Price:
nl_NL: Kortingsprijs:

en: Cancel schedule
nl_NL: Annuleer planning

en: Sale start date:
nl_NL: Startdatum uitverkoop:

en: Sale end date:
nl_NL: Einddatum uitverkoop:

en: Stock Qty:
nl_NL: Voorraad:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
nl_NL: Voer een aantal in om voorraadbeheer op variatieniveau te activeren, of laat deze leeg om de instellingen van het hoofdproduct te gebruiken.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
nl_NL: Voer een gewicht in voor deze variatie of laat deze leeg om het gewicht van het hoofdproduct te gebruiken.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
nl_NL: Afmetingen (LxBxH)

en: Shipping class:
nl_NL: Verzendklasse:

en: Same as parent
nl_NL: Zelfde als hoofditem

en: Tax class:
nl_NL: Belastingklasse:

en: Variation Description:
nl_NL: Variatiebeschrijving:

en: Download Limit:
nl_NL: Download Limiet:

en: Download Expiry:
nl_NL: Download Vervaltijd:

en: Sold %s worth in the last %d days
nl_NL: Verkochte %s waarde in de laatste %d dagen

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
nl_NL[0]: Verkochte item in de laatste %d dagen
nl_NL[1]: Verkochte %d artikelen in de laatste %d dagen

en: %s discounts in total
nl_NL: %s kortingen in totaal

en: %d coupons used in total
nl_NL: %d kortingsbonnen in totaal gebruikt

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: Last 7 Days
nl_NL: Afgelopen 7 dagen

en: Filter by coupon
nl_NL: Filter op kortingsbon

en: Choose coupons&hellip;
nl_NL: Kies kortingsbonnen&hellip;

en: All coupons
nl_NL: Alle kortingsbonnen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: No used coupons found
nl_NL: Geen gebruikte kortingsbonnen gevonden

en: Most Popular
nl_NL: Meest Populair

en: No coupons found in range
nl_NL: Geen kortingsbonnen gevonden binnen het gekozen bereik

en: Most Discount
nl_NL: Meeste Korting

en: Export CSV
nl_NL: Exporteer CSV

en: Number of coupons used
nl_NL: Aantal gebruikte kortingsbonnen

en: Discount amount
nl_NL: Kortingsbedrag

en: Customer
nl_NL: Klant

en: No customers found.
nl_NL: Geen klanten gevonden.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
nl_NL[0]: %s eerdere bestelling gelinkt
nl_NL[1]: %s eerdere bestellingen gelinkt

en: Refreshed stats for %s
nl_NL: Statistieken voor %s ververst

en: Search customers
nl_NL: Klanten zoeken

en: Refresh stats
nl_NL: Statistieken verversen

en: View orders
nl_NL: Bekijk Bestellingen

en: Link previous orders
nl_NL: Link eerdere bestellingen

en: Name (Last, First)
nl_NL: Naam (Achternaam, Voornaam)

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Money Spent
nl_NL: Bedrag Gespendeerd

en: Last order
nl_NL: Laatste bestelling

en: %s signups in this period
nl_NL: %s inschrijvingen deze periode

en: Customer Sales
nl_NL: Verkoop aan Klanten

en: Guest Sales
nl_NL: Verkoop aan Gasten

en: Customer Orders
nl_NL: Bestellingen van klanten

en: Guest Orders
nl_NL: Bestellingen van Gasten

en: orders
nl_NL: bestellingen

en: customer orders
nl_NL: bestellingen van klanten

en: guest orders
nl_NL: bestellingen van gasten

en: Signups
nl_NL: Inschrijvingen

en: new users
nl_NL: Nieuwe gebruikers

en: No low in stock products found.
nl_NL: Geen producten met laag voorraadniveau gevonden.

en: No out of stock products found.
nl_NL: Geen uitverkochte producten gevonden.

en: %s sales in %s
nl_NL: %s verkoop in %s

en: Select categories&hellip;
nl_NL: Kies categorieën&hellip;

en: None
nl_NL: Geen

en: All
nl_NL: Alle

en: &larr; Choose a category to view stats
nl_NL: &larr; Kies een categorie om de statistieken te bekijken

en: %s average daily sales
nl_NL: %s gemiddelde dagelijkse verkoop

en: %s average monthly sales
nl_NL: %s gemiddelde maandelijkse verkoop

en: %s gross sales in this period
nl_NL: %s bruto verkoop in deze periode

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
nl_NL: Dit is de som van het order totaal, inclusief verzendkosten en belastingen.

en: %s net sales in this period
nl_NL: %s netto verkoop in deze periode

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
nl_NL: Dit is de som van het order totaal, exclusief verzendkosten en belastingen.

en: %s orders placed
nl_NL: %s bestellingen geplaatst

en: %s items purchased
nl_NL: %s artikelen gekocht

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
nl_NL[0]: %s terugbetaalde %d bestelling
nl_NL[1]: %s terugbetaalde %d bestellingen

en: %s charged for shipping
nl_NL: %s berekend voor verzending

en: %s worth of coupons used
nl_NL: Ter waarde van %s aan kortingsbonnen gebruikt

en: Number of items sold
nl_NL: Aantal verkochte artikelen

en: Number of orders
nl_NL: Aantal bestellingen

en: Average sales amount
nl_NL: Gemiddelde omzet

en: Shipping amount
nl_NL: Verzendkostenbedrag

en: Gross Sales amount
nl_NL: Bruto Verkoopaantal

en: Net Sales amount
nl_NL: Netto Verkoopaantal

en: %s sales for the selected items
nl_NL: %s verkoop voor de geselecteerde artikelen

en: %s purchases for the selected items
nl_NL: %s aankopen voor de geselecteerde artikelen

en: Showing reports for:
nl_NL: Rapporten voor:

en: Reset
nl_NL: Herstellen

en: Product Search
nl_NL: Product Zoeken

en: Top Sellers
nl_NL: Top Verkopers

en: No products found in range
nl_NL: Geen producten gevonden binnen het gekozen bereik

en: Top Earners
nl_NL: Top Verdieners

en: &larr; Choose a product to view stats
nl_NL: &larr; Kies een product om de statistieken te bekijken

en: Sales amount
nl_NL: Omzet

en: No products found.
nl_NL: Geen producten gevonden.

en: Parent
nl_NL: Hoofd

en: Units in stock
nl_NL: Eenheden op voorraad

en: Rate
nl_NL: Tarief

en: Number of Orders
nl_NL: Aantal bestellingen

en: Tax Amount
nl_NL: Belastingbedrag

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
nl_NL: Dit is de som van het belastingbedrag van de "Belastingregels" binnen de bestellingen.

en: Shipping Tax Amount
nl_NL: Bedrag Verzendkostenbelasting

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
nl_NL: Dit is de som van het bedrag verzendkostenbelastingen van de "Belastingregels" binnen de bestellingen.

en: Total Tax
nl_NL: Totale Belastingen

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
nl_NL: Dit zijn de totale belastingen voor het tarief (verzendkostenbelasting + productbelasting).

en: No taxes found in this period
nl_NL: Geen belastingen gevonden in deze periode

en: Period
nl_NL: Periode

en: Total Sales
nl_NL: Totale Verkoop

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
nl_NL: Dit is de som van het 'Besteltotaal' veld binnen de bestellingen.

en: Total Shipping
nl_NL: Totaal verzendkosten

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
nl_NL: Dit is de som van het 'Verzendtotaal' veld binnen de bestellingen.

en: Net profit
nl_NL: Nettowinst

en: Total sales minus shipping and tax.
nl_NL: Totale verkoop minus verzendkosten en belastingen.

en: Totals
nl_NL: Totalen

en: Account Pages
nl_NL: Accountpagina's

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
nl_NL: Deze pagina's moeten ingesteld worden, zodat WooCommerce weet waar gebruikers heen geleid moeten worden voor toegang tot account-gerelateerde functies.

en: My Account Page
nl_NL: Mijn Account pagina

en: Page contents:
nl_NL: Pagina-inhoud:

en: My Account Endpoints
nl_NL: Mijn Account Endpoints

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
nl_NL: Endpoints worden toegevoegd aan pagina-URLs om specifieke acties op accountpagina's uit te kunnen voeren. Ze moeten uniek zijn.

en: View Order
nl_NL: Bekijk bestelling

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
nl_NL: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Bekijk Bestelling pagina

en: Edit Account
nl_NL: Bewerk Account

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
nl_NL: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Bewerk Account pagina

en: Edit Address
nl_NL: Adres wijzigen

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
nl_NL: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Bewerk Adres pagina

en: Lost Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
nl_NL: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Wachtwoord Vergeten pagina

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
nl_NL: Endpoint om de klant uit te loggen. Je kan deze toevoegen aan je menu's via een custom link: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Registration Options
nl_NL: Registratie-opties

en: Enable Registration
nl_NL: Activeer registratie

en: Enable registration on the "Checkout" page
nl_NL: Activeer registratie op de "Afrekenen" pagina

en: Enable registration on the "My Account" page
nl_NL: Activeer registratie op de "Mijn Account" pagina

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
nl_NL: Herinnering om in te loggen weergeven op de "Afrekenen" pagina voor terugkerende klanten

en: Account Creation
nl_NL: Account aanmaken

en: Automatically generate username from customer email
nl_NL: Automatisch een gebruikersnaam uit klant-e-mail genereren

en: Automatically generate customer password
nl_NL: Automatisch een klantwachtwoord genereren

en: General Options
nl_NL: Algemene opties

en: Enable the REST API
nl_NL: Activeer de REST-API

en: Checkout Options
nl_NL: Opties voor Afrekenen

en: Checkout Process
nl_NL: Afrekenproces

en: Enable the use of coupons
nl_NL: Activeer het gebruik van kortingsbonnen

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
nl_NL: Kortingsbonnen kunnen toegepast worden vanaf de winkelmand- en afrekenpagina's.

en: Calculate coupon discounts sequentially
nl_NL: Kortingsbonnen opvolgend toepassen

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
nl_NL: Bij gebruik van meerdere kortingsbonnen wordt de eerste kortingsbon toegepast op het volledige bedrag, de tweede kortingbon op het gereduceerde bedrag, enzovoort.

en: Enable guest checkout
nl_NL: Activeer afrekenen als gast

en: Allows customers to checkout without creating an account.
nl_NL: Laat klanten afrekenen zonder een account aan te maken

en: Force secure checkout
nl_NL: Forceer veilig afrekenen

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
nl_NL: Forceer gebruik van SSL (HTTPS) op de afrekenpagina's (een SSL certificaat is vereist)

en: Force HTTP when leaving the checkout
nl_NL: Gebruik HTTP bij het verlaten van de afrekenpagina

en: Checkout Pages
nl_NL: Afrekenpagina's

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
nl_NL: Deze pagina's moeten ingesteld worden, zodat WooCommerce weet waar gebruikers heen geleid moeten worden bij het afrekenen.

en: Cart Page
nl_NL: Winkelmandpagina

en: Checkout Page
nl_NL: Afrekenpagina

en: Terms and Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nl_NL: Wanneer je een "Algemene Voorwaarden" pagina aanmaakt, wordt de klant gevraagd deze te accepteren voordat deze een bestelling kan plaatsen.

en: Checkout Endpoints
nl_NL: Endpoints voor Afrekenen

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
nl_NL: Endpoints worden toegevoegd aan pagina-URLs om specifieke acties tijdens het afrekenen uit te kunnen voeren. Ze moeten uniek zijn.

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
nl_NL: Endpoint voor het Afrekenen &rarr; Betalingspagina

en: Order Received
nl_NL: Bestelling ontvangen

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
nl_NL: Endpoint voor het Afrekenen &rarr; Bestelling Ontvangen pagina

en: Add Payment Method
nl_NL: Betaalmethode toevoegen

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
nl_NL: Endpoint voor de pagina Afrekenen &rarr; Betaalmethode toevoegen

en: Payment Gateways
nl_NL: Betalingsverwerkers

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
nl_NL: Geinstalleerde betalingsverwerkers zijn hieronder weergegeven. Versleep betalingsverwerkers om de volgorde op de frontend te bepalen.

en: Gateway Display Order
nl_NL: Volgorde van betalingsverwerkers

en: Gateway
nl_NL: Betalingsverwerker

en: Gateway ID
nl_NL: Betalingsverwerker-ID

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Email Options
nl_NL: E-mailopties

en: Email Sender Options
nl_NL: E-mailafzender opties

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
nl_NL: De volgende opties zijn gerelateerd aan de afzender (e-mailadres en naam) die gebruikt wordt in WooCommerce e-mails.

en: "From" Name
nl_NL: “Van” naam

en: "From" Email Address
nl_NL: “Van” e-mailadres

en: Email Template
nl_NL: E-mailsjabloon

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
nl_NL: Deze sectie wordt gebruikt om WooCommerce e-mails aan te passen. <a href="%s" target="_blank">Klik hier om je e-mailtemplates te bekijken</a>. Voor meer functies, kopieer <code>woocommerce/templates/emails/</code> naar <code>uwthema/woocommerce/emails/</code>.

en: Header Image
nl_NL: Headerafbeelding

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
nl_NL: Voeg de URL in voor de e-mail-header. Upload de afbeelding door middel van de <a href="%s">media uploader</a>.

en: Email Footer Text
nl_NL: E-mail footertekst

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
nl_NL: De tekst verschijnt in de footer van WooCommerce e-mails.

en: Base Colour
nl_NL: Basiskleur

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
nl_NL: De basiskleur voor WooCommerce e-mailtemplates. Standaard <code>#557da1</code>.

en: Background Colour
nl_NL: Achtergrondkleur

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
nl_NL: De achtergrondkleur voor WooCommerce e-mailtemplates. Standaard <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
nl_NL: E-mailbericht achtergrondkleur

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
nl_NL: De bericht achtergrond kleur. Standaard <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
nl_NL: E-mailbericht tekstkleur

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
nl_NL: De bericht tekst kleur. Standaard <code>#505050</code>.

en: Base Location
nl_NL: Winkellocatie

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
nl_NL: De locatie van jouw winkel. Belastingtarieven zullen gebaseerd worden op dit land.

en: Selling Location(s)
nl_NL: Verkooplocatie(s)

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
nl_NL: Deze optie maakt het mogelijk om in te stellen aan welke landen je wilt verkopen.

en: Sell to all countries
nl_NL: Verkoop aan alle landen

en: Sell to specific countries only
nl_NL: Verkoop enkel aan specifieke landen

en: Specific Countries
nl_NL: Specifieke landen

en: Default Customer Address
nl_NL: Standaard klantadres

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
nl_NL: Deze optie bepaalt het standaardadres voor de klanten (voordat ze hun gegevens invullen).

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
nl_NL:  Als je geolocatie gebruikt, wordt de %sMaxMind GeoLite Database%s periodiek gedownload naar je wp-content map.

en: No address
nl_NL: Geen adres

en: Shop base address
nl_NL: Winkelbasisadres

en: Geolocate
nl_NL: Geolocatie

en: Geolocate (with page caching support)
nl_NL: Geolocatie (met cachingondersteuning voor de pagina)

en: Store Notice
nl_NL: Winkelmelding

en: Enable site-wide store notice text
nl_NL: Activeer de winkelmelding op de site

en: Store Notice Text
nl_NL: Tekst van winkelmelding

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nl_NL: Dit is een demowinkel voor testdoeleinden &mdash; bestellingen zullen niet worden uitgeleverd.

en: Currency Options
nl_NL: Valuta-opties

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nl_NL: De volgende opties bepalen hoe de prijzen getoond worden aan de klant.

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl_NL: Dit bepaalt de valuta voor de catalogusprijzen en gateways.

en: This controls the position of the currency symbol.
nl_NL: Dit bepaalt de positie van het valutasymbool.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nl_NL: Hier kan je het scheidingsteken instellen dat getoond wordt tussen de duizendtallen van de prijzen.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nl_NL: Hier kan je het scheidingsteken instellen dat getoond wordt voor decimalen van de prijzen.

en: Number of Decimals
nl_NL: Aantal decimalen

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nl_NL: Hier kan je het aantal decimalen instellen dat wordt getoond in de prijzen.

en: Integration
nl_NL: Integratie

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Shop & Product Pages
nl_NL: Winkel en productpagina's

en: Shop Page
nl_NL: Winkelpagina

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
nl_NL: The basispagina kan ook gebruikt worden in de <a href="%s">product permalinks</a>.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nl_NL: Hier kan je de basispagina van de winkel instellen. Op de basispagina wordt het productarchief getoond.

en: Shop Page Display
nl_NL: Winkelpagina-weergave

en: This controls what is shown on the product archive.
nl_NL: Dit bepaalt wat wordt weergeven op het productarchief.

en: Show products
nl_NL: Producten tonen

en: Show categories &amp; subcategories
nl_NL: (Sub)categorieën tonen

en: Show both
nl_NL: Toon beide

en: Default Category Display
nl_NL: Standaard categorieweergave

en: This controls what is shown on category archives.
nl_NL: Dit bepaalt wat wordt weergeven op categorie archieven.

en: Show subcategories
nl_NL: Subcategorieën tonen

en: Default Product Sorting
nl_NL: Standaard productsortering

en: This controls the default sort order of the catalog.
nl_NL: Dit bepaalt de standaard sorteervolgorde van de catalogus.

en: Default sorting (custom ordering + name)
nl_NL: Standaard sorteervolgorde

en: Popularity (sales)
nl_NL: Populariteit (verkoop)

en: Average Rating
nl_NL: Gemiddelde Beoordeling

en: Sort by most recent
nl_NL: Meest recent

en: Sort by price (asc)
nl_NL: Prijs (oplopend)

en: Sort by price (desc)
nl_NL: Prijs (aflopend)

en: Add to cart behaviour
nl_NL: 'Voeg toe aan winkelmand'-functionaliteit

en: Redirect to the cart page after successful addition
nl_NL: Na succesvolle toevoeging gelijk doorsturen naar de winkelmandpagina

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
nl_NL: AJAX 'voeg toe aan winkelmand'-knoppen activeren op archiefpagina's

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
nl_NL: Deze instellingen bepalen de weergave en afmetingen van afbeeldingen in de catalogus. De weergave aan de front-end wordt nog steeds bepaalt door CSS stijlen. Als deze instellingen veranderd worden, is het eventueel nodig om de <a href="%s">thumbnails opnieuw te genereren</a>.

en: Catalog Images
nl_NL: Catalogusafbeeldingen

en: This size is usually used in product listings
nl_NL: Dit formaat wordt meestal gebruikt in productlijsten

en: Single Product Image
nl_NL: Productafbeelding

en: This is the size used by the main image on the product page.
nl_NL: Dit formaat wordt gebruikt als hoofdafbeelding op een productpagina.

en: Product Thumbnails
nl_NL: Product-thumbnails

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
nl_NL: Dit formaat wordt meestal gebruikt voor een galerij op de productpagina.

en: Product Image Gallery
nl_NL: Productafbeeldingen-galerij

en: Enable Lightbox for product images
nl_NL: Lightbox voor productafbeeldingen activeren

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
nl_NL: Een script laden zodat afbeeldingen uit de productgalerij in een lightbox geopend worden.

en: Manage Stock
nl_NL: Voorraad Beheren

en: Enable stock management
nl_NL: Voorraadbeheer activeren

en: Hold Stock (minutes)
nl_NL: Voorraad behouden (minuten)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
nl_NL: Behoud voorraad (voor onbetaalde bestellingen) gedurende x minuten. Wanneer deze limiet is bereikt zal de bestelling die in behandeling is geannuleerd worden. Laat leeg om uit te schakelen.

en: Notifications
nl_NL: Notificaties

en: Enable low stock notifications
nl_NL: Activeer lage voorraad notificatie.

en: Enable out of stock notifications
nl_NL: Activeer uitverkocht meldingen

en: Notification Recipient
nl_NL: Notificatieontvanger

en: Low Stock Threshold
nl_NL: Lage voorraad drempelwaarde

en: Out Of Stock Threshold
nl_NL: Uitverkocht-drempelwaarde

en: Out Of Stock Visibility
nl_NL: Uitverkocht Zichtbaarheid

en: Hide out of stock items from the catalog
nl_NL: Verberg uitverkochte artikelen in de catalogus

en: Stock Display Format
nl_NL: Voorraad weergave notatie

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
nl_NL: Dit bepaalt hoe voorraad wordt weergegeven op de front-end.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
nl_NL: Toon altijd de voorraad - bv.  "12 in voorraad"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
nl_NL: Toon alleen de voorraad als deze laag is - bv.  "Nog 2 op voorraad" ipv "In voorraad"

en: Never show stock amount
nl_NL: Toon nooit het aantal in voorraad

en: File Download Method
nl_NL: Downloadmethode

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
nl_NL: Downloads forceren zal URLs verborgen houden, maar sommige servers zullen grote bestanden onbetrouwbaar afleveren. Indien ondersteund kan <code>X-Accel-Redirect</code> / <code>X-Sendfile</code> gebruikt worden om downloads direct af te leveren (server vereist <code>mod_xsendfile</code>).

en: Force Downloads
nl_NL: Forceer Downloads

en: Redirect only
nl_NL: Redirect

en: Access Restriction
nl_NL: Toegangsrestricties

en: Downloads require login
nl_NL: Downloaden vereist inloggen

en: This setting does not apply to guest purchases.
nl_NL: Deze instelling is niet van toepassingen op gastaankopen.

en: Grant access to downloadable products after payment
nl_NL: Geef toegang tot downloadbare producten na betaling

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
nl_NL: Activeer deze optie om toegang te verlenen tot downloads wanneer bestellingen "in behandeling" zijn, in plaats van "afgerond".

en: Measurements
nl_NL: Afmetingen

en: Weight Unit
nl_NL: Gewichtseenheid

en: This controls what unit you will define weights in.
nl_NL: Dit bepaalt de eenheid voor de gewichten.

en: Dimensions Unit
nl_NL: Afmetingseenheid

en: This controls what unit you will define lengths in.
nl_NL: Dit bepaalt de eenheid voor de afmetingen.

en: Product Ratings
nl_NL: Productbeoordelingen

en: Enable ratings on reviews
nl_NL: Activeer beoordelingen bij reviews

en: Ratings are required to leave a review
nl_NL: Beoordelingen zijn vereist bij het plaatsen van een review

en: Show "verified owner" label for customer reviews
nl_NL: "Geverifieerde eigenaar" label tonen voor klantreviews

en: Only allow reviews from "verified owners"
nl_NL: Alleen reviews van "geverifieerde eigenaren" toestaan

en: Shipping Options
nl_NL: Verzendmethoden

en: Shipping Calculations
nl_NL: Berekening van de verzendkosten

en: Enable shipping
nl_NL: Activeer verzending

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nl_NL: Activeer de verzendkostencalculator op de winkelmandpagina

en: Hide shipping costs until an address is entered
nl_NL: Verberg verzendkosten tot er een adres is ingevoerd.

en: Shipping Display Mode
nl_NL: Weergave van verzendmethoden

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
nl_NL: Dit bepaalt hoe verschillende verzendmethoden worden weergeven op de front-end.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
nl_NL: Verzendmethoden met keuzerondjes weergeven

en: Display shipping methods in a dropdown
nl_NL: Verzendmethoden in een dropdown weergeven

en: Shipping Destination
nl_NL: Bestemming van de verzending

en: This controls which shipping address is used by default.
nl_NL: Dit bepaalt welk verzendadres standaard gebruikt wordt.

en: Default to shipping address
nl_NL: Standaard naar verzendadres

en: Default to billing address
nl_NL: Standaard naar factuuradres

en: Only ship to the customer's billing address
nl_NL: Alleen verzenden naar het factuuradres van de klant

en: Restrict shipping to Location(s)
nl_NL: Beperk verzending tot bepaalde locaties

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
nl_NL: Kies naar welke landen je wilt verzenden of kies verzend naar alle <a href="%s">locaties waaraan je verkoopt</a>.

en: Ship to all countries you sell to
nl_NL: Verzend naar alle landen waaraan je verkoopt

en: Ship to all countries
nl_NL: Verzend naar alle landen

en: Ship to specific countries only
nl_NL: Verzend enkel naar specifieke landen

en: Shipping Methods
nl_NL: Verzendmethoden

en: Selection Priority
nl_NL: Selectieprioriteit

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
nl_NL: Beschikbare methoden worden standaard in deze volgorde gekozen. Als meerdere methoden dezelfde prioriteit hebben, worden ze gesorteerd op kosten.

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
nl_NL: Versleep de bovenstaande verzendmethoden om de volgorde van weergave te bepalen.

en: Tax Options
nl_NL: Belastingopties

en: Standard Rates
nl_NL: Standaardtarieven

en: %s Rates
nl_NL: %s Tarieven

en: Key Details
nl_NL: Key details

en: Friendly name for identifying this key.
nl_NL: Herkenbare naam om deze key te identificeren.

en: Owner of these keys.
nl_NL: Eigenaar van deze keys.

en: Select the access type of these keys.
nl_NL: Kies het toegangstype voor deze keys.

en: Generate API Key
nl_NL: API Key genereren

en: Revoke Key
nl_NL: Key terugtrekken

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy
nl_NL: Kopieren

en: QRCode
nl_NL: QR-code

en: Tax Rates for the "%s" Class
nl_NL: Belastingtarieven voor de "%s" klasse

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
nl_NL: Definieer hieronder belastingtarieven voor landen en staten. <a href="%s">Zie hier</a> voor beschikbaar alpha-2 landcodes.

en: Country&nbsp;Code
nl_NL: Landcode

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
nl_NL: Een 2 tekens landcode, bijvoorbeeld US. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: State&nbsp;Code
nl_NL: Staatcode

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
nl_NL: Een 2 tekens staatcode, bijvoorbeeld AL. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: ZIP/Postcode
nl_NL: Postcode

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
nl_NL: Postcode voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle gebieden. Jokertekens (*) kunnen gebruikt worden. Reeksen voor numerieke postcode (bijvoorbeeld 12345-12350) zullen worden uitgebreid worden in individuele postcodes.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
nl_NL: Steden voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle steden.

en: Rate&nbsp;%
nl_NL: Belasting&nbsp;in&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nl_NL: Voeg een belastingtarief (percentage) in van maximaal 4 decimalen.

en: Tax&nbsp;Name
nl_NL: Belastingnaam

en: Enter a name for this tax rate.
nl_NL: Voer een naam in voor dit belastingtarief.

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nl_NL: Kies een prioriteit voor dit belastingtarief. Er zal slechts 1 overeenkomend tarief per prioriteit gebruikt worden. Om meerdere belastingtarieven voor 1 gebied te definiëren, geef je verschillende prioriteiten op per tarief.

en: Compound
nl_NL: Samengesteld

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nl_NL: Geef aan of dit een samengesteld tarief is. Samengestelde belastingtarieven worden toegepast bovenop andere belastingtarieven.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nl_NL: Bepaal of dit belastingtarief ook toegepast wordt op verzendkosten.

en: Tax rate ID
nl_NL: Belastingtarief ID

en: Insert row
nl_NL: Voeg rij toe

en: Remove selected row(s)
nl_NL: Verwijder geselecteerde rijen

en: Import CSV
nl_NL: Importeer CSV

en: No row(s) selected
nl_NL: Geen rij(en) geselecteerd

en: Country Code
nl_NL: Landcode

en: State Code
nl_NL: Staatcode

en: Tax Name
nl_NL: Belastingnaam

en: Method
nl_NL: Methode

en: Duration
nl_NL: Tijdsduur

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Request
nl_NL: Aanvraag

en: Response
nl_NL: Respons

en: Webhook Data
nl_NL: Webhook Gegevens

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
nl_NL: Herkenbare naam om deze webhook te identificeren, verwijst standaard naar Webhook aangemaakt op %s.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
nl_NL: De opties zijn &quot;Actief&quot; (levert informatie af), &quot;Gepauzeerd&quot; (levert geen informatie af), of &quot;Uitgesckakelt&quot; (levert geen informatie af door afleverfouten).

en: Select when the webhook will fire.
nl_NL: Selecteer wanneer de webhook vuurt.

en: Coupon Created
nl_NL: Kortingsbon aangemaakt

en: Coupon Updated
nl_NL: Kortingsbon bijgewerkt

en: Coupon Deleted
nl_NL: Kortingsbon verwijderd

en: Customer Created
nl_NL: Klant aangemaakt

en: Customer Updated
nl_NL: Klant bijgewerkt

en: Customer Deleted
nl_NL: Klant Verwijderd

en: Order Created
nl_NL: Bestelling Aangemaakt

en: Order Updated
nl_NL: Bestelling Bijgewerkt

en: Order Deleted
nl_NL: Bestelling Verwijderd

en: Product Created
nl_NL: Product Aangemaakt

en: Product Updated
nl_NL: Product Bijgewerkt

en: Product Deleted
nl_NL: Product Verwijderd

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Event
nl_NL: Actie Event

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
nl_NL: Voer de Actie in dat deze webhook triggert.

en: Custom Topic
nl_NL: Custom Onderwerp

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
nl_NL: Voer het Custom Onderwerp in dat deze webhook triggert.

en: URL where the webhook payload is delivered.
nl_NL: URL die verwijst naar de locatie waar de webhookgegevens zijn afgeleverd.

en: Secret
nl_NL: Geheim

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
nl_NL: De Secret Key wordt gebruikt om een hash van de aangeleverde webhook te genereren en wordt meegeleverd in de request headers. Deze verwijst standaard naar het klantgeheim van de huidige API gebruiker als deze niet is aangeleverd.

en: Webhook Actions
nl_NL: Webhookacties

en: Created at
nl_NL: Aangemaakt op

en: Updated at
nl_NL: Bijgewerkt op

en: Save Webhook
nl_NL: Webhook bewaren

en: Enable Taxes
nl_NL: Activeer belastingen

en: Enable taxes and tax calculations
nl_NL: Activeer belastingen en belastingberekeningen

en: Prices Entered With Tax
nl_NL: Prijzen ingevoerd met belastingen

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
nl_NL: Deze optie is belangrijk omdat het bepaalt op welke manier je prijzen invoert. Het wijzigen van deze optie zal bestaande producten niet bijwerken.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nl_NL: Ja, ik wil prijzen inclusief belasting invoeren

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nl_NL: Nee, ik wil prijzen exclusief belasting invoeren

en: Calculate Tax Based On:
nl_NL: Bereken belasting gebaseerd op:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
nl_NL: Deze optie bepaald welk adres gebruikt wordt voor belasting berekeningen.

en: Customer shipping address
nl_NL: Klant verzendadres

en: Customer billing address
nl_NL: Klant factuuradres

en: Shipping Tax Class:
nl_NL: Belastingklasse voor verzendkosten:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
nl_NL: Bepaal welke belastingklasse toegepast wordt op de verzendkosten of laat het zo, zodat de belasting op de verzendkosten wordt gebaseerd op de artikelen in de winkelmand zelf.

en: Shipping tax class based on cart items
nl_NL: Belastingklasse voor verzendkosten gebaseerd op artikelen in de winkelmand

en: Rounding
nl_NL: Afronding

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
nl_NL: Rond belastingen af bij subtotalen, in plaats van per regel

en: Additional Tax Classes
nl_NL: Aanvullende belastingklassen

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
nl_NL: Toon hieronder additionele belastingklassen (1 per regel). Dit is een toevoeging op het "Standaardtarief".

en: Reduced Rate%sZero Rate
nl_NL: Gereduceerd tarief %s Nultarief

en: Display Prices in the Shop:
nl_NL: Toon prijzen in de winkel:

en: Including tax
nl_NL: Inclusief belastingen

en: Excluding tax
nl_NL: Exclusief belastingen

en: Display Prices During Cart and Checkout:
nl_NL: Toon prijzen gedurende bestellen en afrekenen:

en: Price Display Suffix:
nl_NL: Prijsweergave-suffix:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
nl_NL: Bepaal de tekst die getoond wordt achter de productprijzen. Kies bijvoorbeeld voor "incl. BTW" om het prijsmodel te verduidelijken. Je kan de prijzen ook vervangen voor een van de volgende mogelijkheden: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
nl_NL: Toon belasting totalen:

en: As a single total
nl_NL: Als één totaal

en: Itemized
nl_NL: Per artikel

en: Browse all extensions
nl_NL: Bekijk alle extensies

en: Need a theme? Try Storefront
nl_NL: Thema nodig? Probeer Storefront

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Gateways
nl_NL: Betalingsverwerkers

en: Accounting
nl_NL: Boekhouding

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Third-party
nl_NL: Externe ontwikkelaar

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
nl_NL: Onze catalogus van WooCommerce Extensions vind je hier op WooThemes.com: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
nl_NL: Bent u op zoek naar een WooCommerce thema?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
nl_NL: We bevelen Storefront aan, het %officiële%s WooCommerce thema.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
nl_NL: Storefront is een intuïtief, flexibel en %sgratis%s WordPress thema, die verregaande integratie met WooCommerce en de meest populaire klantgerichte extensies biedt.

en: Read all about it
nl_NL: Lees er alles over

en: Download &amp; install
nl_NL: Download &amp; installeer

en: Log file: %s (%s)
nl_NL: Logbestand: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
nl_NL: Er zijn momenteel geen logs te bekijken.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
nl_NL: Kopieer en plak deze informatie in de ticket als je contact op neemt met support:

en: Get System Report
nl_NL: Ontvang systeemrapport

en: Understanding the Status Report
nl_NL: Het Statusrapport begrijpen

en: Copy for Support
nl_NL: Kopieer voor Support

en: WordPress Environment
nl_NL: WordPress Omgeving

en: The URL of your site's homepage.
nl_NL: De URL van je site's homepage.

en: The root URL of your site.
nl_NL: De root URL van je site.

en: WC Version
nl_NL: WC-versie

en: The version of WooCommerce installed on your site.
nl_NL: De WooCommerce versie die op je site geïnstalleerd is.

en: Log Directory Writable
nl_NL: Log Directory Beschrijfbaar

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
nl_NL: Verscheidene WooCommerce extensies kunnen logs aanmaken die het oplossen van fouten in de code makkelijker maken. De directory moet beschrijfbaar zijn om dit mogelijk te maken.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
nl_NL: Om loggen mogelijk te maken, maak <code>%s</code> schrijfbaar of definieer een custom <code>WC_LOG_DIR</code>.

en: WP Version
nl_NL: WP-versie

en: The version of WordPress installed on your site.
nl_NL: De WordPress versie die op je site geïnstalleerd is.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
nl_NL: Toont of je WordPress Multisite ingeschakeld hebt.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
nl_NL: De maximale hoeveelheid geheugen (RAM) waarover je site kan beschikken.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
nl_NL: %s - We raden aan om het geheugen op ten minste 64MB in te stellen. Zie: <a href="%s" target="_blank">Het geheugen dat toebedeeld is aan PHP vergroten</a>

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
nl_NL: Toont of WordPress in Debug Mode is of niet.

en: Language
nl_NL: Taal

en: The current language used by WordPress. Default = English
nl_NL: De huidige taal die door WordPress gebruikt wordt. Standaard = Engels

en: Server Environment
nl_NL: Serveromgeving

en: Server Info
nl_NL: Serverinformatie

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
nl_NL: Informatie over de webserver die je site host.

en: PHP Version
nl_NL: PHP Versie

en: The version of PHP installed on your hosting server.
nl_NL: De PHP versie die is geïnstalleerd op jouw hosting server.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
nl_NL: %s - We raden ten minste PHP versie 5.4 aan. Bekijk: <a href="%s" target="_blank">Hoe update ik mijn PHP versie</a>

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
nl_NL: PHP versie kon niet bepaald worden, omdat phpversion() niet bestaat.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
nl_NL: De grootste bestandsgrootte die een post kan bevatten.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
nl_NL: De hoeveelheid tijd (in seconden) die je site aan 1 enkele operatie mag besteden, voordat er een timing out optreedt (om vastlopen van servers te voorkomen).

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
nl_NL: Het maximaal aantal variabelen dat jouw server mag gebruiken voor 1 enkele functie (om overload te voorkomen).

en: SUHOSIN Installed
nl_NL: SUHOSIN Geïnstalleerd

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
nl_NL: Suhosin is een geavanceerd beschermingssysteem voor PHP installaties. Het is ontworpen om je servers te beschermen tegen zowel bekende problemen in PHP applicaties als mogelijke onbekende kwetsbaarheden in deze applicaties of de PHP zelf. Indien Suhosin geactiveerd is op je server, moet deze misschien geconfigureerd worden om de datalimiet te verhogen.

en: MySQL Version
nl_NL: MySQL Versie

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
nl_NL: De versie van MySQL die op jouw hosting server geïnstalleerd is.

en: Max Upload Size
nl_NL: Max Upload Grootte

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
nl_NL: De grootste bestandsgrootte die geüpload kan worden naar uw installatie van WordPress.

en: Default Timezone is UTC
nl_NL: Standaard Tijdzone is UTC

en: The default timezone for your server.
nl_NL: De standaard tijdzone van jouw server.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl_NL: Standaard tijdzone is %s - dit zou UTC moeten zijn

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
nl_NL: Payment gateways kunnen gebruik maken van cURL om te communiceren met externe servers om betalingen te autoriseren. Andere plug-ins kunnen ook gebruik maken van deze methode om met externe services te communiceren.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nl_NL: Jouw server heeft geen fsockopen of cURL geactiveerd - PayPal IPN en andere scripts die communiceren met andere servers zullen niet werken. Neem contact op met je hosting provider.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
nl_NL: Verscheidene webservices zoals verzending maken gebruik van SOAP om informatie van externe servers te ontvangen. Om bijvoorbeeld quotaties voor verzendkosten van FedEx te kunnen ontvangen, dient SOAP geïnstalleerd te zijn.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nl_NL: Jouw server heeft de <a href="%s">SOAP Client</a> klasse niet geactiveerd - een aantal gateway plug-ins die SOAP gebruiken werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
nl_NL: HTML/Multipart e-mails maken gebruik van DOMDocument om inline CSS te gebruiken in sjablonen.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
nl_NL: Je server heeft het <a href="%s">DOMDocument</a> class niet ingeschakeld - HTML/Multipart e-mails en sommige andere extenties zullen niet werken zonder DOMDocument.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
nl_NL: GZip (gzopen) wordt gebruikt om de GEOIP database van MaxMind te openen.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
nl_NL: Jouw server ondersteunt de <a href="%s">gzopen</a> functie niet - dit is nodig om de GeoIP database van MaxMind te kunnen gebruiken. In  plaats daarvan zal de API fallback gebruikt worden.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
nl_NL: PayPal gebruikt deze communicatiemethode voor het terugsturen van informatie over transacties.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
nl_NL: wp_remote_post() mislukt. PayPal IPN werkt niet met jouw server. Neem contact op met je hosting provider.

en: Error: %s
nl_NL: Fout: %s

en: Status code: %s
nl_NL: Statuscode: %s

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
nl_NL: WooCommerce plug-ins kunnen deze communicatiemethode gebruiken wanneer er voor updates gecheckt wordt.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
nl_NL: wp_remote_get() mislukt. De WooCommerce plug-in updater werkt niet met jouw server. Neem contact op met je hosting provider.

en: WC Database Version
nl_NL: WC-databaseversie

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
nl_NL: De WooCommerce versie waarvoor de database geschikt is. Deze versie zou dezelfde moeten zijn als jouw WooCommerce Versie.

en: Table does not exist
nl_NL: Tabel bestaat niet

en: Active Plugins
nl_NL: Actieve plug-ins

en: Visit plugin homepage
nl_NL: Bezoek de plug-in homepage

en: Network enabled
nl_NL: Netwerk geactiveerd

en: Force SSL
nl_NL: Forceer SSL

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
nl_NL: Stelt jouw site SSL-certificaten verplicht voor transacties?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl_NL: Dit bepaalt de valuta voor de catalogusprijzen en gateways.

en: The position of the currency symbol.
nl_NL: De positie van het valutateken.

en: The thousand separator of displayed prices.
nl_NL: Het scheidingsteken voor duizendtallen van getoonde prijzen.

en: The decimal separator of displayed prices.
nl_NL: Het scheidingsteken voor decimalen voor getoonde prijzen.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
nl_NL: Het aantal cijfers achter de komma dat wordt getoond in de getoonde prijzen.

en: API Enabled
nl_NL: API Geactiveerd

en: Does your site have REST API enabled?
nl_NL: Heeft jouw site de REST API geactiveerd?

en: API Version
nl_NL: API Versie

en: What version of the REST API does your site use?
nl_NL: Welke versie van de REST API gebruikt jouw site?

en: WC Pages
nl_NL: WC pagina's

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
nl_NL: De URL van jouw WooCommerce winkelpagina (samen met de Pagina ID).

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
nl_NL: De URL van jouw WooCommerce winkelmand (samen met de Paginanummer).

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
nl_NL: De URL van jouw WooCommerce afrekenpagina (samen met de Pagina ID).

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
nl_NL: De URL van jouw WooCommerce 'Mijn Account' pagina (samen met de Pagina ID).

en: Page not set
nl_NL: Pagina niet ingesteld

en: Page does not exist
nl_NL: Pagina bestaat niet

en: Page does not contain the shortcode: %s
nl_NL: Pagina bevat niet de shortcode: %s

en: Taxonomies
nl_NL: Indelingen

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
nl_NL: Een lijst van indelingstermen die gebruikt kunnen worden voor bestelling- en productstatussen.

en: Product Types
nl_NL: Producttypes

en: Theme
nl_NL: Thema

en: The name of the current active theme.
nl_NL: De naam van het huidige actieve thema.

en: Version
nl_NL: Versie

en: The installed version of the current active theme.
nl_NL: De geïnstalleerde versie van het huidige actieve thema.

en: %s is available
nl_NL: %s is beschikbaar

en: Author URL
nl_NL: URL van de maker

en: The theme developers URL.
nl_NL: De URL van de thema-ontwikkelaar.

en: Child Theme
nl_NL: Child Thema

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
nl_NL: Toont of het huidige thema een child thema is.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
nl_NL: Als je wijzigingen aanbrengt in WooCommerce of in een hoofdthema dat je niet zelf gebouwd hebt, raden we het gebruik van een child thema aan. Zie: <a href="%s" target="_blank">Hoe maak je een child thema</a>

en: Parent Theme Name
nl_NL: Hoofdthema Naam

en: The name of the parent theme.
nl_NL: De naam van het hoofdthema.

en: Parent Theme Version
nl_NL: Hoofdthema Versie

en: The installed version of the parent theme.
nl_NL: De geïnstalleerde versie van het hoofdthema.

en: Parent Theme Author URL
nl_NL: URL van de Maker van het Hoofdthema

en: The parent theme developers URL.
nl_NL: De URL van de hoofdthema-ontwikkelaar.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
nl_NL: Toont of het huidige actieve thema ondersteuning biedt voor WooCommerce.

en: Not Declared
nl_NL: Niet Aangegeven

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
nl_NL: Deze sectie toont alle bestanden die de standaard WooCommerce templatepagina's overschrijven.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
nl_NL: <code>%s</code> versie <strong style="color:red">%s</strong> is verlopen. De core versie is %s

en: Overrides
nl_NL: Overschrijvingen

en: Learn how to update outdated templates
nl_NL: Meer informatie over het bijwerken van verouderde templates

en: Shipping Debug Mode
nl_NL: Verzendkosten Debug Mode

en: This tool will disable shipping rate caching.
nl_NL: Deze functie schakelt de verzendtariefopslag uit.

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
nl_NL: Deze functie schakelt overschrijvingen van templates uit voor ingelogde administrators, zodat het debuggen van de code mogelijk wordt.

en: Remove All Data
nl_NL: Alle Data verwijderen

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
nl_NL: Deze tool verwijdert alle WooCommerce, Product- en Bestelgegevens wanneer je gebruik maakt van de 'Verwijderen'-link op de plug-inpagina.

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: — No Change —
nl_NL: — Geen wijzigingen —

en: Change to:
nl_NL: Wijzig naar:

en: Increase by (fixed amount or %):
nl_NL: Verhogen met (vast bedrag of %):

en: Decrease by (fixed amount or %):
nl_NL: Verlagen met (vast bedrag of %):

en: Enter price (%s)
nl_NL: Prijs invoeren (%s)

en: Sale
nl_NL: Aanbieding

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
nl_NL: Reguliere prijs verlagen met (vast bedrag of %):

en: Enter sale price (%s)
nl_NL: Kortingsprijs invoeren (%s)

en: L/W/H
nl_NL: L/B/H

en: Length (%s)
nl_NL: Lengte (%s)

en: Width (%s)
nl_NL: Breedte (%s)

en: Height (%s)
nl_NL: Hoogte (%s)

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Catalog &amp; search
nl_NL: Catalogus &amp; zoeken

en: In stock?
nl_NL: Op voorraad?

en: Sold Individually?
nl_NL: Wordt individueel verkocht?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
nl_NL: <strong>Welkom bij WooCommerce</strong> &#8211; Je bent bijna klaar om te starten met de verkoop :)

en: Run the Setup Wizard
nl_NL: Voer de Setup Wizard uit

en: Skip Setup
nl_NL: Setup overslaan

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
nl_NL: <strong>Je thema (%s) bevat verouderde kopieën van een aantal WooCommerce template bestanden.</strong> Deze bestanden hebben misschien een update nodig om er voor te zorgen dat ze compatibel zijn met de huidige versie van WooCommerce. Je kan zien om welke bestanden het gaat op de %ssysteemstatuspagina%s. Als je er niet zeker over bent, neem dan contact op met de maker van het thema.

en: Learn More About Templates
nl_NL: Meer Informatie Over Templates

en: Hide This Notice
nl_NL: Verberg Deze Melding

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
nl_NL: <strong>Jouw thema biedt geen ondersteuning voor WooCommerce</strong> &#8211; Lees onze %sintegratiegids%s of maak gebruik van ons %sStorefront%s thema. Dit thema is helemaal gratis en is speciaal ontworpen voor gebruik met WooCommerce.

en: Read More About Storefront
nl_NL: Lees meer over Storefront

en: Theme Integration Guide
nl_NL: Integratiehandleiding voor Thema's

en: No, do not bother me again
nl_NL: Nee, stoor me niet meer

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
nl_NL: <strong>WooCommerce Vertaling Beschikbaar</strong> &#8211; Installeer of werk je <code>%s</code> vertaling bij naar versie <code>%s</code>.

en: Update Translation
nl_NL: Vertaling bijwerken

en: Force Update Translation
nl_NL: Vertalingsupdate forceren

en: Hide This Message
nl_NL: Verberg Dit Bericht

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
nl_NL: <strong>WooCommerce Data Update Vereist</strong> &#8211; We moeten eerst je installatie bijwerken naar de laatste versie

en: Run the updater
nl_NL: Voer de updater uit

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nl_NL: Het wordt sterk aangeraden om eerst een database back-up te maken voordat je verder gaat. Weet je zeker dat je nu de updater wilt draaien?

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nl_NL: Een e-commerce toolkit waarmee je alles kan verkopen. Prachtig.

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s om %2$s

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
nl_NL: Er is 1 resultaat beschikbaar, klik op enter om het te selecteren.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl_NL: %qty% resultaten zijn beschikbaar, gebruik de pijltjestoetsen om naar boven en naar beneden te navigeren.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl_NL: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nl_NL: Laden mislukt

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nl_NL: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nl_NL: Voer %qty% of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nl_NL: Verwijder 1 teken

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nl_NL: Verwijder %qty% tekens

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nl_NL: Je mag slechts 1 artikel selecteren

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nl_NL: Je mag slechts %qty% artikelen selecteren

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nl_NL: Meer resultaten aan het laden&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nl_NL: Bezig met zoeken&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nl_NL: Bestellingen

[ctx: slug]
en: product-category
nl_NL: product-categorie

[ctx: default-slug]
en: shop
nl_NL: winkel

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
nl_NL: %s door %s

[ctx: Page title]
en: Shop
nl_NL: Winkel

[ctx: Page title]
en: Cart
nl_NL: Winkelmand

[ctx: Page title]
en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

[ctx: Page title]
en: My Account
nl_NL: Mijn Account

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alles <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Alles <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
nl_NL: %e %b %Y om %H:%M

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
nl_NL: DD-MM-YYYY

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
nl_NL: Ongelimiteerd gebruik

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
nl_NL: Pas toe op alle geschikte artikelen in de winkelmand.

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nl_NL: Koop Product

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nl_NL: Van &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nl_NL: Tot &hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
nl_NL: Geen

[ctx: number of pages]
en: of
nl_NL: van

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
nl_NL: Terugbetaling %s via %s

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
nl_NL: %s handmatig terugbetalen

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
nl_NL: door

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

[ctx: Version info]
en: %s is available
nl_NL: %s is beschikbaar

[ctx: by author]
en: by %s
nl_NL: door %s

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
nl_NL: Winkelbasis

[ctx: Page setting]
en: Cart
nl_NL: Winkelmand

[ctx: Page setting]
en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

[ctx: Page setting]
en: My Account
nl_NL: Mijn account

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
nl_NL: %s pagina bewerken
