Table Rate Shipping for WooCommerce - en to pl translation catalogue (138 entries)

en: Toggle featured
pl: Przełącz funkcjonalny

en: Everywhere
pl: Wszędzie

en: Except for
pl: Z wyjątkiem

en: Data Could Not Be Found
pl: Dane Nie można odnaleźć

en: Zone Title
pl: Strefa Tytuł

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: A zone with the ID provided does not exist
pl: Strefa z ID nie istnieje mowa

en: The zone titled
pl: Strefa zatytułowany

en: has been deleted
pl: został usunięty

en: Shipping Zones
pl: Strefy wysyłki

en: Add New
pl: Dodaj Nowe

en: Your zones have been updated
pl: Twoje strefy zostały zaktualizowane

en: Please test your forms to ensure that everything is in working order
pl: Proszę sprawdzić swoje formy, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku pracy

en: The selected zones have been deleted
pl: Wybrane obszary zostały usunięte

en: An error has occurred and the selected zones were not deleted
pl: Wystąpił błąd i wybrane obszary nie zostały usunięte

en: A valid zone ID must be supplied
pl: Poprawny identyfikator strefy muszą być dostarczone

en: Sorry, a zone with the given ID could not be found
pl: Niestety, strefa z podanym ID nie został znaleziony

en: Zone Details
pl: Strefa Szczegóły

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enable &#47; Disable the use of this zone
pl: Włącz & # 47; Uniemożliwić korzystanie z tej strefy

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: This is an optional field to provide admins a brief description of this zone
pl: Jest to pole opcjonalne, aby zapewnić adminów krótki opis tej strefie

en: This will NOT appear on any shop page
pl: To nie pojawi się na każdej stronie sklepu

en: Type
pl: Typ

en: Countries &#47; States
pl: Kraje & # 47; Zjednoczone

en: Postal Code
pl: Kod Pocztowy

en: Countries
pl: Kraje

en: Except
pl: Z wyjątkiem

en: Choose countries &#47; states&hellip;
pl: Wybierz kraje & # 47; kraje & hellip;

en: Except the States &#47; Provinces
pl: Z wyjątkiem państw & # 47; Prowincje

en: Except the Postal Codes
pl: Z wyjątkiem kodów pocztowych

en: is used to separate all postal code entries
pl: stosuje się do oddzielania wszystkie pozycje kodu pocztowego

en: is used to separate two postal codes in a range (numerical codes ONLY)
pl: służy do oddzielania dwóch kodów pocztowych w zakresie (kody numeryczne TYLKO)

en: is a wildcard used to represent multiple characters &#47; numbers
pl: jest wieloznaczny używany do reprezentowania wiele znaków & # 47; numery

en: is used to denote postal codes or ranges to be excluded
pl: jest używany do określania zakresów kodów pocztowych lub do wykluczenia

en: Country
pl: Kraj

en: Choose a country&hellip;
pl: Wybierz kraj & hellip;

en: Postal Codes
pl: Kody pocztowe

en: is a wildcard used to representent multiple characters/numbers
pl: jest wieloznaczny używana do representent wiele znaków / cyfr

en: You do not have sufficient permissions to access this page
pl: Nie masz wystarczających uprawnień do dostępu do tej strony

en: You have taken too long
pl: Zażycia zbyt długo

en: Please go back and retry
pl: Proszę wróć i spróbuj ponownie

en: Table Rate
pl: Tabela Kursy

en: Table Rates
pl: Cennik

en: Table rate shipping allows you to set numerous rates based on location and specified conditions. Click the headlines below to expand or hide additional settings.
pl: Tabela wysyłka stopa pozwala ustawić wiele ceny w zależności od lokalizacji i określonych warunkach. Kliknij poniżej, aby poszerzyć gazet lub ukrywanie dodatkowych ustawień.

en: General Settings
pl: Ustawienia Ogólne

en: Enable &#47; Disable
pl: Włącz &#47; Wyłącz

en: Enable this shipping method
pl: Włącz tę metodę wysyłki

en: Method Title
pl: Metoda Tytuł

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Tax Status
pl: Status podatnika

en: Taxable
pl: Podlegający opodatkowaniu

en: None
pl: Żaden

en: Condition
pl: Stan

en: Per Order
pl: Na zamówienie

en: Per Item
pl: Za sztukę

en: Per Class
pl: Na klasy

en: Free Shipping Override
pl: Darmowa wysyłka forsowania

en: Free Shipping at
pl: Darmowa wysyłka na

en: Minimum cost of ALL cart items to be eligible for free shipping. Leave blank to disable free shipping option
pl: Minimalny koszt WSZYSTKICH koszyka przedmiotów, aby kwalifikować się do bezpłatnej wysyłki. Pozostaw puste, aby wyłączyć opcję wysyłki wolny

en: Free Shipping Label
pl: Darmowa wysyłka Wytwórnia

en: Label to appear next to Free Shipping Option in cart/checkout pages
pl: Etykieta pojawi się obok opcji Darmowa wysyłka w koszyka / stronach płatności

en: Add Free Shipping as Option
pl: Dodaj Free Shipping jako opcja

en: When checked, free shipping will be the only shipping cost, otherwise free shipping will be added as an option in addition to the table below
pl: Gdy zaznaczone, bezpłatna wysyłka będzie tylko koszt wysyłki, w przeciwnym razie będzie bezpłatna wysyłka Dodano opcję oprócz tabeli poniżej

en: Tax Options
pl: Opcje podatkowe

en: Include Tax
pl: Zawierać podatku

en: Calculate shipping based on prices AFTER tax
pl: Oblicz wysyłkę na podstawie cen po opodatkowaniu

en: Volumetric Shipping
pl: Dostawa objętościowy

en: Enable Volumetric Comparison
pl: Włącz Porównanie objętościowy

en: When activated, plugin will determine if volumetric weight is heavier than weight given and charge shipping based on the higher amount
pl: Po włączeniu wtyczki będzie ustalić, czy ciężar objętościowy jest cięższy od wagi danej wysyłki i opłat w oparciu o wyższą kwotę

en: Volumetric Divisor
pl: Volumetric dzielnik

en: This number can be found through your carrier's website
pl: Numer ten można znaleźć na stronie internetowej swojego przewoźnika

en: Miscellaneous Settings
pl: Różne ustawienia

en: Include Coupons
pl: Dołącz Kupony

en: Subtotal is calculated based on cart value after coupons
pl: Razem jest obliczana na podstawie wartości po kupony koszyka

en: Single Class Only
pl: Tylko jednej klasy

en: When enabled, only items of the highest priority shipping class will be counted towards the shipping cost
pl: Gdy jest włączona, tylko elementy o najwyższym priorytecie klasy wysyłki zostanie na poczet kosztów wysyłki

en: Per Class Method Only
pl: Tylko za Metoda klasy

en: Highest Costing Class
pl: Najwyższa klasa kalkulacji

en: When enabled, the highest shipping cost from the per class calculations will be charged
pl: Gdy jest włączona, najwyższy koszt wysyłki z każdej klasie obliczeń będzie opłata

en: No Fees on Free Shipping
pl: Brak opłat na Free Shipping

en: Do not add fees from Handling Fees table when shipping cost is Free
pl: Nie dodawać opłat z opłat manipulacyjnych stole, gdy wysyłka koszt jest bezpłatny

en: Round Weight
pl: Okrągły Waga

en: Rounds weight value up to the next whole number
pl: Wartość rundy waga do najbliższej liczby całkowitej

en: Hide This Method
pl: Ukryj tę metodę

en: Hide This Shipping Method When the Free Shipping Method is Available
pl: Ukryj tę metodę wysyłki Gdy Darmowa wysyłka Metoda jest dostępny

en: Minimum Shipping Cost
pl: Minimalny koszt wysyłki

en: The minimum shipping price a customer pays no matter what the table returns
pl: Minimalna cena przesyłki klient płaci bez względu na to, co stół powraca

en: Maximum Shipping Cost
pl: Maksymalny koszt wysyłki

en: The maximum shipping price a customer pays no matter what the table returns
pl: Maksymalna cena przesyłki klient płaci bez względu na stół powraca

en: Shipping Cost Tables
pl: Stoły Koszt przesyłki

en: Handling / Base Rates
pl: Ceny obchodzenia / bazowe

en: Zone
pl: Strefa

en: Setup and review zones under the Shipping Zones tab
pl: Konfiguracja i przegląd strefy w zakładce Strefy przesyłki

en: Fee
pl: Opłata

en: Adds the specified percentage of purchase total followed by the fixed fee
pl: Dodaje określony procent sumy zakupu, po której następuje stałej opłaty

en: Add Handling Fee
pl: Dodaj Obchodzić się opłatę

en: Delete selected fees
pl: Usuń wybrane opłat

en: Set different handling rates or base fees for different countries. These prices will be added to all qualifying orders.
pl: Ustaw różne stawki obsługi lub opłat bazowe dla różnych krajów. Ceny te będą dodawane do wszystkich zamówień kwalifikacyjnych.

en: Shipping Table Rates
pl: Cennik Wysyłka

en: This controls the title which the user sees during checkout
pl: Kontroluje tytuł, który użytkownik widzi podczas kasy

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Separates which rates are combined and which become different options. If left blank, one will be generated.
pl: Samodzielne których ceny są połączone, a które stają się różne opcje. Jeśli puste, jeden będzie generowany.

en: Shipping Class
pl: Klasy wysyłka

en: Based On
pl: Oparte Na

en: Cost
pl: Koszt

en: Fixed Price
pl: Stała Cena

en: Percentage of Subtotal
pl: Procent Suma

en: Multiply cost by quantity
pl: Pomnóż kosztów przez ilość

en: Multiply cost by weight
pl: Pomnóż koszt wagowych

en: Deny: the titled shipping rate will be removed
pl: Odmów: pt stopa wysyłka zostanie usunięty

en: Bundle
pl: Pakiet

en: If supplied, charges cost up until quantity given. Then charges second price for this and every item after.
pl: Jeśli dostarczony, opłaty kosztować aż dana ilość. Następnie pobiera drugą cenę to i każdy element po.

en: Default
pl: Domyślnie

en: Check the box to set this option as the default selected choice on the cart page
pl: Zaznacz pole wyboru, aby ustawić tę opcję jako domyślną wybranej wyboru na stronie koszyka

en: Add Table Rate
pl: Dodaj tabeli kursów

en: Use the wildcard symbol (*) to denote multiple regions
pl: Używać symbolu wieloznacznego (*) oznaczający wiele regionów

en: Duplicate selected rates
pl: Duplikat wybrane ceny

en: Delete selected rates
pl: Usuń zaznaczone ceny

en: n/a
pl: n /

en: Shipping Class Priorities
pl: Priorytety Class Dostawa

en: Priority
pl: Priorytet

en: Exclude
pl: Wykluczać

en: These priorities will be used to calculate the appropriate shipping price in the table above. When an order has items of different shipping classes, the one with the highest priority will be used.
pl: Priorytety te są wykorzystywane do obliczania odpowiednią cenę wysyłki w tabeli powyżej. Gdy zamówienie ma elementy różnych klas żeglugowych, zostaną wykorzystane jeden z najwyższym priorytetem.

en: Set the Order Shipping Options Will Appear
pl: Ustaw opcje będą wyświetlane wysyłki zamówienia

en: Shipping Cost Order
pl: Wysyłka Koszt Zamówienie

en: Not seeing all of your options
pl: Nie widząc wszystkie opcje

en: Refresh List
pl: Odśwież

en: Delete the selected rates
pl: Usuń zaznaczone ceny

en: Attention
pl: Uwaga

en: Version 3.3 of the Table Rate Shipping plugin for WooCommerce introduced a new, more efficient way of storing zone information. You will need to update your system in order for the plugin to continue functioning properly.
pl: Wersja 3.3 wtyczki Tabela wysyłki tempo dla WooCommerce wprowadziła nowy, bardziej efektywny sposób przechowywania informacji o strefie. Musisz zaktualizować system, aby plugin nadal funkcjonuje prawidłowo.

en: You have not defined any shipping zones for the WooCommerce Table Rate Shipping plugin. You must setup your zones before creating any rates in the shipping method's settings page.
pl: Nie zdefiniowano żadnych stref wysyłki dla wtyczki WooCommerce Tabela Kursy wysyłka. Musisz ustawić swoje strefy przed utworzeniem żadnych stawek w stronie ustawienia sposobu wysyłki za.

en: Your zones have been updated. Please test your forms to ensure that everything is in working order.
pl: Twoje strefy zostały zaktualizowane. Proszę sprawdzić swoje formy, aby upewnić się, że wszystko jest sprawne.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Registration
pl: Rejestracja

en: View details
pl: Zobacz szczegóły

en: Support
pl: Wsparcie
